REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-11-12 10:47 | Telefony | plus | tablet | smartfon | reklama | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13

Plus: Oba-ma czyli tablet i telefon w jednym abonamencie (wideo)

Ruszyła kampania reklamowa nowej oferty sieci Plus: smartfon i tablet w jednym abonamencie. Zestawy dostępne będą w dedykowanych promocjach z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, dużymi pakietami minut do wszystkich sieci oraz pakietami danych pozwalającymi na swobodny dostęp do internetu bez obaw o koszty. więcej na ten temat w artykule: Plus: Smartfon i tablet w jednym abonamencie

W reklamie Plus "występuje" Barack Obama, który w ubiegłą środę zapewnił sobie reelekcję na kolejną kadencję.

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.335 (głosy: 6)
Tagi: | plus | tablet | smartfon | reklama | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13
Komentarze: 13 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimgoo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.08 19:37 Odpowiedz
ja mam zestaw w plusie odłożony ale czekam na jakieś potwierdzenie internetowe. Czekam już 2 tydzień i nic. Długo mam tak jeszcze czekać ?
AnonimEwulka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.09 10:24 Odpowiedz
ja mam ten sam problem już od listopada do dziś i postanowiłam tej sprawy tak nie zostawić robią ludzi za durniów a jeszcze na dodatek raz każą mi za tablet płacić 99,00 na 3 lata i abonament przez pierwsze 3 miesiące 79,99 i po 3 +20 internet,a miało być w sumie z internetem 79,99 za 1zł ...
AnonimEwulka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.09 10:31
jeżeli ktoś jeszcze nie chce tej sprawy tak zostawić pisać na maila ewarom@op.pl ,po prostu trzeba pokazać jak robią ludzi za durni,pozdrawiam
AnonimWerkaaaaaaaaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.21 20:05 Odpowiedz
Ja to mam BOSKIE xd
Anonimobsrama
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.21 17:59 Odpowiedz
Oba ma to ściema byłem, w salonie i powiedziano że zestawów nie ma i już nigdy nie będzie. Może gdzieś w Polsce...
AnonimPawe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.12 22:24 Odpowiedz
Nigdzie nie mogę się doczytać ile będzie można pohulać w necie na tym tablecie przy użyciu telefonu, jako hot spot. Macie taką wiedzę?
AnonimJoZi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.07 13:26 Odpowiedz
Witam. Właśnie przed chwilą dzwonił "miły"pan z PLUSA z informacją iż zestawów nie ma i nie będzie.Zainteresowanie klientów przerosło mozliwości operatora. Zaproponował inny telefon w innej ofercie....Co za jaja ! ALE JA CHCIAŁEM OBA MA! Sprzedawali i sprzedają - reklamują coś czego nie bedą mieli. mało tego....teraz doszła reklama OBA MY zestawu nie w abonamencie , ale w mixie.... No to już szczyt bezczelności i chamstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimobania
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.06 22:12 Odpowiedz
na telefon z tabletem czekam już 3 tydzień, nie ma nigdzie, będą jutro, były wczoraj, Panie sie już gubią, są ale z Samsungiem (podobno) Tarnów, Rzeszów, Mielec nigdzie nie ma, ta promocja to PARANOJA!!! już nawet 3 razy zostawiłam numer na stronie PLUSA, ale nikt nie oddzwonił, na połączenie z konsultantem 20 min i nic... mam pierwszy raz doczynienia z plusem i ostatni!!!!
Anonimmarcin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.26 14:51 Odpowiedz
w plusie zawsze byly głupie reklamy głupi ludzie co się dają nabrać na tez promocje!! meg żal mi takich ludzi co się podniecają pseudopromocjami oba ma srama!! mega pojebane!! leczcie się na giery bo na łeb za późno!
Anonimkasiaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.26 14:49 Odpowiedz
popierzona reklama!ludzie nie dajcie sie nabrac na te ich zasrane promocje oferty zdzierają z ludzi!!niby za 1zł wszystko niby za darmo!! po świetach sobie odbiją w rachunkach aktywacjach!! chore reklamy tylko naiwni się w to ładują!!
Anonimooo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.26 09:38 Odpowiedz
ja czekam 3 tydzień na telefon z tabletem .... w żadnym salonie ich nie ma .... to jest chore .... po co reklamować coś co nie jest dostępne ... ;/
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.21 18:12 Odpowiedz
Jakos nie moge sie dogadac z przedstawicielami,dzwonilo juz do mnie trzech telemarketerow i zaden nie mial tableta mowia,ze on i tak jest badziewiacki,ale za to daja 500 minut do wszystkich sieci i telefon,a ja chce tableta i koniec rozmowy,to jest totalna sciema,a moze ktos da sie namowic
Anonimxxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.21 18:19
NO CO TY MOWISZ ? he hehe coś a'la moja przygoda z telefonem w playu jest ale nie ma.