REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2010-09-13 10:59 | Telefony | orange | pre-paid | prom
Kan
 

Orange One - nowa taryfa w Orange na kartę

Od 14 września Orange wprowadza całkowicie nową taryfę na kartę - Orange One z profilem usług do wyboru. Za doładowanie można dostać nawet 1000 minut rozmów lub 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Na klientów czekają też nowe startery umożliwiające wybór dowolnej taryfy w Orange na kartę oraz nawet 120 zł premii za doładowania.

Orange One to taryfa dla aktywnych użytkowników, którzy oprócz korzystnych cen połączeń, SMS-ów oraz MMS-ów, chcą mieć możliwość wyboru profilu usług odpowiadającego ich upodobaniom. Mogą zdecydować czy za doładowania chcą dostawać dodatkowe minuty na połączenia w Orange czy SMS-y w Orange lub do wszystkich sieci. Mogą też skorzystać z tanich pakietów minut i SMS-ów, rozmawiać za 0 groszy z trzema wybranymi numerami a w usłudze „Zegar Stop" za 3 minuty rozmowy dostać 30 minut na kolejne połączenia w sieci Orange.

Szczegóły taryfy Orange One przedstawia poniższa tabela:

Profil

Profil SMS-owy

Profil Głosowy

Doładowanie

Ważność dla połączenia wychodzące (dni)

Stawki

Liczba SMS-ów

* do Orange

** do wszystkich

Ważność (dni)

Liczba minut do Orange

Ważność (dni)

5

5

Minuta 29 gr SMS 15 gr MMS 20 gr

-

10

10

25

25

125 *

5

125

5

40

40

200 *

10

200

10

50

50

250 **

10

250

10

100

100

500 **

15

500

15

200

200

1000 **

15

1000

15

Aby włączyć lub zmienić profil wystarczy wysłać SMS-a o treści „MINUTY” lub „SMS” pod numer 788 (włączenie 6zł, zmiana 3zł)

Orange One dostarcza użytkownikom największego wyboru usług:

  • Pakiet SMS - 600 SMS-ów w cenie 1 gr do wykorzystania w Orange. Koszt pakietu 6 zł, ważność 30 dni.
  • Pakiet Minut - 60 minut na połączenia w Orange i na stacjonarne. Koszt pakietu 6 zł, ważność 30 dni.
  • Wybrane Numery - rozmowy za 0 groszy z 3 wybranymi numerami w Orange. Koszt usługi 6 zł, ważność 30 dni.
  • Zegar Stop - dodatkowe 30 minut na połączenia w Orange za wydanie na rozmowy, co najmniej 1 zł na dobę. Użytkownik może dostać dodatkowe minuty wielokrotnie, jednak nie częściej niż raz na dobę. Koszt usługi 1 zł, ważność 30 dni.

W Orange One można także korzystać ze wszystkich usług dostępnych w Orange na kartę: Masz za staż, Szczęśliwa Godzina, Urodziny, Pakiety Data, Promocje doładowań, Gwarancja Zwrotu, Kredyt, Przelew, Doładowanie z tel. z rachunkiem, Przelew SMS, Kredyt, Halo Granie i wielu innych...

Klienci, zainteresowani ofertą Orange na kartę mogą z niej skorzystać kupując jeden z nowych starterów o nominałach 5zł, 10zł i 20zł. Każdy z nich pozwala klientowi na wybór najbardziej dopasowanej do jego potrzeb taryfy: Orange One, Nowe Orange Go, Orange POP czy Orange Free na kartę z dużymi pakietami na internet mobilny.

W każdym z nowych starterów przez pół roku klient dostaje do miesiąc równowartość kwoty zakupu startera. Oznacza to, że zakup startera o nominale 20 zł zasili konto użytkownika w sumie kwotą 120 zł. Jedynym warunkiem jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące przez cały czas trwania promocji.

Użytkownicy korzystający już z dowolnej taryfy Orange na kartę mogą włączyć nową taryfę wysyłając SMS o treści „ONE" pod numer 1120 (koszt SMS w Orange).

- Uzupełnia ona nasze portfolio Orange na kartę, a taryfy OPOP, NOG i OFnk pozostają bez zmian. Dzięki temu będziecie mieć większy wybór, a zmiana taryfy w dowolnym momencie będzie Was kosztować tyle co SMS do Orange. Od razu zaznaczę, że One to oferta dla naprawdę bardzo aktywnych klientów. Głównym benefitem są dodatkowe minuty do Orange lub SMS-y. Od zasilenia za 50 zł bonus SMS-ów jest do wszystkich sieci. One daje największą liczbę usług do wyboru, których jednocześnie nie ma żadna inna nasza taryfa. Znajdziecie w niej m.in. pakiety minut i SMS-ów, Wybrane Numery, Zegar Stop, Masz za staż, Szczęśliwa Godzina, Urodziny, pakiety netowe, Kredyt, Przelew, Gwarancja zwrotu itp. Nie będę też ukrywał, że zdecydowaliśmy się na zmianę zasad ważności konta na połączenia wychodzące. W One 1 zł = 1 dzień. Uważam, że dla aktywnych klientów, mocno wykorzystujących telefon to nie będzie kłopot - napisał na swoim blogu rzecznik Orange wojciech Jabczyński.

Użytkownicy korzystający już z oferty Orange na kartę mogą włączyć nową taryfę wysyłając SMS o treści „ONE” pod numer 1120 (koszt SMS w Orange

źródło: Orange

KanTelix.pl


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | orange | pre-paid | prom Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 246

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)