REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-12-14 10:36 | Telefony | plush | plus | pre-paid | promocja | kino | bilet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12

Plus - przygarnij bilet do kina od Plusha

Od dzisiaj w ramach Strefy Plusha możecie przygarnąć jeden lub dwa bilety do kina. Z nowej promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Plush na Kartę, także ci, którzy dopiero kupią starter.

Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a oraz doładować konto określoną kwotą i można już wybierać się do Cinema City na dowolny film 2D. Trzeba się spieszyć, bo liczba kodów jest ograniczona.


Co należy zrobić?

    Kup starter, jeśli jeszcze nie posiadasz numeru w Plushu

    Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści BILET na numer 80777, a następnie doładuj swoje konto:

      kwotą od 35 do 59 zł, by otrzymać jeden bilet do kina,

      kwotą minimum 60 zł, by dostać dwa bilety do kina.

    Otrzymasz zwrotnego SMS-a z kodem, który będzie Numerem Biletu na dowolny film 2D.

Możesz go zrealizować w Cinema City na terenie całej Polski, wystarczy, że w kasie pokażesz numer otrzymany w zwrotnej wiadomości SMS.

Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

Kto może skorzystać?

Wszyscy użytkownicy oferty „na kartę" w Plush.

Ważne informacje:

    Promocja „Bilet do kina w Plushu" trwa do 30 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów biletów.

    Otrzymane bilety można zrealizować aż do 31 maja 2016 r.

    Na jeden numer można otrzymać jednego SMS-a z jednym lub dwoma biletami.

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i paczki superszybkiego Internetu LTE w niskich cenach.

Regulamin: Tutaj

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | plush | plus | pre-paid | promocja | kino | bilet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12
Komentarze: 12 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimczarny pies
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.16 07:52 Odpowiedz
Heh, ponownie ciekawa promocja od Plusha. Sypią nimi jak z rękawa :-) Człowiek i tak od czasu do czasu musi doładować telefon, a tutaj jeszcze można dostać ekstra bilet. Fajna sprawa, brawo!
JoJo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 375
Zarejestrowany:
2012-11-06 11:42:39
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.16 10:20
Nie no co za applause ja się mało nie popłakałem z radości z tej super promocji, od wczoraj prawie nie śpie... tylko czekam kiedy tą pizze zeżrę - chyba zabiorę ją ze sobą do kina... tyle szczęścia na raz.... chyba i żonie starter plusa kupię, niech też od razu doładuje telefon za 50zł - to pójdziemy sobie razem....
AnonimTerlik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.15 23:38 Odpowiedz
@Cola bez Coli. Nieźle się zjarałeś. Plus najgorszy? Przecież to nasz polski operator działający praktycznie od samego początku telekomów w Polsce. Ja jestem z nim od lat i specjalnie nie narzekam, może to wynik moich negocjacji, które prowadzę przy zakończeniu umowy. Plus potrafi dostosować swoją ofertę do stałego klienta.
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3226
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.16 01:09
Solorz trzyma kapuchę na Cyprze, więc Polska ale tylko z nazwy.
JoJo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 375
Zarejestrowany:
2012-11-06 11:42:39
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.16 10:17
Polski operator płacący podatki na Cyprze, super powód by być w tej sieci... Żeby nie było, ze jestem całkiem anty - to zgadzam się z tym, ze naprawdę ma bardzo dobry zasięg i jakoś usług, ale różnice z tego wynikające nie są aż tak wielkie w porównaniu z innymi operatorami..
AnonimFistach
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.15 20:10 Odpowiedz
Uwielbiam plucha za te ich promocje! Nie ma doładowania bez promocji u nich Rewelacja
AnonimJanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.15 18:19 Odpowiedz
Śmiej sie śmiej, ale po pizzy to kolejny fajny pomysł na to, żeby warto było doładować telefon w Plushu. Bilet do kina drogą nie chodzi, to jest jednak wydatek 25 złotych u mnie w mieście, więc jak ma być w ramach doładowania, to to jest dobre rozwiązanie.
JoJo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 375
Zarejestrowany:
2012-11-06 11:42:39
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.16 10:14
Niby tak.. ale... kupuj u mnie jakiś towar po zawyżonych cenach, mimo, że obok masz tanie... a ja Ci raz do roku dam bilet do kina za 20zł, albo kupon na pizze która kosztuje w promocji 5-10zł...
AnonimMax
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.16 23:24
Nie mash Plusha, więc nie wiesh, jak tam można się zorganizować. Doładowujesh wtedy, kiedy mash bonus na doładowanie i wychodzi całkiem tanio. A promocje mash często.
Anonimrte
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.14 11:52 Odpowiedz
wszystkie firmy są takie same. Liczy się tylko nowy klient, bo prezesy muszą pokazać że grupa klientów ciągle przybywa pod koniec roku, gwarantuję to im pozostanie na stołku na następne 6 miesięcy. Smutna prawda kraju okupowanego przez żydów ...smutek a tu link sprawdź czy nie jesteś (takie coś znalazłem ale tu nikt podobno nie lamie "demokraci?' żydem... (znakują nas jak bydło bo nie jesteśmy nimi i dzielą pod przykrywkami walk o demokrację ) : http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polacy-zydzi-i-numery-pesel-2012-10
AnonimCola bez Coli
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.14 11:45 Odpowiedz
Super, rewelacyjna promocja! Mam Plusa od trzydziestu lat i po latach dojenia na nienormatywnie drogim abonamencie, tysiącach reklamacji w końcu mnie doceniono! Myślę, że żadna firma tak nie traktuje swoich wiernych klientów. (nie)Polecam.
JoJo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 375
Zarejestrowany:
2012-11-06 11:42:39
Zgłoś naruszenie