REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: rafaik2010-02-11 18:05 | Rynek | play | internet | online | pakiet
rafaik
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 38

Play Online w telefonie 100 MB za 5 zł -oficjalnie

Kilka dnie temu informowaliśmy o pojawieniu się w Play24 możliwości aktywacji pakietu 100 MB. Dziś przedstawiamy szczegóły i regulamin. Nowy pakiet 100 MB dołączy do oferowanych wcześniej pakietów 500 MB i 1 GB.

Oferta promocyjna „Pakiety Play Online w telefonie” skierowana jest do Abonentów Mix II korzystających z Oferty Play Mixtura oraz Użytkowników Oferty Play Fresh.

Koszt pakietu 100 MB to 5 zł. Transmisja rozliczana jest co 100 kB. Z oferty można korzystać tylko będąc zalogowanym do nadajników Play. Pakiet jest ważny przez 30 dni.

Pakiet 100 MB można aktywować za pomocą kodu *111*67*1#

Regulamin Oferty Promocyjnej „Pakiety Play Online w telefonie” dla Ofert Play Mixtura oraz Play Fresh do pobrania Tutaj.

(ź) własne, Play

rafaik


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.125 (głosy: 8)
Tagi: | play | internet | online | pakiet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 38
Komentarze: 38 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.18 23:00 Odpowiedz
Zawsze kupowałam pakiet na 100mb w play a teraz mi on nie działa dlaczego?
Anonimlimonka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.28 21:11 Odpowiedz
zasieg do kitu i kodow jak nie bylo tak nie ma..
Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.06 23:49 Odpowiedz
w play fresh są nowe pakiety internetowe wszystkie na 30 dni 3 zł / 25 MB , 7 zł / 100 MB, 9 zł / 200 MB, 15 zł / 500 MB, 25 zł / 1 GB niezależnie gdzie jesteś :-)
zypolekzypolek
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 219
Zarejestrowany:
2009-01-08 18:18:43
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.24 13:37 Odpowiedz
5 zł to cena w Play Fresh i dotyczy tylko tych osób, które mieszkają na terenach miast. Jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości, to koszt jest 2x wyższy. Na szczęście w Tak-taku płacę za pakiet blueconnect max zawsze tyle samo - 9,08 zł i nie mam limitu danych.
Anonimcrush
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.23 22:56 Odpowiedz
mam karte w play-mixtura i pakiet 100 MB kosztuje mnie 10zł, a dlaczego nie 5zl????????????????????????
AnonimM.
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.19 23:49 Odpowiedz
ja tak samo,pakiet sie skonczyl i kolejnego nie mozna aktywowac... co jest grane? jak sobie z tym poradzic?
Anonimseba2
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.11 19:04 Odpowiedz
witam, nie umię aktywować tego pakietu, gdy wpisze ten kod to pojawia mi się play 24 prosze o pomoc...
AnonimTycha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.04 11:46 Odpowiedz
dobra ale jak mi sie skonczyl pakiet to juz nie moge wlaczyc drugiego:/
Anonimsnajper28
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.04 12:09
Jak ktoś chce żebym go polecił w play to zapraszam gg 2538477. Obie osoby uzyskują 15zł !!
Anonimgrens
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.06 00:02 Odpowiedz
Moze nie maswz zasięgu sieci Play i wtedy pobiera kase bo łączy poza pakietem. Można to zablokiować kodem ale nie paqmietam jakim - sprawdź na play.pl
AnonimJuicy360
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.03 21:40
Ja mam zasięg w Krakowie na 4g, jedyne na co można narzekać to taryfikacja 100kb i brak kodu do sprawdzenia(wiem, że jest *111 ..., ale to nie to samo)
Anonimbaro199
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.28 18:08 Odpowiedz
Witam wszystkich mam takie pytanko: Dziś kupiłem sobie pakiet 100 mb. internetu w play i nie wiem czemu ale jak wchodzę do internetu, nadal mi zabiera kasę... czy po 24h przyjdzie mi jakaś wiadomość że już mogę korzystać z tego internetu za free ? proszę o odpowiedz :
AnonimBenek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 23:07 Odpowiedz
O internecie w Play aż huczy. Niestety nawet trasa Kraków - Warszawa nie da się normalnie posiedzieć przy kompie bo ciągle zrywa !. Co z tego że tanio jak chałowo i tak naprawdę lepiej dać te 10zł drożej i mieć naprawdę w pełni funkcjonalny net i ciszyć się z nim niż iść na marketingowe liczby i pożytku nie mieć z niego.
Anonimjajo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 20:51 Odpowiedz
mi kończył sie pakiet w niedziele i zostało jeszcze 230MB wklepałem kod aktywacji 100MB *111*67*1# i zsumowało mi dziś i mam 330MB i date przesuneło o 30 dni
Anonimmike777
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 17:20 Odpowiedz
Ten kod: *108# nie działa, ale jest : *111 zadzwoń--- 1--- --6----2 ; to działa. Oczywiście tj spr.: 100MB- 05GB- 1GB. Pozdrawiwm. Michał
Anonimjanuszek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 15:50 Odpowiedz
Przeklinam dzień, w którym kupiełm internet w Play...zasieg kastastrofa...non stop zrywa połączenie, youtube się zacina...lipa
Anonimbelzebub
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 13:37 Odpowiedz
u mnie w Poznaniu nie mam wiekszych problemem z playowym internetem-owszem,wolniejszy od konkurencji ale tanszy i wieksze limity.Coś za coś
Anonimwitek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 13:36 Odpowiedz
ja jestem w play dla tych pakietow, super miec dostep do internetu wszedzie (mowie o miescie gdzie mieszkam) za tak niewielka sume super... tego mi brakuje w era, pozdrawiam. ps.internet smiga szybko,np. ok 50- 150KB/min
Anonimleon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 12:39 Odpowiedz
GDZIE JEST ZASIĘG, PYTAM SIĘ PLAY, GDZIE JEST zasięg... - tylko w Wawie w centrum; słyszę w końcu prawdziwą odpowiedz
Anonimlee
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 11:39 Odpowiedz
sysko fajnie ale u mnie nawet po 24 poradzi rozłączać połączenie... w operze mini albo w standardowej przeglądarce w phonie Tak wielkie jest obciążenie sieci u mnie że jest jednogłośnie lipa!! :]
Anonimwidex
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 10:44 Odpowiedz
Wiadomo, że się zsumuje. To Nie Plus, gdzie każda usługa ma swoje "konto". Mamy Promocyjne MB, play i stacjonarne itp. tam trafiają minuty z usług.
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 10:04 Odpowiedz
Zgodnie z regulaminem pkt. 8 ponoć nie można aktywować tego samego pakietu w czasie 30 dni (więc przypadek Fawu jest dziwny). Ale można np. dzisiaj 100 MB a za 28 dni 500 MB. Czy to się z zsumuje tego nie wiem, nie ma nic na ten temat w regulaminie.
Anonimktry
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 09:43 Odpowiedz
No to czekam z niecierpliwością na efekty.Jeżeli by pakiety się sumowały to naprawdę była by to bez konkurencyjna oferta internetu na kartę.Oczywiście tam gdzie jest zasięg.W moim mieście zasięg pleja już jest dwa miesiące,a nigdzie oficjalnie go nie podali,myślę że jest więcej takich miejsc.Net śmiga super.
FawuFawu
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 305
Zarejestrowany:
2008-02-01 15:28:53
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 08:02 Odpowiedz
Miałem pakiet 500MB i myślałem,że końcówka (200MB) mi przepadnie ale przed końcem 30 dni pojawiła mi się możliwość do kupienia PONOWNIE 500MB, nie wiem czy to przypadek, błąd systemu czy umyślne działanie ale po doładowaniu wszystko zostało.Teraz to 100MB za 5 zł powinno rozwiązać moje dylematy i potrzeby. Będe doładowywał naprzemian za 5 i 15zł, 300MB na miesiąc + 120MB z mobile mBank powinno wystarczyć.
Anonimzzz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 02:28 Odpowiedz
@up I to jest właśnie dobre pytanie. Ja sprawdzam to na pakietach 500MB i 100MB - za 2 dni się przekonam jak to w praktyce zadziała (wtedy minie mi 30 dni od aktywacji pakietu 500MB). Póki co zsumowały mi się resztka z 500MB z tym pakietem 100MB, ale według regulaminu ta resztka niewykorzystanego powinna mi przepaść...
Anonimktry
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 01:20 Odpowiedz
Zastanawiam się nad taką opcją,włączam pakiet 1G nie wykorzystuję go przez 30 dni i przed końcem włączam pakiet 100MB,który przedłuża mi o następne 30 dni.Czy nie wykorzystane pozostałe ze starego pakietu przepadają ,czy łączą się z tą nową setką.
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 00:17 Odpowiedz
Ja mam M!Weather i ForecaWeather. Taryfikacja jest czymś czego większość ludzi nie zauważa a szkoda.
AnonimSimplusowiec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.12 00:09 Odpowiedz
Jakiego programu do pogody uzywacie? Ja M!Weather,lacze sie na APN WAP z taryfikacja co 10kB,ale to simplus a nie fresh.Generalnie 100MB z taryfikacja co 100kB to niewiele wiecej niz 25MB z taryfikacja co 10kB,szczegolnie przy "malo transferowych" sesjach.
Anonimdwe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.11 23:22 Odpowiedz
pomyłka, jednak śmiga
Anonimdwe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.11 23:20 Odpowiedz
Ten PDF coś nie hula...
Anonimwosq
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.11 23:15 Odpowiedz
/rafaik/ Nie jest może najlepiej, ale nie aż tak tragicznie. Jak jeszcze miałem Tak-Taka, to taka przyjemnośc, o której piszesz - sprawdzenie pogody kosztowała mnie 1,44 PLN !!!! Tyle samo zresztą kosztuje tam przypadkowe połaczenie z internetem. Odetchnąłem dopiero jak przeszedłem do Play Fresh - aż chce się łączyć z internetem Sprawdzenie pogody...jak sie nie ma pakietu Play Online w telefonie kosztuje 0,12 PLN
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.11 23:50
wosq --> Jak za taką kwotę -1,44 PLN to rozumiem ze nie tylko za sprawdzenie pogody ale także mogłeś sobie zamówić na następny dzień np. deszcz albo słońce Oczywiście, że nie jest źle ale zawsze może być lepiej. Gdyby rozliczanie było mniejsze to w przypadku pogody nie potrzebowałbym pakietu 100 MB tylko 10 MB. Boję się, że niedługo operatory będą robili wyścigi kto da więcej MB i będzie tak, że pakiet 10 Gb z taryfikacją co 1 GB
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.11 23:08 Odpowiedz
Jak dla wielkość nowego pakietu jest OK. Czekałem na mniejszy niż 500 MB. Jeśli mógłbym jeszcze ponarzekać to czemu rozliczanie jest co 100 kB a nie co 1 kB. To tak jakby teraz taktowanie głosowe było co 1 minutę a nie co 1 sekundę. W GG Air i mBank mobile mają taktowanie co 1 kB. Jeżeli np. aktualizuję prognozę pogody na telefonie to potrzebuję z 7 kB danych a korzystając z pakietu Play od razu zabiera mi 100.