REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-07-14 17:46 | Telefony | tak-tak | taryfy | pre-paid | promocje
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 39

Pełny Cennik taryfy Tak Tak HOT

Od 15 lipca Klienci Tak Taka będą mieli do wyboru nową taryfę Tak Tak HOT . W ramach oferty będą mogli rozmawiać za 29 groszy za minutę połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce (z wyłączeniem Play 0,79 zł z VAT), SMS do wszystkich 18 gr.

Taryfa Tak Tak HOT
Minuta połączenia do:
Abonentów lub Użytkowników Polskiej Telefonii Cyfrowej, Polkomtel PTK Centertel,  CenterNet oraz do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatorów, a także do użytkowników krajowych sieci stacjonarnych


0,29 zł z VAT

Minuta połączenia do abonentów lub użytkowników pozostałych operatorów infrastrukturalnych oraz do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatorów
0,79 zł z VAT

MMS
do wszystkich krajowych sieci komórkowych lub na adres e-mail
(za każde 100 kB)
0,40 zł z VAT
Opłata za 500 kB
0,72 zł z VAT

  • Cennik taryfy Tak Tak HOT w systemie Tak Tak w sieci Era: Tutaj

Oferta umożliwia Użytkownikowi zmianę taryfy, z której korzysta:

  • z taryfy Happy lub Nowy Tak Tak na taryfę Tak Tak HOT oraz
  • z taryfy Tak Tak HOT na taryfę Nowy Tak Tak

Dwukrotna zmiana taryfy (z Happy lub z Nowego Tak Takna Tak Tak HOT oraz powrót z Tak TakHOT na Nowego Tak Tak) jest bezpłatna. Koszt kolejnych modyfikacji to 3zł brutto. Taryfę Tak TakHOT można zmienić jedynie na taryfę Nowy Tak Tak(nie ma możliwości powrotu na taryfę Happy).

Zmiany taryfy na taryfę Tak Tak HOT Użytkownik może dokonać w Ekspresowym menu wpisując *100# i wybierając opcję ‘Taryfa’.

Jeśli Użytkownik w momencie zmiany taryfy na taryfę Tak Tak HOT korzysta z usług lub ofert promocyjnych lub z pakietów minut / jednostek (w szczególności Erajednostek), niewykorzystane minuty / jednostki zakupione w ramach tych usług lub pakietów, w momencie zmiany taryfy ulegają przepadkowi. Poniesione opłaty aktywacyjne / miesięczne / cykliczne na usługi / oferty /pakiety, o których mowa powyżej, nie są zwracane na konto Użytkownika.

  • Zmiana taryfy w systemie Tak Tak z wykorzystaniem taryfy Tak Tak HOT: Tutaj

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.87 (głosy: 252)
Tagi: | tak-tak | taryfy | pre-paid | promocje Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 39
Komentarze: 39 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

webiswebis
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 216
Zarejestrowany:
2010-10-20 19:05:27
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.12 16:11 Odpowiedz
Korzystam z taryfy Tak Tak HOT praktycznie odkąd ją wprowadzili. Głównie ze względu na pakiety obniżające koszty, jak SMSy i MMSy za grosze (600 smsów lub 100 mmsów za 6 zł), Numerki za grosze (połączenia z trzema wybranymi osobami za 3 gr za min) czy Odjechaną promocję (1000 minut do Ery za 9,08 zł). Większość znajomych ma numery w Erze, wieć mogę z nimi rozmawiać naprawdę tanio. Połączenia poza sieć kosztują 30 gr za minutę i 18 gr za smsa. No, i jest jeszcze jeden aspekt - pakiet internetowy blueconnect Max za 9,08 zł, który jest jedynym na rynku pakietem bez limitu transferu danych.
zypolekzypolek
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 219
Zarejestrowany:
2009-01-08 18:18:43
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.11 11:27 Odpowiedz
cytat:
Do internetu mam laptopa baranie! Telefon jest do dzwonienia! Era to gówno i każdy o tym wie!
Chyba się troszeczkę zagalopowałeś. Ja korzystam z internetu w lapku i w telefonie. W tym drugim przypadku tylko przebywając poza domem. W Tak-taku dają pakiet blueconnect max. Za 9,08 zł miesięcznie korzystam z netu bez limitu danych.
Anonimxxcc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.08 12:43 Odpowiedz
cytat:
Net w Play też kosztuje 5zł 5mb stawka jest taka sama także za minute. Więc jest OK. Nie wiem po co takie teksty.
Do internetu mam laptopa baranie! Telefon jest do dzwonienia! Era to gówno i każdy o tym wie!
AnonimBENEK239
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.17 20:40 Odpowiedz
ERA TO WIELKIE DZIADOSTWO. NIC NIE ROBIĄ ŻEBY ZATRZYMAĆ KLIENTA , MIAŁEM NUMER PRZEZ 5 LAT I ŻADNEJ KONKRETNEJ PROPOZYCJI BY POZOSTAĆ W SIECI. PROPONOWALI MINUTY ALE NIE DO PLAY , JEDNYM SŁOWEM HAMSTWO.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

____________________

Anonimxxcc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.08 12:38
Tu się zgadzam! Era to złodzieje - totalne dziadostwo, ich marketing opiera się na pozyskiwaniu nowych klientów a nie zatrzymywaniu starych! Od ponad 4 lat jestem ich abonentem, ale skończy się niedługo! - zrywam własnie umowe z nimi, zapłace te śmieszną karę umowną i niech się walą! Nie mam zamiaru płacić wysokiego abonamentu, który relatywnie nie przekłada się na bonusy jakie posiadam, tj. darmowe minuty itp. Jak dzwonią z jakąś propozycją to tylko, żeby Ci wcisnąć nowy abonament i telefon "tylko za 1zł!" - wooow!, super!, dziękuję Ero za tak hojną propozycję, a jestem przecież waszym dobrym klientem... Żenada! Nie polecam tego operatora!, no chyba, że może jakaś taryfa odpowiednia na kartę w Tak Taku.
Anonimrrrrrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.24 19:53 Odpowiedz
Nieprawda,ze w Play sa rozmowy zagraniczne drogi.W styczniu i lutym dzwoniono do mnie na Ere do Niemiec-Koszt rozmowy 3 minutowej to 1 zl i 70 gr
Anonimfsd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.11 23:41 Odpowiedz
era szuka frajera, durni ludzie pracują nad tym zeby zniknac z rynku na własne zyczenie i nawet komentarze pracownikow ery nic wam nie pomoga
Anonimkmieciu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.30 22:17 Odpowiedz
Niestety nie da się przejść w TT Fon z Happy na HOT. TT Fon ma na sztywno ustawioną taryfę Happy. Mam nadzieję że po skończonej umowie odblokują możliwość zmiany ...
Anonimstefan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.21 22:04 Odpowiedz
Mało rozmawiam a co trzy miesiące musiałem kłaść na stół 50 zełów. Przeniosłem się do Centernetu gdzie płace 19gr za minutę a 27gr do komórek innych. Ważność konta na wysyłanie 1 rok.
Anonimolo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.02 11:20 Odpowiedz
Wszystkie sieci zdecydowanie są lepsze niż TT
Anonimbo tylko cena sie liczy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.17 10:18 Odpowiedz
http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/porownanie/ index.html Porownaj ceny i sam sie przekonasz. tak, tak powinien cos dorzucic do taryfy HOT
Anonimrav
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.10 14:52 Odpowiedz
wyzeruje konto i przenosze numer do playa ktory daje za to extra 40 minut/mc.pozatym N6300 za 150 i abo25zl.
Anonimbieluch
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.05 20:23 Odpowiedz
Play nie jest wcale taki super - podobno przerywają połączenia przychodzące z zagranicy nie wiem ile w tym prawdy ale od kilku osób słyszałem ! Co do ery to w ciągu roku z najlepszej oferty na rynku zrobiło się dno. Nie wiem czy pamiętacie taki wałek na jesieni jak z zmienili numer 9797 ( wcześniej darmowy ) i w pod nim umieścili jakiś bank - połączenie za 2.44. Mam u nich Jeden numer juz 7 lat i od samego począktu jakie taryfy by niebyły zawsze 500 kb kosztowało 72 gr i to naliczane podwójnie bo za wysłane i odebrane dane osobno !!! Przecież to jest paranoja - tylko za nawiązanie połączenia płacimy 1,44 zł w innych sieciach bez zadnnych pakietów mozna surfowac za 10 gr / 100 kb i mniej ... Play swoją ważność konta i smsy niech sobie wsadzi gdzieś, jak ktoś kożysta z telefonu to i tak ładuje konto i ma je ważne a smsy są dla dzieciaków ...
Anonimmichal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.30 00:34 Odpowiedz
Jak wyszedł play fresh przeniosłem od razu do niego numer, ale w te wakacje okazało się że w Pobierowie, Boszkowie i Sławie działa wszystko poza Play. Jestem szczęśliwy że znowu jestem w erze tak tak ze swoim numerem.
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.13 17:46 Odpowiedz
Hemi, Tak Tak Hot, NTT i Tak Tak fon mogą być też częścią ery rodzinnej- grupy do 5ciu numerów, między którymi są nielimitowane rozmowy.
AnonimHEMI
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.05 07:12 Odpowiedz
Tego pleya to ja bym tak nie zachwalał, problem polega na tym, że za puszczenie strzałki za granice z konta znika 5 zyli. A co gorsza w pleyu nie umieją wytłumaczyć dlaczego tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@. Teraz chcę przejść na zetafon lub tak tak fon i przeglądam jakie są tam telefony
Anonimkwon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.02 08:02 Odpowiedz
wygadam pozostałe minuty i spieprzam do PLAYa
Anonimxy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.29 08:03 Odpowiedz
Tak tak znów podwyższa ceny jeden numer już u nich zlikwidowałem chyba czas na kolejny ostatni.Ich doradca od promocji chyba przeszedł do nich z oslawoinej TP
zypolekzypolek
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 219
Zarejestrowany:
2009-01-08 18:18:43
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.27 13:04 Odpowiedz
Jestem zadowolony, bo teraz mam alternatywę. Na pewno dopóki w NTT Godziny za Grosze dostępne będą w cenie 29 groszy za godzinę to taryfy zmieniać nie będę. Dopiero jeśli po upłynięciu promocji stawka powróci do 99 gr wtedy będę się zastanawiać.
Anonimtomasz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.08 05:58
a ja się dziwiłem dlaczego pierwsze bierze mi 29 gr a póżniej mi brało 99gr za 13sekund!!
Anonimdarth
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.16 09:50 Odpowiedz
wszystko o.k. tylko żeby pakiety do ery i na sacjonarne po 0.15gr i era jednostki nie przepadały to by naprawde było tanio
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.15 17:51 Odpowiedz
Stawkę 29gr/min do wszystkich w TT miałem od dawna-> promocja podwójnych doładowań. Teraz to po prostu obniżenie stawek w cenniku podstawowym dla tych, którzy chcą dzwonić tanio do wszystkich sieci. Inni- mogą pozostać przy taryfie dającej najtańsze rozmowy wewnątrzsieciowe i na telefony stacjonarne. TakTak dał większe pole wyboru swoim użytkownikom.
AnonimBambetl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.15 10:08 Odpowiedz
dali alternatywę dla ntt, jak ktoś już ma w tak taku to pewnie się cieszy.
AnonimLurker
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.15 09:39 Odpowiedz
2Dobbsik; 12 miesięcy po jednym doładowaniu jest teraz i "wRodzinie" gwoli scislosci.
AnonimDobbsik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.15 09:24 Odpowiedz
No tragedii nie ma, ale najlepiej też nie jest. Ja patrze z pkt widzenia kogoś kto ma TT Fona - czyli umowę na jakiś czas co do doładowań i jak teraz jest taryfa Happy i koszt połączeń na poziomie 59gr - to teraz jak zmigruje na 29gr do HOT to jest extra. A jak ktoś tylko ma samą karte i nie jest w TT Fonie to dla niego to nie jest najlepsza oferta. Bardzo brakuje ważności wychodzących po każdym doładowaniu na ok 12m-cy, co ma tylko Fresh na te chwilę i to jest BOMBA.
AnonimTed
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.15 08:00 Odpowiedz
Lepsze to niż stary Tak Tak. Moim zdaniem i tak każdy wybiera według własnych potrzeb, a w przypadku Era Sieć Rodzinna można sobie odpowiednio tę taryfę ustawić i wypadnie taniej. Ważne jest, że ciągle coś sie dzieje na rynku pre-paid, czego np. nie bardzo widać w post-paidzie.
Anonimsztagan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.14 23:25 Odpowiedz
polecam jak ktos ma rachunek w mbanku przeniesc nr bo mbankmobile 19gr za min do wszystkich polskich sieci w tym play i cp 10gr sms pakiet 50 mega co miesiac za darmo doladowanie 0d 5zl do 49zl przedluza wychodzace o 60 dni
Anonimdede
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.14 22:14 Odpowiedz
Nie no nie jest źle, wprowadzają i dobrze jest w czym wybierać a to dobrze...
KrzyssiekkKrzyssiekk
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 6
Zarejestrowany:
2009-04-20 13:01:01
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.14 22:04 Odpowiedz
Cały czas doładowanie za 25zł przedłuża ważność konta tylko o miesiąc. W Playu każde przedłuża o rok...
AnonimPisul
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.14 21:20 Odpowiedz
Takie to Hot jakby kto gola dupa usiadl w ognisku!Jak kto mysli juz dawno w playu.
AnonimGargamelek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.14 19:54 Odpowiedz
W biznesie Era ma dobra oferte. Wiklef --> tylko ze PF jest juz troche na rynku a TTH dopiero wchodzi, nie wszystko naraz.
AnonimUT1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.14 19:22 Odpowiedz
Na przestrzeni kilku lat zostawiłem w tej sieci kilka tysięcy złotych na doładowania, bo telefon jest moim narzędziem pracy. Ta wyczekiwana oferta spowodowała koniec wpływów z mojego konta do kieszeni Ery. Jako, że mam zwyczaj współpracy z najlepszymi - Era opuszcza kręgi moich partnerów w biznesie, są znacznie lepsi od niej.