REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-06 11:39 | Telefony | orange | pre-paid | promocja | mnp
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14

Orange - przenoszenie numeru prepaid teraz także online

Od dzisiaj, w Orange możecie przenieść swój numer na kartę do Orange Polska nie ruszając się z domu, dzięki przygotowanej specjalnie w tym celu stronie internetowej. Gdy Wasz numer zostanie przeniesiony do Orange na kartę, możecie aktywować pakiet all inclusive, dzięki któremu otrzymacie nielimitowane rozmowy, SMSy oraz 18GB internetu.


Jak można szybko przenieść numer do Orange. Zaczynacie od wejścia na stronę „Przenieś numer do Orange na kartę”, później wypełniacie wniosek online o przeniesienie numeru. W ciągu 48 godzin przyjedzie do Was kurier z darmową, uniwersalną kartą SIM. Instrukcję aktywacji otrzymacie razem z nią. Na podstawie wniosku Wasz numer zostanie przeniesiony do taryfy Orange Free na kartę, z 2 GB na start oraz kontem ważnym rok. Później by korzystać z oferty, należy doładować konto za minimum 25 złotych, a następnie aktywować usługę „Cykliczne Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 8 GB dla przenoszących numer”.

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 4)
Tagi: | orange | pre-paid | promocja | mnp Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14
Komentarze: 14 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimIgii
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.09 10:03 Odpowiedz
A ja mam w virgin fremium 300 mb co miesiąc free czyli na rok mam 3,6 GB free a do tego co miesiąć 30 min i 30 sms. Po co przepłacać ?>
AnonimMichal78
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.03 11:34 Odpowiedz
Netie mam jakos ponad rok. Wszystko działa spoko. Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej.
Anonimmez
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 22:21 Odpowiedz
chca przykryc tym newsem informacje o karze jaka własnie dostali?
AnonimMRX
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 17:38 Odpowiedz
Gdyby nie ten ich zasieg u mnie to pewnie bym wrócił z powrotem ,ale niestety zasieg umnie orange jest tragiczny ... teraz mam pleja i zasieg mam dobry niewazne z jakich nadajników korzysta wazne ze moge spokojnie zadzwonic i poserfowac na necie cena 25 zł za no limit i 6gb neta dla mnie optymalna
AnonimKazik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 15:37 Odpowiedz
A teraz niech pan redaktor przeczyta drugie zdanie tego, co napisał i niech zastanowi się, co jest nie tak.
KanKan
Administrator


Posty: 3083
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 15:50
Tak, poprawiono. Dziękuję i Pozdrawiam Andrzej
Anonimvon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 13:32 Odpowiedz
tzn orange mysla , ze nikt nie pracuje tylko całymi dniami bedzie siedział w domu i czekał na kuriera
Anonimono
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 13:29 Odpowiedz
W heyah najlepiej wydzwonić do innych sieci. A potem odpłynąć.
Anonimxyx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 13:15 Odpowiedz
Jak wykorzystam pozostałe środki w Heyah przenoszę się do Orange na karte.
AnonimGliwice
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 13:13 Odpowiedz
Orange głową poręcz! Polecam świadomie wybierać sieci, usługi, produkty, itd... TO JEST POLSKA!
Anonimono
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 13:07 Odpowiedz
Nie każdy wie jak wrócić z nju do orange. I dlatego zapewne powstała ta promocja.
AnonimszlwekYolkusya
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 12:55 Odpowiedz
nju dawno temu, przenosił numery z obcej sieci, bez wychodzenia z domu, brak elementarnej wiedzy.
AnonimSomal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 12:45 Odpowiedz
Super! Orange prepaid jest liderem w ostatnim czasie pod względem najlepszy ofert. Brawo!