REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-13 11:24 | PDA & Navi | plantronics | bluetooth | akcesoria | gadgety
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Plantronics VOYAGER 8200 UC - zaprojektowane z myślą o profesjonalistach

Marka Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio, ogłosił wprowadzenie na rynek Voyager 8200 UC – należących do segmentu premium stereofonicznych słuchawek Bluetooth z wbudowanym mikrofonem, które dostarczają użytkownikom biznesowym wysoką jakość dźwięku. Urządzenie posiada technologię pasywnej i aktywnej redukcji hałasu.

Plantronics VOYAGER 8200 UC
Plantronics VOYAGER 8200 UC

Zaprojektowane z myślą o profesjonalistach, którzy muszą być dostępni w każdym miejscu, o każdej porze słuchawki Voyager 8200 UC to pierwsze biznesowe słuchawki stereo z pozbawionym wysięgnika, podwójnie sparowanym mikrofonem, zapewniającym optymalną transmisję głosu. Zostały wyposażone w dwustopniowy tryb aktywnej redukcji szumów oraz technologię inteligentnych czujników. Dzięki jakości dźwięku premium pozwalają bez przeszkód uczestniczyć w telekonferencjach, niezależnie od tego, czy przebywa się w biurze typu open space lub zatłoczonej kawiarni, a także słuchać ulubionej muzyki podczas podróży pociągiem.

Plantronics VOYAGER 8200 UC
Plantronics VOYAGER 8200 UC

Voyager 8200 UC jest przeznaczony zarówno dla mobilnych szefów, którzy muszą pozostawać w stałym kontakcie, jak i pracowników biur o otwartym planie, którzy zmagają się z dekoncentrującymi czynnikami i hałasem. Z badań przeprowadzonych w 2016 roku przez Oxford Economics wynika, że pracownicy wskazują możliwość skupienia się na swoich zadaniach bez zakłóceń jako jeden z priorytetów, a prawie 40% z nich podejmuje działania mające na celu złagodzenie hałasu w miejscu pracy. Popularność biur zaprojektowanych na bazie otwartego planu oraz elastycznych form zatrudnienia sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania pomagające zapobiegać szkodliwemu wpływowi hałasu i problemom z koncentracją.

Plantronics VOYAGER 8200 UC
Plantronics VOYAGER 8200 UC

W czasach gdy pracowników cechuje duża mobilność, gotowość do zapewnienia personelowi możliwości skupienia się na wykonywanych zadaniach, staje się priorytetem.” – powiedział Gavin Sear, Global Product Marketing Manager w firmie Plantronics. – „Voyager 8200 UC to nasza najbardziej ambitna propozycja z rodziny produktów Voyager. Został wyposażony w liczne funkcje, które umożliwiają mobilnym profesjonalistom koncentrację, wygodę i styl. Dla autoryzowanych partnerów Plantronics Voyager 8200 będzie stanowił rozszerzenie oferty dzięki możliwości dostarczenia klientom wyjątkowego designu i dźwięku, połączonego z dostępem do funkcji biznesowych pozwalających na zarządzanie urządzeniami. Liczę na to, że słuchawki staną się popularną pozycją na liście urządzeń zamawianych przez działy IT.”

Plantronics VOYAGER 8200 UC
Plantronics VOYAGER 8200 UC

Voyager 8200 UC oraz wprowadzony niedawno na rynek Voyager 3200 UC mogą być w pełni zarządzane za pośrednictwem usługi Plantronics Manager Pro, która pozwala na wgląd w ustawienia, użytkowanie, rozmowy oraz analizę akustyczną. Dzięki nowej funkcji raportów w ramach analizy połączeń oraz monitorowaniu użytkowania szefowie IT mają możliwość identyfikowania użytkowników, którzy prowadzą najmniej rozmów. Jest to możliwe za sprawą rejestrowania połączeń Bluetooth pomiędzy słuchawkami a adapterem Plantronics BT600.

Dodatkowo Voyager 8200 UC posiada:

  • Cztery podwójnie sparowane wielokierunkowe mikrofony, aby wychwytywać głos użytkownika, jednocześnie eliminując hałas otoczenia. Pozbawiona wysięgnika mikrofonu konstrukcja zapewnia krystaliczny dźwięk i doświadczenie użytkownika dopasowane do potrzeb klientów biznesowych
  • Ulepszone alerty głosowe informują o tym, kto dzwoni, wyłączonym mikrofonie oraz stanie połączenia
  • Czas pracy akumulatora pozwala na słuchanie muzyki przez 24 godziny, a przewód audio 3,5 mm jest idealnym rozwiązaniem podczas lotu
  • Certyfikat Microsoft Skype for Business i jest kompatybilny z Cisco Jabber i innymi softfonami
  • Możliwość parowania z komputerami Windows i Mac dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, a także licznymi telefonami IP za pośrednictwem procesora audio Plantronics BT600 USB oraz telefonami i tabletami z systemem iOS i Android
  • Bezprzewodowy zasięg do 30 m we współpracy z urządzeniami Bluetooth klasy 1.
  • Inteligentne czujniki rozpoznają, kiedy słuchawki są założone – automatycznie zatrzymują dźwięk, gdy zostają zdjęte i kontynuują odtwarzanie po ich ponownym założeniu.

Plantronics VOYAGER 8200 UC
Plantronics VOYAGER 8200 UC

Voyager 8200 UC, należący do rodziny produktów Plantronics Voyager, z końcem lipca 2017 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, a od początku września w pozostałych regionach.

Plantronics Manager Pro

Dzięki Plantronics Manager Pro, usłudze Software as a Service (SaaS), działy IT mają możliwość stałego monitorowania i zarządzania słuchawkami Voyager 8200 UC w organizacji, podobnie jak innymi kompatybilnymi z nią zestawami Plantronics, aby mieć pewność, że użytkownicy otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania głosowe. Manager Pro daje pewność, że pracownicy są w stanie odebrać każde połączenie dzięki konfiguracji i zarządzania ustawieniami użytkownika oraz wykorzystaniu narzędzi analitycznych, pozwalających przewidywać potencjale problem i zapobiegać im.

Voyager 8200 UC dostępny jest w kolorach czarnym (diamond black) i białym (buff white) u autoryzowanych partnerów w cenie €349.

źródło: Plantronics

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | plantronics | bluetooth | akcesoria | gadgety Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 12

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)