REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-29 11:45 | Telefony | plus | post-paid | promocja | reklama | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8

Plus JA + Bez abonamentu przez 6 miesięcy (wideo)

Ruszyła kampania reklamowa promocj sieci Plus i „JA + Bez abonamentu przez 6 miesięcy”.


Bez jaj – najwięcej BEZ znajdziesz teraz w Plusie! Nawet 6 miesięcy bez abonamentu, a do tego nowoczesne smartfony w supercenach.

Więcej informacji o ofercie JA+ Abonament można znaleźć na stronie: http://www.plus.pl/super-abonament

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | plus | post-paid | promocja | reklama | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8
Komentarze: 8 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimXoxo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.02 11:28 Odpowiedz
6 miesięcy za darmo potem 5 dych a od trzynastego do 24 miesiąca 100 Hahahahhaha dobra promocja xdxdxd
Anonimolo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.31 16:44 Odpowiedz
49.99zl to dobra oerta? W Nju mobile płace 38zl za 2 telefony.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.31 13:32 Odpowiedz
Plus to największy syf i skansen jaki może być. Kompletny zastój od lat, kosmetyka, jakość połączeń słaba, internet zapchany, mało stacji. Zdecydowanie nie polecam (po testach) tego skansenu!
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.30 08:50 Odpowiedz
Trzech naganiaczy i to bez konkretów, bo i takich niema , kto liczy a nie patrzy na reklamy , to wie jak jest.
AnonimNumo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.29 23:15 Odpowiedz
Dobra oferta. Co tu dużo mówić... Nie dość, że przez pół roku nic nie trzeba płacić to jeszcze w tej cenie jest taki pakiet danych, że dodatkowy net mobilny jest już niepotrzebny
Anonimktry
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.29 22:35 Odpowiedz
Oferty są dobre tylko dla ludzi co nawet szkoły podstawowej nie ukończyli i nie potrafią liczyć do 1000 . Wystarczy to porównać z ofertą Tmobile i widać że finansowo to dno i kupa mułu.
AnonimGard
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.29 17:45 Odpowiedz
6 miesięcy za darmo to już powoli standard w Plusie, a wybór smartfonów rzeczywiście jest spory i można coś upolować.
AnonimDaniel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.29 16:28 Odpowiedz
Od jakiegoś czasu uważnie się przyglądam Plusowi i myślę, że to jest dobry moment, żeby do tej sieci wrócić po kilku latach przerwy. Te oferty abonamentowe są na dobrym poziomie, a to mnie akurat przekonuje.