REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-14 09:51 | Telefony | play | roaming | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8

Play - naprawdę przyspieszamy roaming krajowy (wideo)

Marcin Gruszka, rzecznik Play w dzisiejszym odcinku vloga zapowiedział przyśpieszenie w roamingu krajowym. Na razie nie wiadomo ile będzie wynosiło to przyspieszenie.

Dla przypomnienia, w lipcu Orange Polska i należąca do Play Communications spółka P4, operator sieci Play podpisały aneks do umowy roamingu krajowego, który zakłada czteroletnią współpracę i zmienia warunki rozliczeń między operatorami. Aneks ten zmienia dotychczasowe warunki współpracy, przede wszystkim poprzez odejście od formuły rozliczania per minuta bądź gigabajt a przejście na konkretne pakiety usług, gwarantujące minimalną kwotę przychodów dla Orange Polska (take-or-pay), więcej na ten temat informowaliśmy w artykule: Orange wiodącym partnerem dla roamingu krajowego Play.

źródło: Play

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | play | roaming | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8
Komentarze: 8 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimLenka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 21:09 Odpowiedz
Jak poinformował tvn24bis.pl Marcin Gruszka, rzecznik prasowy operatora, zostanie ona przywrócona do poziomu "sprzed poprzedniej redukcji". Oznacza to, że prędkość internetu zwiększy się z 1,5 Mb/s do 3 Mb/s. Nie wierzę, to teraz net będzie śmigał, jak 10 lat temu. Po prostu szok
AnonimFred
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 19:57 Odpowiedz
Trzy Megabity to jednak nie 512K do jeden Megabit w porywach z nadajników Plus-a, gdzie nocą nad ranem z nich idzie ponad 100 Megabitów.
Anonimmorpheus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 19:47 Odpowiedz
Nie obchodzi mnie żadne "przyśpieszenie". Macie LTE? To ja jako klient chcę mieć prędkość LTE. Nie obchodzi mnie czy to jest roaming czy nie. Co mnie obchodzi też że nie macie własnych nadajników? Wasz problem. Ja płacę to ja wymagam. Mówienie klientowi który niejednokrotnie płaci wam powyżej 100 zł abo na miesiąc że dostanie 3Mb i ma się cieszyć to jest farsa. Nie mogę się doczekać końca roku aż skończy mi się u was umowa i spadam z tej zeszmaconej sieci.
Anonim111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 18:08 Odpowiedz
Tonący brzytwy się chwyta. Dali te żałosne 3 mbt i myślą, że to poprawi opinię. Na opinię to trzeba zapracować
AnonimFran
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 17:29 Odpowiedz
Play nie dość ,że nie polepsza usług to niestety psuje.kto się zna na rzeczy to wie dlaczego.Likwidacja taryf na kartę Darmowe SMS-y do wszystkich.Likwidacja Taryfy Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play.Likwidacja RWK z przejścia z taryf Play na taryfę RBM.Likwidacja usługi Zbieraj Minuty.Dużo by tu wymieniać jeszcze.Na chwilę obecną nie mają nic do zaoferowania.
AnonimVera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 12:05 Odpowiedz
Heppy, po prostu news dnia. Obniżenie, aby potem zrobić sukces z podwyższenia, to tylko potrafi Play
Anonimhahahahah
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 10:16 Odpowiedz
no nie ma to jak chwalić się zawrotną prędkością 3mbps, która była już w zeszłym roku tak nawiasem mowiąc przed obniżeniem do 1,5mbps, to nie jest żadne przyspieszenie tylko PRZYWRÓCENIE tej kosmicznej prędkości żółwia pod górkę
AnonimMobi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.14 10:08 Odpowiedz
Video o niczym konkretnym. Nie bardzo wiem ku czemu to ma służyć.