REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-15 06:12 | Rynek | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Pełna oferta Ubiquiti Networks w Nelro Data

Jednym z zadań wiodącego dystrybutora sprzętu jest dbałość o komplementarność oferty danego producenta, lecz w przypadku asortymentu sieciowego czy przeznaczonego pod konkretne projekty, równie ważne jest wsparcie w zakresie wdrożenia po stronie klienta oraz profesjonalny serwis. Nelro Data S.A., poprzez wyspecjalizowany oddział w Białej Podlaskiej, zapewnia realizację projektów opartych o sprzęt marki Ubiquiti Networks.

Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor oddziału Nelro Data w Białej Podlaskiej
Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor oddziału Nelro Data w Białej Podlaskiej

- Oferta Ubiquiti Networks w Nelro Data jest przemyślana w każdym detalu, dlatego firmy i instytucje zainteresowane budową nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej znajdą u nas doradztwo w zakresie doboru sprzętu, pełny asortyment dostępny od ręki w magazynie, wsparcie wykwalifikowanych inżynierów, a także w razie usterki, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – mówi Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor Oddziału Biała Podlaska. Przyjrzyjmy się portfolio marki, wyszczególniając kategorie produktów:

    - Seria punktów dostępowych airMAX oraz airMAX AC, przeznaczonych do zastosowań klienckich w modelu punkt-punkt lub punkt-wielopunkt. Urządzenia działają w pasmach 2.4GHz i 5GHz, w zakresie 2x2 MIMO lub AC. Większość urządzeń jest zasilana przez PoE co ułatwia montaż. Łatwa instalacja, schludny wygląd oraz darmowe oprogramowanie to największe zalety tego asortymentu.

    - Wydajne radiolinie operatorskie airFiber w wersji ze zintegrowaną anteną i radiem lub oferowane jako oddzielne moduły kompatybilne z antenami wielu innych producentów. Główne cechy produktów to działanie w wolnym od opłat, nielicencjonowanym paśmie oraz wysokie w stosunku do ceny osiągi.

    - Punkty dostępowe, kamery, telefony, switche do zarządzania siecią bezprzewodową, monitoringiem oraz usługami opartymi o protokół VOIP zbiorczo nazwane rozwiązaniami UniFi. Dodatkowo seria Unifi, przygotowana do HOTSPOT-ów w różnych miejscach takich jak: hotele, restauracje, biura, parkingi i wiele innych zastosowań w domu i firmie. W pakiecie klient otrzymuje darmowe oprogramowanie UniFi Controller, umożliwiające zarządzanie urządzeniami w ramach jednej sieci. Na zaawansowane ustawienia administracyjne składa się między innymi możliwość ustawienia tego samego SSID, wielu punktów dostępowych oraz skonfigurowanie zapory typu firewall.

    - Zaawansowane switche i routery stanowiące bazowe elementy sieci. Cechami kategorii EdgeMAX Routing & Switching są między innymi możliwość zasilania przez PoE w dwóch standardach 24V i 48V oraz konfigurowalność każdego portu oddzielnie.

W razie zainteresowania otrzymaniem kalkulacji handlowej można się kontaktować bezpośrednio z Dyrektorem Oddziału Biała Podlaska, pod adresem grzegorz.bandzarewicz@nelrodata.eu

źródło: Grupa Nelro Data

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 266

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)