REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-01-28 09:08 | Telefony | play | reklama | promocja | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13

Play - najtańsze połączenia z Polski na Ukrainę - kampania

Play rusza z kampanią reklamową swojej oferty na tanie połączenia z Polski na Ukrainę. Żeby o tym poinformować do kampanii zaproszono zespół Okean Elzy, który za naszą wschodnią granicą jest wielką gwiazdą.


Chcąc ułatwić im kontakt z najbliższymi Play przygotował specjalną promocję. Wystarczy na telefonie wybrać kod *111*201*1# i zatwierdzić „zieloną słuchawką” a zostanie aktywowana specjalna stawka za minutę połączenia i SMSa na Ukrainę – 29 groszy. Więcej na ten temat informowaliśmy w artykule: Play - koszt minuty czy SMSa na Ukrainę to 0,29 zł


źródło: Play

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | play | reklama | promocja | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13
Komentarze: 13 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimBary
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.30 16:44 Odpowiedz
Kto zarządza tym pejem ? Jak nie celebryci w reklamach których honoraria sięgały milionów (Wojewódzki podobno dostał 2,5 mln zł), teraz jakieś oferty dla Ukraińców, co jutro wymyślą taryfy dla uchodźców ? A dla Polaków coś wreszcie będzie czy nadal głodowe taryfy z żołdem internetowym ?
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 506
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.30 09:08 Odpowiedz
Generalnie ta oferta jest lekką kpiną. Jak byśmy na to nie patrzyli to statystyczny obywatel Polski potrzebuje tańszych połączeń do Niemiec czy Anglii bo w wyniku rabunkowej polityki kolejnych rządów coraz więcej ludzi musiało emigrować za chlebem. Play natomiast wprowadza tańsze połączenia nie tam gdzie trzeba. Polacy są bardzo wyczuleni w temacie Ukrainy i chyba jedynym efektem dla Play będzie odpływ klientów?
Anonimho ho ecie pojechali
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.29 23:00 Odpowiedz
Może pójdzcie dalej i Bandere w logo niech Wam grafik wkomponuje do celów reklamowych?
Anonimpatryk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.29 18:48 Odpowiedz
no niestety beda sobie psuć tym swoj i tak juz mocno naruszony wizerunek
AnonimPablo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.29 13:41 Odpowiedz
Wszystko teraz dla Ukraińców!!Pełno ich na ulicach w sklepach,zachowują się jakby dopiero z dzikiego lasu wyszli,zero kultury.To jest plan osiedlenia ich wszystkich u nas.
AnonimZ1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 22:09 Odpowiedz
Upainy wspierać NIE BĘDĘ play strzeliło sobie w kolano podczas biegu o klienta !
AnonimKanciarz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 21:08 Odpowiedz
Lepiej wspierać wośp narkomanów z wódkistok i UPAdlinę niż Polskę i Polaków. I nadal w imię nadstawiania tyłka i je....j poprawności politycznej wchodzimy w d..ę tym banderowskim oprawcom. Oni nas mordują w 43-44 a potem latami opluwają , niszcząc pomniki i miejsca pamięci , zabierają pracę i najeżdżają nasz ą ojczyznę niczym hordy i dzicz ze wschodu a Play + idioci z PoPisu im to jeszcze ułatwiają. Europa i cywilizacja się kończy na Bugu i tak jest i będzie.
AnonimBlondi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 20:24 Odpowiedz
A po ile do San Escobar?
AnonimPiotrek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 16:06 Odpowiedz
Naprawdę, poziom zdebilenia ludzi sięgnął apogeum. Gruszka napisał "oferta z której i tak nie skorzystacie" i napisał prawdę, ale tutaj głosy i pytania ku niebiosom, "gdzie ta super oferta?". Odpowiadam: 29 groszy na Ukrainę to super oferta dla Ukrainców, i zgodnie z zapowiedziami, raczej z niej nie skorzystacie. Macie 19 groszy w kraju, no-limity za 15zł, stan darmowy, dziesiątki gigabajtów za grosze, nikt wam już nic więcej nie da, bo musiałby dopłacić do interesu. Napiszę to wprost, jesteście zwykłymi cebulowymi debilami. Nie kompromitujcie się już bardziej.
Anonimpavlik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 19:12
Piotrze, wypowiadając się tak o innych sam dajesz nie najlepsze świadectwo samemu sobie. Mądrzy ludzie zwyczajne pewne rzeczy ignorują zamiast bawić się w tzw. "karmienie trollów".
AnonimLolos
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 15:57 Odpowiedz
Jak dla mnie żadnej rewelacji. Zapowiedź super oferty i nic. Pewnie niebawem zrobi Pan Gruszka kolejną konferencję a po niej wprowadzą kolejną super rzecz. Może bezpłatne połączenia i sms do San Escobar
Anonimumbro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 12:30 Odpowiedz
Superrr !
AnonimLolek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 11:05 Odpowiedz
Jestem Polakiem i nic mnie po tej ofercie.Skorzysta na tym tylko Ukraina,a żaden Polak.