REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-12-22 19:11 | Telefony | plus | mnp
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13

Plus - sprawdź status przeniesienia numeru

Jeśli chcecie sprawdzić na jakim etapie jest przeniesienie Waszego numeru do sieci Plus, możecie to zrobić na specjalnej stronie MNP in port, przygotowanej przez Polkomtel.

Po wprowadzeniu numeru w odpowiednie pole w ciągu 15 minut (jak zapewnia Plus) otrzymacie SMS z informacją na jakim etapie jest status przenoszonego numeru.

Warto jednak pamiętać, że:

    1. Numer, który przenosicie musi być włączony i aktywny, bo na ten numer zostanie wysłana wiadomość do Was.

    2. Jeśli wprowadzony numer jest nieprawidłowy nie otrzymacie wiadomości SMS.

    3. W ciągu jednego dnia maksymalnie 5 razy możecie sprawdzić status przeniesienia swojego numeru.

Dla zainteresowanych: www.plus.pl/sprawdz-status-mnp

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | plus | mnp Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13
Komentarze: 13 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimbodyguard
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.30 10:35 Odpowiedz
Przydatna opcja, właśnie czekam na przeniesienie numeru.
AnonimKarmin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.27 10:11 Odpowiedz
Taki serwis był potrzebny, bo przenoszenie numerów szczególnie na kartę u wielu operatorów to problem i szczególnie dotyczy to TMobile. Taki serwis jak ma Plus powinien być u każdego.
Anonimorfeusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.26 12:11 Odpowiedz
Re: Xxx. Ale to nie chodziło o żadne wyłudzanie danych osobowych. Plus wyjaśnił po ukazaniu się tego artykułu, że po pierwsze działali zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego, a po drugie już spory czas temu te procedury zmienili i aktualnie proszą o adres tylko, gdy klient chce dostawać billingi lub informacje o zmianach w regulaminie.
Anonimwiechu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.25 12:39 Odpowiedz
O, dobrze wiedzieć. Po swiętach przenoszę do nich numer, mam już serdecznie dość problemów z Orange w mojej lokalizacje. A teraz w święta to już przekroczylo wszelkie granice. Do zobaczenia, Plusie!
lesiobelesiobe
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 278
Zarejestrowany:
2012-06-02 05:53:38
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.24 15:55 Odpowiedz
Nie lodówki tylko prąd
AnonimWaldek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.23 16:14 Odpowiedz
Ciekawy patent. Co prawda nie mam zamiaru sprawdzać, jak to będzie działać, bo już się dawno zarejestrowałem i nie mam zamiaru się przenosić gdzie indziej, ale to znak, że operatora jednak mam dobrego, skoro plus postanowił zadbać o komfort nawet tych klientów, którzy z jego usług zamierzają zrezygnować.
AnonimFroger
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.23 12:22 Odpowiedz
@fn - tak są Na przykład ja Dostałem fajny telefon i przez pół roku nic nie płacę. Oferta najlepsza na tamten moment na rynku, a uwierz, że zanim podpisałem umowę sprawdzałem wszędzie.
Anonimfn
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.22 22:22 Odpowiedz
A jest ktoś kto przenosi numer do Plusa?
Anonimmarekk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.22 21:24 Odpowiedz
plus? to ta sieć co lodówki sprzedaje?
Anonimtotek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.22 21:06 Odpowiedz
jakie ograniczenia? 5 razy sprawdzic, a potem co nalicza oplaty?
Anonimj23
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.22 20:58 Odpowiedz
Nie przenoście numeru do Plusa, bo tu znika kasa w taryfie Plus na Kartę w moim przypadku a reklamacje olewają.
AnonimXxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.22 20:56 Odpowiedz
Najpierw naprawcie proces przeniesienia i nielegalnego wyłudzania danych osobowych ! http://www.telix.pl/artykul/rzeczpospolita-plus-stosuje-dwie-procedury-rejestracji-prepaid-3,77277.html Big Brother lub "1984" Orwella według Polkomtela czyli Plusa
AnonimKrzysiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.30 14:08
Oj, kolego, dramatyzujesz... Takie jest prawo i nie jest zasługą Plusa, że zostało ustalone. Poza tym, uzupełnienie danych jest konieczne jedynie przy zlecaniu dodatkowych usług, a nie przy samym przenoszeniu numeru. Plus nie taki zły, jakby to chciała konkurencja.