REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-20 12:04 | Telefony | plus | promocja | zasilenia
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13

Plus - 50 proc gratis do doładowania na pożegnanie lata

Już jutro ostatni dzień lata i właśnie z tej okazji użytkownicy usług „na kartę” w Plusie i Plushu mogą otrzymać bonus 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł. promocja będzie dostępne tylko 21 września.


Z promocji „Pożegnanie lata" mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Klienci, którzy poprzez strony www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.agadka24.pl oraz www.facebook.com/plus dokonają zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto otrzymają 50% więcej wartości doładowania.

Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Promocja będzie dostępna tylko 21 września br, a szczegółowe informacje na jej temat można znaleźć w regulaminie oraz na stronie www.doladuj.plus.pl.

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | plus | promocja | zasilenia Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13
Komentarze: 13 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimJackson
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.27 22:58 Odpowiedz
Ile ja już takich bonusów w plusie zgarnąłem przez ostatnie lata... Super są te promocje... Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej.
AnonimJarek Czepiec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.27 15:30 Odpowiedz
Ja już prawie się odzwyczaiłem od tych akcji promocyjnych z bonusem. Więc fajnie, że Plus na powrót do nich wrócił.
Anonimmalwin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 23:53 Odpowiedz
Same promcje ostatnio. Nie słyszałem żeby inni operatorzy sypali promocjami jak z rękawa Brawo Plus!
Anonimkarmel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 23:49 Odpowiedz
Jak ja za to lubię Plusa Co chwile promocje Skorzystałem z tej i mam zamiar skorzystać z każdej kolejnej. Oby tak dalej!
AnonimMariusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.26 15:44
Trochę mi w Plusie brakowało tych bonusów za doładowanie - prawie przez rok ciężko było na coś takiego trafić, więc pozytywnie odbieram to, że znów te promocje są częste i w zasadzie to można na nich mocno bazować tzn. za każdym razem doładowywać z bonusem.
AnonimManiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 15:21 Odpowiedz
Ja to lubię, bo Plus wrócił do częstych akcji z bonusem na doładowanie. Na przestrzeni miesiąca to już drugi raz!
AnonimJarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 14:03 Odpowiedz
Zawsze to jakiś miły bonus. Fajnie, że Plus coraz częściej robi takie akcje. Jest ekonomiczniej dzięki temu.
AnonimOkokokok
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 23:17 Odpowiedz
Super! Brawo Plus!
AnonimLaku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 22:53 Odpowiedz
Nie ma co biadolić, dobrze jest. Zwłaszcza że już prawie wykorzystałem to, co było w ostatniej promocji, jaką plus dał na koniec wakacji. Dobry moment.
AnonimNom
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 15:42 Odpowiedz
Ok przyda się
AnonimWitja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 12:56 Odpowiedz
Mocny akcent
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1423
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 13:06
Mocnym akcentem byłoby 100%. 50% dają już kolejny raz w tym roku...
AnonimJanusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.22 15:51
Jest ok, ważne, że pojawiła sie powtarzalność w tych promocjach doładowaniowych Plusa.