REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-03 10:06 | Telefony | play | pre-paid | rejestracja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9

Play zrealizował plan rejestracji prepaid i przedłużył aktywację bonusów

- Dzięki pracy wielu setek, tysięcy ludzi zrealizowaliśmy nasz plan rejestracji prepaid - poinformował na blogu korporacyjnym Marcin Gruszka, rzecznik P4, operatora sieci Play.

Operator przedłużył też aktywację bonusów za rejestrację do dnia 17.02 br.

Regulamin promocji Bonus za rejestracje numeru w Play: Tutaj

źródło: Play

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4 (głosy: 2)
Tagi: | play | pre-paid | rejestracja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9
Komentarze: 9 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKicha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 16:37 Odpowiedz
Bonus za rejestrację tylko dla trzech numerów. Kolejne bez bonusów, dno...
Anonimgiks
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 14:42 Odpowiedz
@wlo żenujące komunikaty tak jak sama siec
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 12:04 Odpowiedz
@ Lucek Aktywowałem bonusy niemalże w ostatniej chwili, na numerze który mam od dawna, a który traktuję jako "awaryjny" w domu. Numer został zarejestrowany przy kupnie bardzo dawno temu. Dostałem jako bomusy 300 zł dodatkowo, 10 GB netu i RWK. Tak więc nie bardzo wiem o czym piszesz??? A Ty wiesz o czym piszesz???
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 17:47
~gość To Ty nie wiesz Co piszesz . Oto dowód w postaci archiwalnego już dziś regulaminu : http://www.play.pl/resources/pdf/2016/Regulamin-promocji-Bonus-za-rejestracje_16112016.pdf § I p.2 Tak też byłem informowany podczas interwencji i na Play 24 Z tego powodu 3 lub 4 firmowe SIM poszły do kosza .
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 11:38 Odpowiedz
Play zmieniał już warunki promocji za rejestrację . Po 17 XI 2016 bonusy przyznawane i aktywowane były TYLKO dla kart które zostały zarejestrowane po tym terminie . WSZYSCY którzy zarejestrowali numer w Play PRZED 17 XI 2016 a nie aktywowali do tej daty bonusów , obeszli się smakiem . Tak więc rzeszy wiernych użytkowników Play pokazał środkowy palec . A teraz Play premiuje nawet spóźnialskich . Brawo za kompletny brak logiki w traktowaniu swoich użytkowników .
Anonimz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 12:45
Lucjan a jak w pokera grasz to też od razu za najwyższą stawkę czy czekasz z dobrymi kartami do niemal ostatniej chwili? Operator nie tak łatwo pozwoli wyłączyć numer więc będzie kusił. Przedłużał możliwość rejestracji odwlekać możliwość aktywacji bonusów itd.
KanKan
Administrator


Posty: 2895
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 14:37
*Lucek, zgodnie z Prośba usunąłem komentarz. Niestety, przez pomyłkę także ten drugi także. Przepraszam i jak masz możliwość ponownie go wklej. Andrzej
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 17:50
Zdarza się (-: Dziękuję .
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1305
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 11:23 Odpowiedz
A jaki to był plan? Żenujące są tego typu komunikaty ;-)