REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-16 12:00 | Telefony | plus | zasilenia | promocja | gadgety
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 7

Plus na kartę - Plecak za doładowanie

Polkomtel, operator sieci Plus ruszył z Promocją „Plecak za doładowanie”. Od 16 sierpnia do 31 października 2017 r. w ramach Promocji można otrzymać – kod – na podstawie którego można odebrać prezent w postaci Plecaka SemiLine model 3285.

SemiLine 3285
SemiLine 3285

Promocja jest adresowana do Abonentów Na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i63 i Plus Mix, którzy w czasie trwania Promocji dokonają Zasilenia konta kwotą co najmniej 50,00 pln, dokonanego po wysłaniu SMS, o treści PLECAK (bez względu na wielkość liter) na nr 80019. Regulamin Promocji „Plecak za doładowanie”: Tutaj

Informacja prasowa

Plecak za doładowanie? Tak, to możliwe i to już od dziś w najnowszej promocji Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. By z niej skorzystać i otrzymać kod promocyjny uprawniający do odbioru plecaka Semi Line wystarczy tylko wysyłać na numer 80019 bezpłatnego SMS-a o treści PLECAK, a następnie za pośrednictwem kanału internetowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.

„Plecak za doładowanie" to nowa promocja dla klientów wszystkich rodzajów usług na kartę oraz mix w sieci Plus, a jej mechanizm jest bardzo prosty:

  • pierwszym krokiem jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści PLECAK na numer 80019,
  • następnie trzeba doładować online swoje konto za minimum 50 zł, w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny.

Aby odebrać nagrodę należy wejść na stronę www.plecakzadoladowanie.pl i wybrać plecak, a po przekierowaniu do sklepu Internetowego Semi Line, dokonać jego zakupu poprzez podanie kodu promocyjny (koszty przesyłki nie podlegają promocji).

Zasilenie konta za minimum 50 zł należy dokonać na www.doladuj.plus.pl www.doladujplushbezlimitu.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.doladowania.payu.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.mpay.pl lub poprzez jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Promocja „Plecak za doładowanie" trwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego plecaka. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 października 2017 r.

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | plus | zasilenia | promocja | gadgety Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 7
Komentarze: 7 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimzibi
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.24 10:16 Odpowiedz
Promocja z plecakiem to wielka lipa. 3 dni po ogłoszeniu nie było już kodów na plecaki. Nie wierzcie w to.
AnonimJohn
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.29 00:18
Cieszymy się, że przekonujesz nas, żebyśmy nie wierzyli Twoim słowom. A plecaki z plusa ok. Zwłaszcza że też za doładowania w Mix można je pozyskać.
AnonimTomasz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.16 19:12 Odpowiedz
Polkomtelowi już nic nie pomoże, tylko sie ponizaja rozdawniem plecakow, tak jak p4 z odkurzaczami
AnonimJurgen
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.22 15:16
Jak dla mnie, spoko, plecak wygląda solidnie, a jak mam dostać gratis, to czemu nie? Ale cóż, Plus rozdaje plecaki DARMO, a są tacy, którzy są niezadowoleni. Dla mnie to magia
AnonimFrank
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.16 15:50 Odpowiedz
Plus przynajmniej coś daję... Play tego nigdy nie zrobi... Brawo Plus: https://www.youtube.com/watch?v=AymbECv4vj4 jest super
AnonimNika
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.16 15:30 Odpowiedz
I to lepsze niż 10%
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1444
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.16 12:07 Odpowiedz
Czyli ile to będzie procent do doładowania?

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)