REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-03-05 17:10 | Telefony | play | pre-paid | promocje | taryfy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 31

Play Fresh na kartę -informacja prasowa

Dnia 16 marca Play wprowadza na rynek nową, świeżą ofertę na kartę – Play Fresh. To najbardziej rewolucyjna oferta na rynku z najniższymi stawkami za połączenia i SMS-a.

Play Fresh oferuje najlepszą stawkę za połączenia do wszystkich sieci - 29 groszy oraz SMS-a do wszystkich sieci za 9 groszy. Ponadto koszt MMS-a do wszystkich sieci to 19 groszy, a transmisja danych to jedyne 12 groszy /100 kb.

Play wprowadza agresywną taryfę pre-paid, która nie jest krótkoterminową obniżką cen, ale kluczową ofertą wykorzystującą niskokosztową strukturę Play. Jest to rewolucyjne posunięcie, które pokazuje możliwości Play w dostarczaniu wszystkim konsumentom tanich rozwiązań” – powiedział Chris Bannister, dyrektor zarządzający P4. „Od uruchomienia sieci niespełna 2 lata temu, Play pozyskał 2 miliony klientów oferując tanie połączenia głosowe i tekstowe, tani roaming i dostęp do sieci szerokopasmowej, jak również doskonałe telefony. W chwili obecnej Play może zaoferować takie samo podejście klientom pre-paid. Celem Play jest wyjście naprzeciw potrzebom konsumentów dzięki wykorzystaniu możliwości nowoczesnej sieci 3G i 2G, nowoczesnych technologii i wydajnej struktury organizacyjnej, które pozwalają na ogromne oszczędności. Tymi oszczędnościami Play dzieli się z klientami oferując najtańsze na polskim rynku połączenia głosowe, sms-owe i przesył danych” – dodaje Chris Bannister.

To nie koniec rewolucyjnych i nowatorskich rozwiązań w Play Fresh.

Jest to jedyna oferta, w której każde doładowanie – nawet 5 zł – wydłuża okres ważności konta na połączenia wychodzące aż o 365 dni.

Play Fresh - startery
Play Fresh - startery

Play Fresh oferuje także zupełnie nowy starter w cenie 5 zł, w ramach którego do wykorzystania jest 5 zł. To najbardziej konkurencyjna oferta na rynku –teraz każdy może mieć Play Fresh. Pozostałe startery za 9 zł oraz 30 zł, oprócz wartości nominalnej oferują także bonus na start:

  • starter 9 zł – jednorazowo dodatkowe 3 zł, gdy Klient posiada na koncie min. 14 zł
  • starter 30 zł – jednorazowo dodatkowe 15 zł, gdy Klient posiada na koncie min.40 zł.

Doładować numer w Play Fresh można kartą zdrapką w cenie już od 5 zł! Pozostałe dostępne nominały to 10 zł, 30 zł oraz 50 zł. Doładowania w kwotach od 5 zł do 300 zł dostępne są także poprzez inne kanały.

W Play Fresh dostępne są również usługi dodatkowe obniżające koszty:

  • 100 minut za 0 groszy w ramach sieci Play - za 5 zł (ważne przez 30 dni)
  • 5 MB na korzystanie z Internetu i WAP - za 5 zł (ważne przez 30 dni)
  • 2 za 1 – za każde 2 minuty rozmowy przychodzącej z innej sieci dodatkowa 1 minuta na rozmowę do wykorzystanie do wszystkich sieci - za 3 zł (usługa dostępna dopóki Klient ma konto ważne na połączenia wychodzące)

Play Fresh - doładowania
Play Fresh - doładowania

W Play Fresh nie płacimy za SMS-y do wszystkich sieci. Za każde doładowanie konta w Play Fresh, SMS-y za 0 groszy

Dla wszystkich klientów, którzy wysyłają bardzo dużo SMS-ów, Play Fresh przygotował specjalną ofertę promocyjną – SMS-y za 0 groszy do wszystkich sieci. Darmowe SMS-y są dodawane przy każdym doładowaniu konta, a ich ilość zależy od kwoty doładowania.

Kwota doładowania

Ilość darmowych SMS do wszystkich sieci

Ważność darmowych SMS

5 zł

500

5 dni

10 zł

1000

10 dni

30 zł

3000

30 dni

50 zł i więcej

5000

50 dni

Promocja ta dostępna jest dla każdego – nie ma żadnych opłat za aktywację. Każde doładowanie konta daje bonus w postaci SMS-ów za 0 groszy i przedłuża ważność karty o 1 rok.

Więcej informacji od 16 marca 2009 r. na stronie www.playmobile.pl

Relacja z Konferencji Prasowej: Tutaj

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.505 (głosy: 275)
Tagi: | play | pre-paid | promocje | taryfy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 31
Komentarze: 31 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonim33333111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.07.06 10:07 Odpowiedz
[youtube] [/youtube]
Anonim...
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.17 11:13 Odpowiedz
Do meg : tak, na pewno ci ktoś napisze kod na doładowanie konta . Głupi jesteś ?
Anonimmeg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.13 16:06 Odpowiedz
jaki jest kod na doładowanie konta
Anonimdimus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.05 06:08 Odpowiedz
po pięciu dniach masz juz po normalnej cenie )
Anonimsquader
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.04 07:29 Odpowiedz
a ja już mam te promocyjne sms-y przez 10 dni, mimo że doładowałem konto za 5 zł i wg regulaminu powinny być ważne tylko przez 5 dni. ktoś potrafi to wyjaśnić?
AnonimK911
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.03 14:36 Odpowiedz
Świetna oferta, jeszcze dziś zmienie operatora na play, era mnie poprostu okrada. Na starych taryfach wewnątrz ery płace 50gr za minutę! Niech ich szlak!
Anonimgr3g
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 21:34 Odpowiedz
taaaaaak też pamiętam te czasy heh,a głupi starter np z simplusa kosztował wtedy kilkadziesiąt złotych
Anonim====
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 19:19 Odpowiedz
Ach..... przypominam sobie rok 1998 - 1999. To były czasy 3.66zł za minute bez sekundowego naliczania i 0.61 za sms Mniam .....
Anonim====
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 19:15 Odpowiedz
Tak, Play na Kartę z bonusami bedzie dalej istniał !!! Operator nie ma prawa wyłączyć Ci bez Twojego pozwolenia oferty którą wykupiłeś !!!! Osobiście też mam taki starter (a nawet 2) i mam dylemat co zrobic , ale chyba pozostane przy starych zasadach 150zł + 150 bonus starcza mi na ok 2 miesiące, wiec.....
sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1433
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.11 18:21
ja tez mam stara taryfe ale jednak zmienie na nowa cene za minute polaczenia masz taka sama i jedynie przy doladowaniu za 150 pln jest minimalnie nizsza ale z drugiej strony tu sa pakiety po 5 gr w sieci i na stacjonarne darmowe smsy i tanszy internet a wiec wychodzi taniej no i nie jestes zmuszony do wykorzystania 150 pln w jeden miesiac
Anonim~**~
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 17:56 Odpowiedz
Dlatego pytam, bo w tej taryfie wychodzi 0,08zł za sms/mms i 0,25 za minutę rozmowy.
Anonim~**~
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 17:53 Odpowiedz
Czy ktoś się orientuje, czy będzie dalej istniała taryfa ta Play, w której są bonusy za doładowanie i pakiet 200 smsów co miesiąc?
Anonimzaman
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 00:40 Odpowiedz
Z darmowymi smsami się wyjaśniło - bedą też z Plusa, czyli normalnie. Uff
Anonimzaman
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 00:09 Odpowiedz
@berdys w ING Play ma 365 dni, wystarczy założyć konto i po 10 dniach możesz kupować ... Co do FRESH, to podobne dodatkowe smsy mają być tylko z nadajników Play - ponoć tak jaest w regulaminie ... albo konkurencja dołki kopie :-|
Anonimberdys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 00:46
No tak, tylko ze juz modem mam ;D i karte. I tam jest tylko ( albo az ) 60 gb jednorazowo.... a po roczku normalnie... takze zawsze cos, ale male pocieszenie. Ja mam Play Online glownie po to, zeby w kazdej chwili miec lacze zapasowe. Nic wiecej troche irytuje mnie to, ze robie sobie skarbonke z tej karty.
Anonimberdys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 00:00 Odpowiedz
co sie dzieje z zegarem ? u siebie mam 22.40 a tutaj 22.59 ... wtf ? ;>
Anonimberdys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 23:59 Odpowiedz
jeszcze zrobiliby 365 dni wychodzace w play online na karte.... marzenie....
Anonimdori
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 22:25 Odpowiedz
Dokladnie 12 groszy za 100kB to sporo biorac pod uwage to ze inne opy maja stanowczo taniej, co jak co waznosc pakietow smsowych tez jest troche przy krotka licza sobie po 100sms dziennie, to przy duzo.
Anonimbernie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.09 01:10
hm...100sms dziennie to dla Ciebie i dla mnie moze duzo, ale pewnie niejednemu po dwoch godzinach zabraknie...w koncu co darmowe to sie szybko zuzywa zeby nie przepadlo albo nie zabrali hehe pozdrawiam
AnonimSEBA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 22:10 Odpowiedz
ja dzisiaj przenioslem pierwszy numer do play-a za pare dni przeniose drugi jak tylko skoncza mi sie pieniadze na koncie oferta rewelacja mam tylko jedno pytanie do Andrzeja (Kana) moglbys sie dowiedziec u rzecznika PLAY-a jak wyglada sprawa z pakietem 30 minut za darmo co miesiac chodzi mi o to czy przechodzac z nowego play na krte do taryfy fresh zostaje nam ten bonus czy nie ? z gory dzieki Do dzisiaj twierdzilem ze stara taryfa w play byla najlepsza ale po prezentacjii Fresha szczeka mi opadla niech mi teraz ktos powie ze ma lepiej w simplusie tak-taku czy popie to go wysmieje pozdrawiam
KanKan
Administrator


Posty: 2293
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 08:23
Przepraszam, że dopiero dziś odpowiadam, niestety wieczorem już po długim dniu przy sztucznym świetle wzrok mój zaczyna zawodzić. Kolejna operacja w maju i niestety musze o niego zadbać Oczywiście w miarę mozliwości zapytam, na razie proszę zagladać na Regulaminy tej usługi jakie pojawiają się o Play Fresh na Telix.pl. Andrzej
Anonimbiotyt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 22:07 Odpowiedz
Moim zdaniem to "jedynie" jak najbardziej pasuje. To cena podstawowa i choć może bez rewelacji to na pewno lepsza niż w innych sieciach. Simplus - WAP 20gr/10kB, Internet 20gr/100kB; Orange 25gr/50kB; Tak Tak chyba 72gr/500kB naliczane oddzielnie za odebrane i wysłane. Taka Heyah z 2gr/100kB to wyjątek. Stawka standardowa 12gr/100kB jest więc całkiem niezła. Szkoda tylko, że pakiet dodatkowy jest mały, ale pewnie nie mogli dać nic lepszego na nadajnikach Plusa.
Anonimberdys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 23:57
akurat do poczty mi wystarczy, jak dotad unikalem odbierania zalacznikow na Playu... wolalem wygadac
johnny-18johnny-18
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1124
Zarejestrowany:
2008-08-10 13:14:19
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 21:39 Odpowiedz
Andrzej mam taką małą propozycję w zdaniach typu "jedyne 12 groszy /100 kb" usuwaj to "jedyne", bo wszyscy wiedzą, że to nie jest tanio. A oferta niczego sobie Tylko żeby w końcu do Play były tańsze rozmowy... Play za minutę przychodzącą zarabia więcej niż klient płaci za wychodzącą...
KanKan
Administrator


Posty: 2293
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.06 08:21
Wiem i staram się takich informacji nie pisać, ale to jak zaznaczyłem komunikat prasowy. Pozdrawiam Andrzej
Anonimprezes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 19:44 Odpowiedz
jeszcze by dali naliczanie sekundowa na połączenia międzynarodowe i roamingowe ,to była by bajka na maxa
AnonimJarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 19:20 Odpowiedz
Jak w końcu jest z tymi połączeniami na stacjonarne? Na jednych portalach piszą, że pakiet jest do Play i Stacje a tutaj informacja, że tylko do Play'a. KAN! - Masz jakieś dodatkowe informacje w tej kwestii? Pozdrawiam.
AnonimFriendly_X
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 21:34
na stacjonarne tez..
Anonimberdys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 18:54 Odpowiedz
jakby tak jeszcze polaczenia do UE byly za 49 gr- juz nie mowie 44 jak w heyah.. to by byla rewelacyjna oferta....tak na 150%
Anonimtl111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 18:36 Odpowiedz
"100 minut za 0 groszy w ramach sieci Play - za 5 zł (ważne przez 30 dni)" - czy dotyczy to też stacjonarnych i ile pakietów miesięcznie?
Anonimmaximus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 18:38
noo chyba trzeba będzie przejść do play 29 groszy do wszystkich to już coś!!!!!!