REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-11-19 07:54 | Telefony | plus | internet | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 22

Plus: nowe pakiety internetowe Non Stop

Wraz z końcem października Plus wprowadził nową ofertę pakietów internetowych w ofertach Plus Abonament. A dodatkowo uaktualnił Regulamin promocji „Pakiet Kaspersky Internet Security 2014 za 7 zł PLN (8,61 z VAT)„

Regulamin promocji „Pakiet Kaspersky Internet Security 2014 za 7 zł PLN (8,61 z VAT): Tutaj

Abonenci mogą zlecić aktywację Pakietu Non Stop poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 2601, o treści podanej w tabeli:

Pakiet Non Stop
Treść SMSa aktywującego Pakiet
Pakiet internetowy 300 MB Non Stop
AKT300
Pakiet internetowy 500 MB Non Stop
AKT500
Pakiet internetowy 1 GB Non Stop
AKT1
Pakiet internetowy 3 GB Non Stop
AKT3

Miesięczna opłata za Pakiet Non Stop jest doliczana do rachunku telefonicznego dla numeru, dla którego Pakiet Non Stop został aktywowany i wynosi odpowiednio:

Pakiet Non Stop
Opłata miesięczna z VAT
Pakiet internetowy 300 MB Non Stop
7 zł
Pakiet internetowy 500 MB Non Stop
9 zł
Pakiet internetowy 1 GB Non Stop
15 zł
Pakiet internetowy 3 GB Non Stop
25 zł

    Regulamin Promocji „Nowe pakiety internetowe Non Stop w ofertach Plus Abonament”: Tutaj

    Regulamin Promocji „Nowe pakiety internetowe Non Stop w ofertach Plus Firma”: Tutaj

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | plus | internet | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 22
Komentarze: 22 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Bita-poBita-po
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1061
Zarejestrowany:
2009-06-28 20:28:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.06 11:32 Odpowiedz
Orange zaszalało w wakacje tym pakietem 6GB, naprawdę szczerze skorzystałem z tej promocji i mam nadzieje, że to przymiarka do jakiejś stałej oferty, a nie tylko jakich jednorazowy "nawoływacz"
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 300
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.03 22:55 Odpowiedz
fajne, ale ja bym zrobił podział na dwa, maksymalnie 3 pakiety. Mały, typu 100 MB za 5 zł, duży typu 1 GB za 9 zł, i wielki typu 5 GB za 25 zł.
AnonimSER
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 16:41 Odpowiedz
A ZA 20 ZŁ NETTO Jest w jakiejś sieci oferta BEZ LIMITÓW NA KOMÓRKI i STACJONARNE ???BEZ TELEFONU (sms-y i internet mnie nie obchodzi)
AnonimTedor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.20 09:32
Za 25zł netto (30,70zł brutto) widziałem oferty ale przy przedłużeniu umowy.
AnonimTedor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.20 09:33
Ale jeżeli smsy niepotrzebne, to w Play jest za 25zł brutto ale też przy przedłużeniu.
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 955
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 12:53 Odpowiedz
Zależy jak kto patrzy i co chce widzieć ;-) Ktoś powie, ze w nju za 57 zł jest wszystko co trzeba i w nielimitowanych ilościach... A po co mi płacić 57 złotych, jak za 54 złote mam (no nie ja akurat ale syn) 400 minut "wszędzie" (co przy 5 godzinach maksymalnie poza sieć też jest nielimitowaną ilością), nielimitowane w sieci i na stacjonarne, nielimitowane esemesy, 300 MB do internetu i jeszcze 2-letnią licencję na pakiet antywirusowy w wersji internet security - za 7 zł netto oraz jakieś inne dodatki, o których nie mówię nawet bo się rzadziej korzysta? Czytać trzeba i analizować a nie głupio powielać utarte trendy...A nolimit przereklamowany nie jest - bo co komu po limicie jak go nie potrzebuje? Prepaidowcom się wydaje, ze potrzebują jak widze najczęściej, problem, ze średnio półtorej godziny im wystarcza ;-)
AnonimKail
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 13:33
wlo, Ty stary wyjadacz plusowy tyle przepłacasz? Zadzwoń do DUK nr 2699 i jest no limit + 2,5GB na 12m-cy za 50zł brutto. Wiem, że Ciebie stać ale po co przepłacać jak można taniej?
AnonimAaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 15:04
A za każdego MMSka poza sieć płać bracie i płacz Wolę już za 39zł w Play mieć 800min/SMSów/MMSów do wszystkich i nie zastanawiać się gdzie dzwonię czy SMSuję/MMSuję
Anonimpolk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 16:22
A ja wolę nie mieć Play bo z tych minut nic nie wydzwonię, bo nie mam zasięgu. Pewnie nic was to nie obchodzi, jak mnie nie obchodzi co wy macie. Dobieram oferty pod siebie, a nie pod wasze zapotrzebowania.
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 955
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 20:54
Kail... Może jest, może nie ma... Kiedy mówiłem co można mieć jak się chce zainteresować ofertą i możliwościami negocjacji - niewiele osób mi wierzyło, ze może być tak tanio, że nie bardzo opłaca mi się myśleć o zmianie operatora na najtańszego Plaja ;-) Dlatego od dawna już podaję tylko i wyłącznie informacje o możliwościach, które są dostępne dla każdego i co można znaleźć na stronie operatora. Poza tym nie wiesz czy to co napisałeś jest prawdą bo nie skorzystałeś a tylko wyczytałeś - a może powiesz mi jak się nazywa ta oferta? Umowę przecież masz z regulaminem? Poza tym... można mieć jeszcze taniej ;-)
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 955
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 20:56
Aaaaa - ja mam nielimitowane ememesy... Wiesz ile w tym roku wysłałem? Może 3, albo i nawet 7 ;-) Potrzebujesz czegoś innego to korzystasz z czegoś innego! Dla mnie to proste.
Anonimsewer
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 22:43
wlo, zajrzyj na telepolis do tematu o przedłużeniu umowy w Plusie. Dowiesz się więcej. Oferta taka jest.
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 955
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.20 08:59
A dlaczego miałbym zaglądać gdzieś gdzie pisza ludzie z dużą wyobraźnią? Ja wiem jakie są indywidualne oferty, bo je dostaję, ale po co mam o nich pisać, skoro nikt tego nie widzi w cenniku? Wy nie musicie mi mówić, ze coś gdzie ś jest - bo tak samo mogę wierzyć w te słowa jak niektórzy "poważnie" biorą pod uwagę moje informacje o ofertach. 16 lat korzystam z Plusa, 13 n żona, dzieci też po 10 lat prawie (abonamentowo) i jakoś mnie nie ciągnie do Play, bo mi się nie kalkuluje... Nie musicie mi mówić gdzie szukać informacji o ofercie - a na pewno nie w komentarzach bajkopisarzy na forach ;-)
AnonimTedor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.20 09:10
wlo, widzę, że nerwy puściły. Wg Ciebie, każdy kto otrzymał propozycję oferty lepszej niż twoja znana biznesowa to bajkopisarz. Cóż, można i tak. Niedopuszczanie informacji do swojej świadomości może być sposobem na poprawę samopoczucia ale żeby zaraz podważać wypowiedzi innych? Nie jest to potrzebne. Równie dobrze można twoje wypowiedzi traktować w kategoriach bajkopisarstwa. Oferta, o której wspomniano oczywiście istnieje. Jest to oferta z rabatem 50% i w salonie jej nie dostaniesz. Ale oczywiście nie musisz wierzyć, jednak proszę żebyś nie podważał mojej wypowiedzi, jeżeli nie sprawdziłeś.
Anonimpolk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 10:05 Odpowiedz
Fajna oferta dla abonamentu.
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 300
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.03 22:57
najlepszy jest abonament dla firm
AnonimAdam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 09:55 Odpowiedz
zgadzam się,Plus nic nie ma...chyba że drogo to ma na pewno
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 300
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.03 22:56
a ja się nie zgodzę, mają fajne oferty. NIe każdy potrzebuje przecież no limit, chociaż może sie to okazać przydatne na dłuższą metę.
Anonimqwerty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 09:41 Odpowiedz
Kail a jaką to tanią ofertę nielimitowanych ma plus? Żadną. Jeśli ktoś leży i kwiczy to plus najgorszą ofertą.
AnonimKail
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 10:07
ma no limit, bo mi proponowali przy przedłużeniu ale ja akurat nie potrzebuję więc jej nie chciałem a warunki są takie no limit połączenia i sms +2,5GB. Wszystko w cenie 50zł brutto.
AnonimKail
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 10:12
Ten no limit jest przereklamowany, bo potrzebuje go może 5% abonentów i to głównie segment biznes. W Plusie są też dostępne inne np. za 30zł: 1tys minut + no limit do Plusa. Minuty wymienne na smsy. Także bardzo korzystna oferta. W Plusie są oferty i to niezłe jak widzicie a powielanie stereotypów, że Plus jest bee jest już nieaktualne.
AnonimKail
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.19 09:09 Odpowiedz
Super. To teraz Play całkiem leży i kwiczy. Oferta nielimitowanych połączeń najdroższa ze wszystkich operatorów to i pakiety internetowe teraz Plus ma lepsze. W Plusie za 20zł mam 550min do wszystkich+nielimitowane do Plusa i teraz 300MB za 7zł.