REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-03 11:32 | Telefony | plus | promocja | ukraina
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12

Plus z ofertą - taniej dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce

Plus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie. Wystarczy kupić starter JA+ Na Kartę i aktywować pakiet kompleksowy, by móc włączyć nową promocję i dzwonić już za 19 gr/min do ukraińskiej sieci Kyivstar, a w Polsce bez limitu.

Od 3 października dostępna będzie w sieci Plus nowa promocja „Taniej na Ukrainę”. To oferta dla wszystkich, którzy chcą mieć usługi bez limitu oraz pakiet internetowy w Polsce, a do tego tanio kontaktować się z bliskimi korzystającymi na Ukrainie z sieci Kyivstar.

W ramach promocji klienci otrzymują:

  • niską stawkę 19 gr/min za połączenia telefoniczne z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar;
  • stawkę 33 gr za SMS-a wysłanego z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar;
  • bezpłatny w Polsce transfer danych na komunikatory Viber, Facebook i Messenger;
  • duży pakiet internetowy w Polsce - 12 GB;
  • rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

By skorzystać z promocji ukraińskiej należy kupić starter JA+ Na Kartę, włączyć promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” za 29 zł na 30 dni oraz aktywować „Taniej na Ukrainę”. Opłata za promocję „Taniej na Ukrainę” wynosi 0 zł i jest ona aktywowana na 24 godziny z automatycznym odnawianiem pod warunkiem zachowania ważności konta dla usług wychodzących oraz aktywnej promocji na pakiet kompleksowy.


Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z oferty muszą zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera. Mogą to zrobić we wszystkich punktach rejestrujących karty sieci Plus, a przy rejestracji musza okazać paszport lub kartę pobytu.

Wraz z nową promocją Plus przygotował specjalnie oznaczone startery w języku ukraińskim, które będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży.

źródlo: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | plus | promocja | ukraina Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12
Komentarze: 12 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimWania
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 17:17 Odpowiedz
Dobry pomysł. U mnie w pracy jest masa Ukraińców i tak na oko widzę, że ucieszyła ich ta oferta Plusa. A sporo z nich wiem że często dzwoni do domów.
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 18:08
@gosc Nie czuje się nieudacznikiem, jestem dobrze sytuowany i zawsze, dziękuje rodzicom byłem, po prostu nie podoba mi się to w jaki sposób traktuje się ukraińców w Polsce a jak nas Polaków za granicą, albo własnym kraju, nie tego oczekiwałem po tym rządzie (chociaż na niego nie głosowałem, ale wydawał się pro Polski) My takich udogodnień nie mamy i nie mieliśmy. I nie podoba mi się sprowadzenie ich tak chętnie do Polski pod pretekstem tańszego pracownika, bo wielu Polaków szuka pracy, a oni już wcale tacy tani też nie są, bo żądają sobie jak wszyscy 12 zł za godzinę. Nawet przy zrywaniu malin chcą bodajże 14 zł, to ja jednak wolę przyjąć Polaka, bo i ukraińcy się nie asymilują, zakładają własne kluby tylko dla ukraińców, flagi narodowe na uniwersyteckich balkonach w akademikach mogą mieć wywieszone a Polacy już nie. Więc proszę Cie nie pouczaj mnie, bo za młody jesteś i o wielu sprawach nie wiesz i się nie znasz.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.04 15:02
Dojrzały "znawca" problematyki się znalazł. Bredzisz znawco jak typowy polaczek-cebulaczek, wszyscy cię ciemiężą i rzucają kłody pod nogi a innym nie. Martrologia, wojna i głęboka wiara - tylko tym potraficie żyć i mieć pretensje do innych o wszystko. Napisz skargę do instytucji europejskich że cię źle traktują A dla Ukraińców operatorzy mają oferty.
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 13:13 Odpowiedz
To widzę, że nasz kraj dwujęzyczny się zrobił, w sumie co 10 mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec, jest ich w Polsce już prawie 2 miliony, nie ma co się dziwić, jak nasz rząd nie ściąga nam uchodźców, to wnuków tych którzy mordowali Polaków.
Anonimmatek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 15:30
A w Warszawie co 2 to ukrainiec.
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 16:28
@matek, tego nie wiem, ale wydaje mi się to mocno przesadzone co piszesz, z Wrocławia za to są statystyki. Tak samo wiem, że w Kielcach na uniwersytecie jak się jest ukraińcem i się "studiuje" to dostaje się 500 zł, a my Polacy musimy płacić za egzaminy poprawkowe
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 16:55
To do kogo "wy Polacy" macie pretensje? Do Ukraińców? Do tego że jesteście nieudacznikami we własnym kraju? Że nie umiecie żyć przyszłością tylko wiecznie martyrologią?
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 18:13
@gosc Nie czuje się nieudacznikiem, jestem dobrze sytuowany i zawsze, dziękuje rodzicom byłem, po prostu nie podoba mi się to w jaki sposób traktuje się ukraińców w Polsce a jak nas Polaków za granicą, albo własnym kraju, nie tego oczekiwałem po tym rządzie (chociaż na niego nie głosowałem, ale wydawał się pro Polski) My takich udogodnień nie mamy i nie mieliśmy. I nie podoba mi się sprowadzenie ich tak chętnie do Polski pod pretekstem tańszego pracownika, bo wielu Polaków szuka pracy, a oni już wcale tacy tani też nie są, bo żądają sobie jak wszyscy 12 zł za godzinę. Nawet przy zrywaniu malin chcą bodajże 14 zł, to ja jednak wolę przyjąć Polaka, bo i ukraińcy się nie asymilują, zakładają własne kluby tylko dla ukraińców, flagi narodowe na uniwersyteckich balkonach w akademikach mogą mieć wywieszone a Polacy już nie. Więc proszę Cie nie pouczaj mnie, bo za młody jesteś i o wielu sprawach nie wiesz i się nie znasz.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.04 15:06
Jakich Polaków widzisz szukających pracy? Tych 20 kilkuletnich gamoni którzy nic nie umieją albo myślą że praca to wakacje? Albo wiecznie śmierdzących wódą 50+ ? Codziennie mam takich na zakładzie. Ukraińcy pracują dobrze i szanują pracę. 12zł to nie jest żadna łaska tylko minimalna stawka wynikająca z przepisów, pracują to dostają. Mniej megalomanii a więcej rozsądku.
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.04 15:58
@gosc Ja widzę nie ma z kim tu dyskutować, Ty masz racje w stylu ludzi pokroju "mnie i tak nie przekonasz", co do tych 12 zł ja wiem, że tyle się należy, ale jakbyś zrozumiał to co napisałem, to zrozumiałbyś, że oni za tyle nie chcą pracować, tylko chcą dużo, dużo więcej, a Polak za taką stawkę akurat pracuje. I nie wiem gdzie ty mieszkasz skoro same nieroby u ciebie niewykształcone, albo pijaczki, bo u mnie nikogo takiego nie mam, a nawet jakby przyszedł prosić o prace to bym go nie przyjmował, bo chyba widzisz kogo bierzesz, a nie pretensje masz potem. A co do składania skarg niech to robią konfidenci Ja tam zawsze mówię co mi się nie podoba, dlatego nie rozumiem tego uwielbienia i wiecznej pomocy dla ukraińców i to mi się nie podoba. Mimo wszystko dziękuje za dyskusję i wymianę poglądów. Na tym kończę swoje wypowiedzi. Dziękuje.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.04 18:42
Zauważ też Polaków emigrantów w Anglii,Niemczech,Holandii,Kanadzie,USA i wielu innych krajach, też chcą zarabiać i socjalu, więc dlaczego tak dziwią cię Ukraińcy którzy tego oczekują w Polsce? Jest taki brak do pracy ludzi u nas, Polacy są średnio zainteresowani, albo im się nie chce albo się nienadają do niczego, a już ci młodzi to wogóle porażka, same oczekiwania zero inicjatywy, nawet nauczyć czegoś nowego im się nie chce. Codziennie to obserwuję. Więc o czym my tu mówimy...
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.05 12:20
@gosc, masz swoją racje i ciesz się z niej, ale zauważasz, że mi chodziło o to, że za granicą o Polaków tak nikt się nie troszczył, o to mi głównie chodziło musieliśmy sobie dawać rade sami szukać mieszkań, starterów nikt nie robił w naszym języku, a w Polsce wygląda to zupełnie inaczej na każdym kroku jest im pomaganie jak małemu dziecku, nawet pewnie nie słyszałeś, jakie są z nimi problemu, ukrainiec zabił piłkarza w Lubelskim, powodują ogromną ilość wypadków, z daleka widać po nocy, który samochód to ukraiński, bo niby jadą na światłach mijania a cię oślepiają, albo jedna lampa świeci im w ziemie a druga całkiem w innym kierunku, do tego sytuacja ze sklepów najpopularniejszych w Polsce z przyjemnym robaczkiem w logo, załoga była ukraińska, która nie znała Polskiego a klient nie mógł znaleźć produktu ani się dogadać, wyobrażasz sobie taką sytuacje za granicą?? Jakby była taka sytuacja Polaka by zwolnili, bo języka nie znał albo nie został by przyjęty o to mi chodzi głównie, że im się pomaga jak może a oni mają wygórowane żądania a zero wykształcenia i znajomości często języka, a w jakimś mieście nie jestem pewien czy nie o Kraków chodziło chcą żeby urzędy były i po ukraińsku oraz komunikacja miejska żeby można było się wszędzie po ukraińsku porozmawiać i wszystko załatwić i uważasz, że to dobre? Przemyśl to i już prószę nie wywołuj mnie do dyskusji, bo tobie ciężko cokolwiek przetłumaczyć pisałem wcześniej jesteś człowiekiem pokroju "mnie i tak nie przekonasz". I przepraszam Telix, że jest tutaj rozmowa za bardzo nie na temat technologii.