REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-12-18 16:01 | Telefony | play | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

Play: Formuła Europa Unlimited zmiana promocji

Jutro Play zaproponuje nowe warunki promocyjne oferty Formuła Europa Unlimited dla Klientów indywidualnych - ujawnił Marcin Gruszka, rzecznik Play.

W przypadku zawarcia umowy w ramach taryfy FORMUŁA EUROPA Unlimited abonent otrzymuje m.in. usługę „Pakiet 1000 minut na połączenia przychodzące w UE”.

Regulamin Oferty Promocyjnej FORMUŁA Unlimited obowiązuje od 19 grudnia 2013r. do odwołania: Tutaj

źródło:

Play

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | play | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimcichy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.10 21:06 Odpowiedz
Mi się jeszcze udało. Aktywowałem kolejna kartę SIM w październiku kiedy jeszcze były nielimitowane odbieranie połączeń w roamingu - większość czasu za granicą. Patrząc się na "nową" ofertę to nie wygląda to różowo. Mam nadzieję, że w końcu to się zmieni i zgadzam się z moimi przedmówcami. Pozdrawiam
AnonimKrzysiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.19 12:20 Odpowiedz
Chcemy w formuła play unlimited darmowych sms-ów do play w abonamencie
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 301
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.19 12:01 Odpowiedz
przegięli trochę z tym limitem 1000 minut
Anonimtkubon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.18 21:51 Odpowiedz
Na polu rozmowy międzynarodowe i roaming jest duże pole do popisu dla dużych operatorów. Póki co T-Mobile wycofał wymienność na stacjonarki do UE w nowych taryfach, a szkoda. Ja mam to jeszcze i bardzo sobie chwalę. Koszt minuty wychodzi w abonamencie 4gr to lepsze niż VoIP
AnonimLisek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.18 20:28 Odpowiedz
Zamiast nielimitowanych minut odebranych w roamingu będzie ich 1000 na cały okres Umowy.
Anonimtes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.18 19:45 Odpowiedz
Podobno zamienione zostanie Nielimitowane odbieranie połączeń w roamingu na terenie UE na jednorazowy pakiet 1000 min, który będzie przyznany na cały okres trwania umowy. Po wykorzystaniu pakietu Klient zapłaci 19 gr/ min. Tak przynajmniej ktoś napisał na blogu Gruszki
AnonimAaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.18 19:08 Odpowiedz
Rewolucją można by nazwać np. minuty z abonamentu wymienne na rozmowy w roamingu np. 2:1 lub 3:1. Jednak aż takiej rewolucji się nie spodziewam :-) Ostatnio Play prezentuje raczej umiarkowaną rewolucyjność ;-)
Anonimgoral2099
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.18 20:10
Jest mały problem - Play oferuje tylko "no limit". Ile to jest 1/2 czy 1/3 z nieskończoności?
AnonimAaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.19 19:08
To fakt. Nie pomyślałem o obecnych taryfach, a o swojej, w której mam 800min do wszystkich :-) Ale generalnie nie ma się co zrażać bo najprawdopodobniej parlament UE od lipca 2014 wymusi na operatorach rezygnację z pobierania opłat przy odbieraniu połączeń w roamingu :-)
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 301
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie