REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-07-03 13:00 | Telefony | plus | pre-paid | promocja | taryfy | zasilenia
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11

Plus na Kartę: Rok ważności konta za 10 zł

Od dnia 03.07.2013 r. do odwołania w Plus na Kartę, trwa promocja „Rok Ważności Konta II”, w ramach której każdorazowo po wykonaniu zasilenia o wysokości 5 zł z VAT lub wyższej okres ważności dla usług wychodzących ustawiany jest na 365 dni od momentu zasilenia. Opłata za aktywację Promocji wynosi 10 zł (z VAT).

Aby aktywować Promocję Abonent musi spełniać łącznie następujące warunki:

    a) musi aktywować Promocję na swoim koncie.
    b) musi znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących.
    c) musi posiadać dodatnią wartość konta, co najmniej równą opłacie za aktywację Promocji

Promocja nie wyklucza się z innymi promocjami, o ile nic innego nie wynika z regulaminów poszczególnych promocji.

Aktywacja Promocji następuje poprzez wpisanie na telefonie krótkiego kodu: *136*11*10#

Abonent może w dowolnym momencie bezpłatnie dezaktywować Promocję, wysyłając z numeru telefonu, na którym aktywowana została Promocja, krótki kod *136*00*10#

Aktywne promocje Abonent może sprawdzić kodem *136#

Regulamin promocji „ROK WAŻNOŚCI KONTA II” (wersja z dnia 03.07.2013 r.): Tutaj

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 1.835 (głosy: 6)
Tagi: | plus | pre-paid | promocja | taryfy | zasilenia Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11
Komentarze: 11 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimArtur
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.04 22:22 Odpowiedz
plus lider rynku tel-kom - koń by się uśmiał
AnonimMiami
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.03 20:30 Odpowiedz
Nie podoba sie oplata za 365 dni??? To sie przeniescie tam, gdzie RWK nic nie kosztuje.Jaki problem?
s1k0r3ks1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 452
Zarejestrowany:
2011-06-20 20:03:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.04 13:17
Po prostu śmiać chce się niektórym, jak nieporadnie krąży twój opek szukając każdego grosza, żebrząc o kilka złotówek. I śmiać mi się chce z Ciebie cieszącego się z pogorszenia oferty dla klienta. Ale czego się spodziewać, czytając twoje komentarze.
AnonimMiami
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.04 13:39
No masz ci los! Następny! Czy ja się cieszę z pogorszenia oferty dla klienta???? Gdzie???? Jeśli komuś to nie przeszkadza niech zostaje, jeśli przeszkadza, to są inni operatorzy u których RWK jest za darmo i można tam wylądować.
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.04 16:23
* s1k0r3k Odpusc . Nie karm trolla
AnonimMiami
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.04 17:08
@Lucek, i znowu zaczepiasz (tym razem nawet niesprowokowany). Nie bezpośrednio, ale przecież zaczepki nie muszą być bezpośrednie. Nie mi szkodzisz, to ci zaręczam, bo "oni" nie rozumieją siły mediów społecznościowych. Wiesz przynajmniej kto to jest troll???
s1k0r3ks1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 452
Zarejestrowany:
2011-06-20 20:03:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.03 20:22 Odpowiedz
RWK konta nadal boli operatorów. Wg mnie konto powinno być ważne dopóty, dopóki są na nim środki. Karta jest blokowana - ok, to niech operator zwraca niewykorzystane środki.
Anonimlulek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.03 20:14 Odpowiedz
Brawo. Plus lubi doić klientów...
tabamirkotabamirko
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 264
Zarejestrowany:
2011-02-07 20:46:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.03 17:03 Odpowiedz
Nie narzekaj w T-mobile na Kartę 3 złote miesięcznie kosztuje rok ważności konta!
Anonimbuba32
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.03 17:49
w t-mobile aktywujesz "rwk po kazdej czynnosci telefonem" za 5zł a potem ja deaktywujesz i masz rok waznosci konta. I tak najlepszy jest virgin lub red bull mobile i nju
Anonimxxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.03 14:11 Odpowiedz
Ale pokręcili. Jak ładuję konto ty chyba tylko jak mi brakuje pieniędzy więc albo muszę wcześniej doładować za co najmniej 10 zł aby włączyć promocję a potem za 5 zł aby wydłużyło konto albo pozbyć się konta 10 zł a potem ładować. Dlaczego opłata aż 10 zł?