REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-04-13 16:00 | Telefony | play | pre-paid | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

Play na Kartę odNowa - wszystko ma swoje wady, zalety

„Wszystko ma swoje wady, zalety…”, czyli badania Play ofert. OdNowa wychodzi temu na przeciw. Ważność konta, pakietów? W żadnym wypadku. Komu to potrzebne? A dlaczego? W OdNowie nie ma takich pojęć.





Są szczegóły cennikowe.





Są też proste zasady – jak w banku przy koncie za 0 zł, przy czym nasze wymagania są o wiele mniejsze.






Pakiety minut, SMS-ów i gigabajtów. Pamiętajcie, że każdy z nich wykorzystacie do końca, są ważne bezterminowo. Na przykład te 6 GB możecie "używać” przez kilka lat.



Dzisiaj wieczorem – Play zaprasza na 20:00, będzie wyjaśniał wątpliwości.

źródło: Play

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 3)
Tagi: | play | pre-paid | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimSalwador
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.18 12:04 Odpowiedz
Ja nie wiem, ale chyba widać nikt z was nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Oferta polega na tym, że nie zablokują wam rozmów bo czas na doładowanie się skończył. Nie stracicie pakietów, bo ich czas minął. Każdy pakiem masz tak długo aż się nie skończy 1 miesiąc albo rok. Cena nie za sms czy minutę nie jest tu kluczowa. Kluczowy jest brak terminu ważności. I do tego wszystkie (chyba tylko krajowe) połączenia i sms w ramach Play są za darmo-wystarczy to tylko uruchomić.
AnonimXxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.15 23:58 Odpowiedz
Proponuję a2mobile.......i coooooo?
Anonimeuropolitan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.14 21:23 Odpowiedz
Faktycznie ta oferta jest żało sna. Szczególnie te 100 smsów za 5zł, albo cena 29 gr za sms. To już lekka przesada w czasach gdzie jest pełno komunikatorów na smartfony zaczynając od zwykłego fb messenger i whatsapp, a na gejowskim Grindr i fellow kończąc. Jeszcze powinni cenę za minutę rozmowy podnieść do 1 zł jak kiedyś.
AnonimBEBE
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.14 07:10 Odpowiedz
Play doścignął t-mobile,Niewiarygodne ,ale prawdziwe,a może nawet prześcignął.Teraz chyba Orange jest Liderem na rynku.Nara.....Play.
Anonimojojoj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.14 01:04 Odpowiedz
no niestety, to samo tylko, że znacznie drożej, widać że miliardy poszły w LTE i teraz muszą kogoś wydoić, żeby mieć za co spłacać
Anonimjo