REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-18 07:11 | PDA & Navi | panasonic
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Panasonic - kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające systemy CCTV

Podczas ostatnich targów IFSEC Panasonic przedstawił rozwiązanie o nazwie Secure Communication, czyli zestaw technologii do ochrony danych w systemach monitoringu wideo. Jego zadaniem jest między innymi ochrona przed fałszowaniem danych, ingerowaniem w nagrania i kradzieżą haseł.

Panasonic Secure Communication
Panasonic Secure Communication

Funkcja Secure Communication składa się z wielu elementów zabezpieczających, takich jak szyfrowanie danych, szyfrowanie komunikacji IP oraz weryfikacja. Dzięki nim rozwiązanie zapewnia integralność danych i nagrań w strumieniach wideo przesyłanych przez sieć IP. Funkcja jest dostępna w ramach platformy iPro Extreme i w nowych kamerach Panasonic Elite Range, w tym True 4K. Jest również kompatybilna ze starszymi modelami z serii 5 i 6. Dzięki Secure Communication rejestrowane materiały są szyfrowane na każdym etapie. System monitoringu jest zabezpieczony przed fałszowaniem danych, ingerowaniem w nagrania (zmienianiem obrazów) i kradzieżą haseł. Ponadto chroniona jest komunikacja pomiędzy urządzeniami.

W efekcie dane z monitoringu można wykorzystać jako mocne dowody w trakcie rozprawy sądowej. Są one również zabezpieczone certyfikatem Symantec Managed PKI z technologią kryptograficzną oraz technologią wykrywania zmian.

- Połączyliśmy wieloletnie doświadczenie Panasonic w obszarze systemów CCTV z rozwiązaniami światowego lidera wśród dostawców certyfikatów SSL. Razem wyznaczyliśmy nowy standard w obszarze ochrony systemów dozorowych - mówi Gerard Figols, European Product Marketing Manager w Panasonic. - Coraz częstsze ataki hakerskie pokazują, że urządzenia funkcjonujące w sieci IoT są podatne na zagrożenia. Kamery CCTV, które mają zapewnić nam bezpieczeństwo w pracy i w domach, nie mogą pozostawiać żadnej luki dla hakerów - dodaje Gerard Figols.

źródło: Panasonic

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | panasonic Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 53

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)