REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-11-24 08:10 | Taryfy | orange | promocja | smartfon
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 23

Orange - obniżki w nowym sklepie bez umowy na Black Friday

Orange rusza, z zupełnie nową odsłoną sklepu z urządzeniami bez umowy. Sklep znacznie wzbogacił swoją ofertę, a ceny wielu urządzeń pójdą z okazji Black Friday w dół. Sklep jest już dostępny pod adresem: www.orange.pl/bez-umowy. Samsung S7, Lenovo Moto Z i Huawei Stot X – hity na Black Friday.


Samsung Galaxy S7, kupicie go za 777 zł, a nie jak do tej pory 2159 zł. Obniżka o blisko 2/3 w przypadku tego świetnego, zeszłorocznego flagowca to świetna okazja. Drugim telefonem, jest Lenovo Moto Z za 499 zł. Trzecim z telefonów, jest Huawei ShotX, będziecie mogli go kupić za 199 zł.

Trzy telefony to nie wszystko

W atrakcyjnej cenie z okazji Black Friday jest też Samsung Gear VR LITE R322. Samsung Gear VR LITE R322 kosztuje tylko 19 zł, więc nadarza się okazja. Kolejnymi urządzeniami, które trafiły do promocji są Orange Rise 31 i Orange Neva 80, które kosztują odpowiednio 39 i 169 zł. Jeżeli dysponujecie ciut większym budżetem możecie się zastanowić nad Sony Xperia Z2 za 299 zł lub LG G4C za 129 zł, oraz LG G Flex 2 za 399 zł. Na listę promocyjnych produktów trafił także Watchband (MYKRONOZ ZEFIT), zegarek sportowy Timex IronMan Classic 50 Move + i Timex Metropolitan +.

Orange wprowdził też promocję na konsole. PlayStation 4 1TB z dwoma padami Dual Shock i grami Horizon: Zero Dawn i FIFA 17 za 1199 zł, zestaw składający się z gogli Sony PlayStation VR, kontroler PlayStation VR Aim PS4 i grę Farpoint, również za 1359 zł.Nie zapominamy o rabacie na smartfony LG K10 LTE i HTC Desire 650 nie są flagowcami. Jednak te dwa udane smartfony w bardzo przyjaznych dla portfela cenach – odpowiednio 429 zł i 549 zł. Z telefonów ze średniej półki może Was jeszcze zainteresować HTC Desire 10 Lifestyle za 579 zł. Flagowcami są za to Huawei P9 Dual Sim (tu kolejny test Michała) i HTC 10. Za Huawei P9 Dual Sim zapłacicie 1119 zł, a za HTC 10 – 1279 zł. Z oferty Huawei do promocji trafił także Huawei Nova, kupicie go teraz za 899 zł.

Ostatnim urządzeniem, którego cena poszła w dół jest tablet Huawei MediaPad T2 10.0 Pro. To właściwie nawet nie tablet, lecz telefonotablet, łączący 10 calowy wyświetlacz i wszystkie funkcje tabletu z możliwością dzwonienia i wysyłania SMS. Kupicie je za 599 zł. Jeżeli poszukujcie tabletów zainteresować mogą Was także trzy urządzenia od Lenovo – TAB2 A10-70, TAB2 A8-50L i TAB3 A8.

Jeżeli jesteście fanami urządzeń „bez umowy”, to za 31 dni nielimitowanych rozmów, SMS i 15 GB zapłacicie 24,50, a za same nielimitowane rozmowy tylko 17,50.

Liczba urządzeń w promocji będzie ograniczona. Oferta dotyczy wyłącznie strony internertowej!

Aktualizacja 2

Odnosząc się zbiorczo do wszystkich komentarzy pod wpisem. Bardzo Was przepraszamy za sytuację, do której doszło. Ruch na stronie przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Liczba produktów, jak w każdej tego typu promocji była ograniczona – Samsungów S7 mieliśmy 50, podobnie Lenovo Moto Z. Huawei ShotX było więcej – 100 sztuk. Jak w każdej promocji oferującej tak bardzo atrakcyjne ceny liczba osób, chcących kupić telefon znacznie przekroczyła liczbę produktów, która była dostępna. Ogółem – w ciągu zaledwie kilku minut sprzedaliśmy ponad 3 tysiące urządzeń. Absolutnie nie doszło do sytuacji, w której jakikolwiek telefon trafił poza kolejnością do pracowników Orange – platforma, na której działa sklep na to nie pozwala.

Jutro rusza zupełnie nowa odsłona naszego sklepu z urządzeniami bez umowy. Sklep znacznie wzbogacił swoją ofertę, a ceny wielu urządzeń pójdą z okazji Black Friday w dół. Bardzo w dół. Jednak nie wszystkie promocje znikną o północy w piątek – część będzie trwała nadal, aż do wyczerpania zapasów. Warto więc zaglądać do naszego sklepu nie tylko jutro - podsumowuje problemy Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Sklep jest już dostępny pod adresem: www.orange.pl/bez-umowy. źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 1 (głosy: 2)
Tagi: | orange | promocja | smartfon Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 23
Komentarze: 23 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimWotja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.26 22:55 Odpowiedz
I to cała pomarańcza. Niestety z chwilą kasacji popa stracili klientów.
AnonimXera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.25 17:34 Odpowiedz
Dla wiedzy Orange, tłumaczy się tylko winny. Coś jest na rzeczy, bo zbyt dużo tych pretensji związanych z przygotowaniem, a i błędami w tej ofercie.
AnonimMicko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 23:10 Odpowiedz
Potwierdzam większość wpisów. Oszuści - darmowa reklama. Zero możliwości zakupu.
AnonimKPRZ
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 19:28 Odpowiedz
Lenovo Moto Z za 499 i Huawei Shotx za 199 były dostępne
AnonimAndrzej orange polska
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 16:28 Odpowiedz
jak pracownik Orange działu promocji mogę Was zapewnić że Samsunga S7 nie było ani jednej sztuki dostępnej!!! było tylko kilka modeli w tym Moto Z i Huawei, do tego dron Parrot, modem Alcatel i coś tam jeszcze...nie było ani S7, ani ipadów, ani Sony Xperia z3, z1...to była zwykła ściema żeby nakręcić wejścia na stronę i oferować abonamenty ! Piszę to bo widziałem na własne oczy jak tym manipulowali od rana ! to było ustawione ! Mam dość już tej kłamliwej firmy ! Uważajcie na Orange bo to oszuści i kłamcy
Anonimjamok
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 15:34 Odpowiedz
ja zgłosiłem zawiadomienie emailem do uokiku za nieuczciwe praktyki i oszustwo- wam tez polecam. Towaru nie było i nikt go nie kupił a miał być dostępny od 8:30. oszuści
Anonimporencz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 14:43 Odpowiedz
Kłamcy , nos jak u Pinokia
AnonimOrange gwno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 14:03 Odpowiedz
Niech zapomną że przedluze umowę z tymi zlodzieji
Anonimjan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 14:01 Odpowiedz
Myśleli ,że mają super marketingowców i ściągną im ludzi pomysłem niskich cen na towar ,którego nie ma . Okazało się ,że odwrotnie . Pewnie stracą wielu klientów bo teraz z ust do ust historia o wale pójdzie w Polskę
Anonimdziwny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 13:43 Odpowiedz
Co za zakłamana firma
Anonimnie wierny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 13:37 Odpowiedz
Orange już w nie tylko rucha na abonamentach ale również na wszelkiej maści promocjach . Oczywiście ,że nie mieli tych aparatów , chcieli tylko ściągnąć klientów mając ich za idiotów . Mam nadzieję ,że każdy zapamięta tą akcję i odwdzięczy się im przy okazji przedłużenia umowy . Teraz dali info ,że wszystko się już wyprzedało ... Już to widzę skoro leżały już tylko sprzęty droższe niż w sklepach . Po prostu nie chcą dalej ciągnąć szopki skoro już zasłony opadły
AnonimDamian
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 13:03 Odpowiedz
Wyszla z tego wielka lipa na stronce teraz pisze ze wzystkie sprzety zostaly wyprzedane 😂
AnonimMariusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 12:52 Odpowiedz
równo o pólnocy wbiłem na strone, dziwne było to że były zupełnie inne urządzenia niż reklama mówiła ( no ale widać jeszcze nie odpalili promocji ). Zdziwiłem się jak znalazłem tablet lenovo za 69 zł dzisiaj mam potwierdzenie wysyłki towaru z drugiej zaś strony byłem chetny kupić shot xa i okulary samsunga - tego juz mi sie nie udalo kupic bo błŻbłąd strony
AnonimJanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 12:09 Odpowiedz
Ten komunikat ORANGE to lipa. Nie wierz, że cokolwiek było dostępne...
AnonimRrrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 12:01 Odpowiedz
Nikt raczej nic nie kupil próbowałem od polnocy do 8 rano i nic.Ciagle błędy strony i nie działający system. Orange tylko zrobilo nadzieję a wyszlo jak zawsze.
Anonimkaskax25
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 11:51 Odpowiedz
Strona nawet przez minute nie była dostępna to ci black lipa
AnonimTomsp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 11:42 Odpowiedz
No ja też maiłem dodany do koszyka telefon moto i też nie udało mi się kupić Może komuś się udało kupić?
Anonimddd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 11:33 Odpowiedz
ładna ściema...żadne urządzenie nie jest dostępne a nikt jeszcze nic nie kupił a do tego wyciekają dane kupujących więc będzie niezła afera z tego...powinni dostać za taką akcję porządną karę
AnonimDziadek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 11:10 Odpowiedz
Miałem w koszyku Moto Z ale niestety kiedy chciałem sfinalizować kupno to okazało się że koszyk jest pusty. Wracam na stronę i w koszyku jest telefon , wchodzę w koszyk nie ma. Lipa.
Anonimkill649
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 11:05 Odpowiedz
Dokładnie. Chciałem kupić to w koszyku inne rzeczy miałem niż wybrałem. Do tego dane wysyłkowej inne. Wielka ściema!
Anonimzniesmacziny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 10:48 Odpowiedz
I tak nic nie kupicie. Nawet po dodaniu do koszyka już piszą że pokazują się dane jakiegoś faceta z łodzi. Nie można dokończyć transakcji. Z koszykiem dzieją się cuda wianki. Wskakują inne sprzęty niż się klika. Inne dane kupującego.
AnonimKP
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.24 09:57 Odpowiedz
i strona już nie działa.... Już prowadzą pracę
AnonimVera