REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-01-26 17:44 | Telefony | play | roaming | taryfy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16

Play - tańsze rozmowy na Ukrainę (video stream)

Dzisiaj wieczorem (ok. 20:30) Play zaprasza na transmisję z zapowiadaną wcześniej nowością. Co to będzie? Totalne zaskoczenie, pierwszy międzynarodowy video stream z ofertą tańszych połączeń na Ukrainę, pewnie większość z Was nie skorzysta, ale warto posłuchać dodaje Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Zapraszam na transmisję i dyskusję, na temat tej "totalnej" oferty której streaming postaram się wkleić w tej informacji.

Niestety jestem właśnie w drodze do Warszawy na jutrzejszą konferencję Virgin Mobile i nie dam rady opisać przebiegu prezentacji Play. Kto podróżuje koleją, to mnie zrozumie.

A na razie kolejne 3 nowości w cenniku

Do oferty standardowej Play trafia tablet Lenovo Tab 3 8″ LTE – do tej pory mogliście go kupić z SIMką, na której było dużo internetu, teraz także w FORMUŁACH głosowych.

Dodatkowo do oferty na życzenie dodano: LG G5 SE i MaxCom MM29D, w FORMULE STACJONARNEJ – to bardzo łatwa przesiadka z tradycyjnego telefonu stacjonarnego na taki, który obsługuje karty SIM. Bardzo duże przyciski, czytelny wyświetlacz, czyli sprzęt, żeby tylko dzwonić i odbierać rozmowy.

Cennik: Tutaj


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | play | roaming | taryfy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16
Komentarze: 16 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 305
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 18:47 Odpowiedz
Marna oferta nie dla Polaków,w tym roku znikam z playa a byłem z nimi od początku....chyba że ktoś rozsądny ich kupi
AnonimKanciarz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 23:57 Odpowiedz
Lepiej wspierać wośp narkomanów z wódkistok i UPAdlinę niż Polskę i Polaków. I nadal w imię nadstawiania tyłka i je....j poprawności politycznej wchodzimy w d..ę tym banderowskim oprawcom. Oni nas mordują w 43-44 a potem latami opluwają , niszcząc pomniki i miejsca pamięci , zabierają pracę i najeżdżają nasz ą ojczyznę niczym hordy i dzicz ze wschodu a Play + idioci z PoPisu im to jeszcze ułatwiają. Europa i cywilizacja się kończy na Bugu i tak jest i będzie.
Anonimktry
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 23:23 Odpowiedz
Super ceny, ja latem byłem w okolicy Ukr. jak dostałem smsa od plusa ,to aż nogi mi się ugięły i całej rodzinie kazałem powyłączać telefony. Na przykład połączenie do Polski 6,15 zł ,odebrane 3,08 zł ,sms 0,99 gr. 100 kb za jedyne 4,92 zł. Ceny kosmiczne w plusie.
AnonimLolek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 22:48 Odpowiedz
Totalna promocja!!!Myślałem,że t-mobile jest operatorem na ostatnim miejscu komu bym polecił,ale Play przebił totalnie t-mobile.Niestety nie mają już chyba pomysłów ,żeby przyciągnąć klienta.
Anonimplusminus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 22:03 Odpowiedz
GRUPA DOCELOWA 1MLN UKRAINCOW, NO I TAK TAK STRACIL MONOPOL
Anonimjol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 21:59 Odpowiedz
No to koniec dbania o klientow w kraju... nastepna totalna bedzie dla chinczykow(ktorych notabene cenie wyżej niz banderowcow). Brawo play- tmobile ma teraz fajny unlimited za 25zl pora sie przeniesc... a play zapraszamy do kijowa.
AnonimGea
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 21:48 Odpowiedz
No to Play pozamiatał. Prawdziwe totalna.
Anonimkonrad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 21:47 Odpowiedz
czego sie moglismy po nich spodziewac? oferta na która tak niby mielismy czekac, ale nie dla nas. niech zapomna jeszcze o polskich klientach to bedzie w ich stylu
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3153
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 21:43 Odpowiedz
No faktycznie nie skorzystamy. Skorzystają Ukraińcy, którzy dostali się do Polski, kiedy Polacy bronili zachodniej flanki kraju przed islamistami, którzy nigdy nie chcieli tu przyjechać.
Anonimlulek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 21:41 Odpowiedz
Kpina...
Anonimplusminus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 21:32 Odpowiedz
A GDZIE PLAY MA PUNKTUALNOSC??
Anonimnutnut
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 21:00 Odpowiedz
no nie ma co po prostu. najpierw wielka nowosc, potem nie dla was.. podejscie i szacunek do klienta na poziomie zero
AnonimKacper
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 20:45 Odpowiedz
Jak to zwykle w przypadku Playa bywało - będzie Wielkie NIC ..... Wszystko szumnie a do zaoferowania nie mieli nic !!!
Anonimmi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 20:08 Odpowiedz
No przecież już wszystko wiadomo i jest regulamin. 29gr za min/sms na Ukrainę
Anonimjol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 19:49 Odpowiedz
TOTALNA NOWOSC W PLAY? Hurrraaaaa wprowadza internet z ktorego da sie korzystać-szybki,stabilny:-) ahhh pomarzyc nie można?
AnonimTes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 19:44 Odpowiedz
To już stało się tradycją w Play, tę szmne zapowiedzi. A po konferencji zostaje totalne zaskoczenie, że aż tak dobra ta oferta