REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-15 06:12 | Rynek | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Pełna oferta Ubiquiti Networks w Nelro Data

Jednym z zadań wiodącego dystrybutora sprzętu jest dbałość o komplementarność oferty danego producenta, lecz w przypadku asortymentu sieciowego czy przeznaczonego pod konkretne projekty, równie ważne jest wsparcie w zakresie wdrożenia po stronie klienta oraz profesjonalny serwis. Nelro Data S.A., poprzez wyspecjalizowany oddział w Białej Podlaskiej, zapewnia realizację projektów opartych o sprzęt marki Ubiquiti Networks.

Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor oddziału Nelro Data w Białej Podlaskiej
Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor oddziału Nelro Data w Białej Podlaskiej

- Oferta Ubiquiti Networks w Nelro Data jest przemyślana w każdym detalu, dlatego firmy i instytucje zainteresowane budową nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej znajdą u nas doradztwo w zakresie doboru sprzętu, pełny asortyment dostępny od ręki w magazynie, wsparcie wykwalifikowanych inżynierów, a także w razie usterki, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – mówi Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor Oddziału Biała Podlaska. Przyjrzyjmy się portfolio marki, wyszczególniając kategorie produktów:

    - Seria punktów dostępowych airMAX oraz airMAX AC, przeznaczonych do zastosowań klienckich w modelu punkt-punkt lub punkt-wielopunkt. Urządzenia działają w pasmach 2.4GHz i 5GHz, w zakresie 2x2 MIMO lub AC. Większość urządzeń jest zasilana przez PoE co ułatwia montaż. Łatwa instalacja, schludny wygląd oraz darmowe oprogramowanie to największe zalety tego asortymentu.

    - Wydajne radiolinie operatorskie airFiber w wersji ze zintegrowaną anteną i radiem lub oferowane jako oddzielne moduły kompatybilne z antenami wielu innych producentów. Główne cechy produktów to działanie w wolnym od opłat, nielicencjonowanym paśmie oraz wysokie w stosunku do ceny osiągi.

    - Punkty dostępowe, kamery, telefony, switche do zarządzania siecią bezprzewodową, monitoringiem oraz usługami opartymi o protokół VOIP zbiorczo nazwane rozwiązaniami UniFi. Dodatkowo seria Unifi, przygotowana do HOTSPOT-ów w różnych miejscach takich jak: hotele, restauracje, biura, parkingi i wiele innych zastosowań w domu i firmie. W pakiecie klient otrzymuje darmowe oprogramowanie UniFi Controller, umożliwiające zarządzanie urządzeniami w ramach jednej sieci. Na zaawansowane ustawienia administracyjne składa się między innymi możliwość ustawienia tego samego SSID, wielu punktów dostępowych oraz skonfigurowanie zapory typu firewall.

    - Zaawansowane switche i routery stanowiące bazowe elementy sieci. Cechami kategorii EdgeMAX Routing & Switching są między innymi możliwość zasilania przez PoE w dwóch standardach 24V i 48V oraz konfigurowalność każdego portu oddzielnie.

W razie zainteresowania otrzymaniem kalkulacji handlowej można się kontaktować bezpośrednio z Dyrektorem Oddziału Biała Podlaska, pod adresem grzegorz.bandzarewicz@nelrodata.eu

źródło: Grupa Nelro Data

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Huawei B529Huawei prezentuje nowy router, który wyróżnia się nie tylko szybkością przesyłania danych, ale również eleganckim wyglądem. Co więcej, dzięki wbudowanej baterii może służyć również jako mobilne centrum internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie. Router umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Huawei B529s-23a dostępny jest w ofercie abonamentowej T-Mobile.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 641

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)