REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-15 05:50 | Telefony | orange | roaming | pre-paid | nju
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Orange modyfikuje roaming - RLAH także w prepaid i nju na kartę

Od 15 czerwca br. w Unii Europejskiej wszyscy będziemy korzystali z usług telekomunikacyjnych na nowych zasadach. Orange Polska zmodyfikował cenniki usług roamingowych, które będą obowiązywać od 15 czerwca 2017. Zgodnie z unijnymi regulacjami, także klienci prepaid Orange Polska i nju na kartę, będą w pełni mogli korzystać z usług, według zasady Roam Like At Home.

Od 15 czerwca 2017 r., w sam raz na wakacje,dla wszystkich klientów nju korzystanie z telefonu w roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska) jest tak korzystne jak w kraju. oznacza to, że ceny roamingu w UE za połączenia, SMSy i MMSy są zrównane do stawek krajowych, a bezpłatne odbieranie połączeń są standardem.

Nju mobile poinformował, że w odniesieniu do opublikowanych w dniu 14 maja 2017 r. propozycji zmiany cenników usług w roamingu w ofercie nju z rachunkiem i nju na kartę, zostały wprowadzone zmiany stylistyczne oraz zostały doprecyzowane zasady Polityki Uczciwego Korzystania.

W odniesieniu do cennika usług w roamingu w ofercie nju na kartę zaproponowana Polityka Uczciwego Korzystania obejmować będzie również Limity GB na krajowe płatne pakiety transmisji danych.

Zmiany wynikają z przepisów prawa, nie stanowią podwyżki cen w roamingu i wejdą w życie od 15 czerwca 2017 r.

W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku, Abonentom przysługuje prawo do rozwiązania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w trybie i na warunkach w niej określonych. Wypowiedzenia umowy można dokonać do dnia 15 lipca 2017 r.

Roaming w ofercie Orange na kartę taki jak w Waszej ofercie. Za połączenia, SMS-y i MMS-y zapłacicie jak w kraju, także wtedy, gdy korzystacie z pakietów lub usług dodatkowych. Odbieranie połączeń jest zupełnie bezpłatne Połączenia z internetem są rozliczane z uwzględnieniem limitów GB, przyznanych dla dodatkowych płatnych pakietów lub według jednej, niskiej stawki - 10 gr za 1 MB.

Orange informuje, że w odniesieniu do opublikowanej w dniu 14 maja 2017 r. propozycji zmiany cennika usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę w Mobilnej Sieci Orange, zostały wprowadzone zmiany stylistyczne oraz:

  • zostały uwzględnione krajowe usługi dodatkowe na połączenia głosowe, wiadomości SMS/MMS na numer komórkowy krajowych operatorów sieci komórkowych (innych niż Mobilna Sieć Orange)
  • zostały uwzględnione płatne krajowe usługi dodatkowe obejmujące transmisję danych, wraz z Limitami GB, które obejmować będzie zaproponowana Polityka Uczciwego Korzystania

Zmiany wynikają z przepisów prawa, nie stanowią podwyżki cen w roamingu i wejdą w życie od 15 czerwca 2017 r.

W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Wypowiedzenia umowy można dokonać do dnia 15 lipca 2017 r.

Zmienione dokumenty z zaznaczonymi postanowieniami przedstawiamy poniżej.

Regulamin promocji „Taniej za transmisję danych w roamingu w Strefie 1”: Tutaj

Cennik usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę: Tutaj

Jednocześnie z dniem 15 czerwca 2017 r. Orange Polska wprowadza promocyjne opłaty za transmisję danych w roamingu w Strefie 1 w niektórych planach taryfowych lub zwiększamy ilość MB w danym schodku w usłudze Bezpieczny Internet w UE i Bezpieczny Internet w roamingu. Zmiany nie stanowią podwyżki cen.

Regulamin promocji „Więcej megabajtów w Bezpiecznym Internecie w roamingu w Strefie 1” w ofertach Smart Plan LTE i Smart Plan LTE tylko SiM”: Tutaj

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | orange | roaming | pre-paid | nju Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimVera
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.15 16:27 Odpowiedz
Liczy się regulamin. Na stronie prawdopodobnie jeszcze nie zrobiono poprawek. Pisał o tym Jabczyński. Zaskoczyła ich konkurencja ogłaszając w ostatnim dniu swoje podejście jak w domu
AnonimOrange
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.15 16:24 Odpowiedz
Jakie niskie stawki za 1MB? 10gr. x 1024MB (1GB) = 102,4 zł/1GB - taką cenę proponuje Orange. Limit jest 7,7 euro za 1GB (czyli jakieś 32zł) więc dzie te niskie stawki?
AnonimNija
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.15 06:31 Odpowiedz
I wszystko jasne
Anonimmati
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.15 13:49
a co jest jasne?? bo ja nadal nie wiem czy majac OFNK i nolimit voice/sms bede płacił czy nie. regulamin jedno, a na stronie drugie. Wiec jak to ma być???

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 20

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)