REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-09 08:17 | Telefony | orange | promocja | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 27

Orange Love - 4 usługi w jednym pakiecie już od 69 zł/mies.

Orange 9 lutego oficjalnie prezentuje nową konwergentną ofertę - Orange Love. Otaczajmy się tym, czego potrzebujemy. Bądźmy bliżej tego, co kochamy. Łączymy wszystko to, co najlepsze, najprościej jak się da - mówi hasło reklamowe nowej oferty. Zapraszamy na relację - informacja będzie aktualizowania na żywo.


Konferencja rozpocznie się 9 lutego, początek godz. 10.00


W spotkaniu weźmie udział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Cztery najbardziej potrzebne usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami jakie oferuje szybki dostęp do internetu, oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD. Jedna korzystna cena i wygoda w postaci jednej umowy i jednej płatności za wszystkie usługi. To wszystko oferuje nowy pakiet Orange Love, od jutra (10.02) dostępny w Orange Polska.


- Słuchamy uważnie naszych klientów aby dostarczać im oraz ich rodzinom usługi, które uczynią ich życie łatwiejszym i wygodniejszym, które pomogą im być bliżej wszystkiego, co kochają. W Orange Love znajdą wszystko to, co mamy najlepsze – proste rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, zupełnie nową jakość doświadczania telewizji, w bardzo przystępnej cenie. To wszystko nie byłoby możliwe bez inwestycji w naszą sieć, 4G i światłowodową – powiedział Jean- François Fallacher, prezes Orange Polska.

Pakiety Orange Love

Pakiety Orange Love są dostępne w kilku wariantach. Największy zawiera 4 usługi:

    - superszybki internet domowy Orange Światłowód o prędkości nawet 600 Mb/s lub Neostradę o wybranej prędkości,

    - Telewizję z niemal 100 kanałami dla całej rodziny w cenie pakietu Orange Love oraz setkami filmów na życzenie i możliwością rozszerzenia pakietu o dodatkowe 50 kanałów na próbę przez 3 miesiące,

    - Telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 3 GB internetu,

    - Telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w kraju, do Unii Europejskiej, Kanady, USA oraz na numery komórkowe do USA i Kanady.


Klienci korzystający z Orange Światłowodu otrzymają w zestawie także nowy dekoder telewizyjny Samsung, umożliwiający oglądanie telewizji i filmów w najwyższej jakości 4K Ultra HD. W pakiecie znajdzie się też nowy modem FunBox 3.0 z superszybkim Wi-Fi pozwalającym na transfer danych w prędkości osiąganej do tej pory połączeniem kablowym. Oba urządzenia pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje tak szybkie łącze internetowe.

Orange Love zawierający 4 usługi jest dostępny już od 69 zł z VAT za miesiąc: w zestawie z Orange Światłowodem 100 Mb/s, abonament przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 69 z VAT, a przez kolejne 12 miesięcy 99,90 zł z VAT miesięcznie.

Klienci mogą skorzystać także z pakietu Orange Love składającego się 2 usług (Internet domowy w wybranej technologii i prędkości - Orange Światłowód, Neostrada lub Internet 4G dla domu - oraz Telefon komórkowy).

Do wszystkich pakietów można dokupić kolejne karty SIM dla bliskich z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w abonamencie 19,99 zł miesięcznie za każdą dodatkową kartę.

Więcej wygody – jedna umowa i jedna płatność

Orange Love to większa niż dotychczas wygoda i komfort. Wystarczy jedna umowa by móc korzystać z wybranego zestawu usług. Klient otrzymuje jedno podsumowanie płatności, na które składają się koszty wszystkich elementów Orange Love oraz ewentualnych innych usług lub urządzeń dokupionych do pakietu. Wszystkie usługi, z których korzysta klient są rozliczane w tym samym okresie rozliczeniowym. Należności regulowane są w jednym terminie, na jedno konto bankowe.


Nowy wymiar telewizji – najlepsza jakość obrazu i komfort oglądania dzięki jakości 4K, multiroom i Orange Tv Go

Nowy dekoder telewizyjny Samsung umożliwia oglądanie telewizji, filmów z wypożyczalni Orange oraz własnych filmów w jakości 4K Ultra HD. To najwyższa jakość obrazu dostępna obecnie w domowych warunkach. W ramach promocji, każdy nowy klient wybierający ofertę z dekoderem Samsung otrzyma bez dodatkowych opłat dostęp do kanału Festival 4K, w ramach którego można oglądać relacje ze światowych festiwali muzycznych, z teatrów i oper. Wszystko bez reklam i w najwyższej jakości obrazu. Natomiast Ci, którzy zamówią HBO, otrzymają dostęp do dwóch sezonów serialu Pakt w jakości 4K w ramach HBO On Demand. Oferta telewizyjna w jakości 4K będzie sukcesywnie wzbogacana.

Dekoder umożliwia równoczesne nagrywanie 3 kanałów podczas oglądania innego. Dzięki funkcji TimeShifting można zatrzymać lub przewinąć oglądany program czy film. Już wkrótce dostępna będzie nowa funkcjonalność pozwalająca na bezprzewodowe podłączenie dekodera z modemem.


Wraz z nowym dekoderem Orange Polska wprowadza także nowe, bardziej przyjazne i łatwe w obsłudze menu platformy telewizyjnej. Klienci, którzy chcieliby skorzystać z nagrywania filmów czy programów telewizyjnych, mogą dokupić dysk o pojemności 500 GB w cenie 49 zł. Dostępna jest także funkcja multiroom, umożliwiająca oglądanie telewizji na 2 telewizorach jednocześnie w cenie 10 zł z VAT miesięcznie. Rozwiązaniem idealnym dla tych, którzy chcą mieć dostęp do swojej telewizji także na tablecie czy smartfonie jest Orange TV Go (4,99 zł z VAT miesięcznie).


Superszybkie WiFi dzięki modemowi FunBox 3.0 Najnowszy modem FunBox 3.0 to kolejne urządzenie, dzięki któremu można maksymalnie wykorzystać zalety światłowodu. Dzięki niemu wszyscy domownicy mogą się cieszyć superszybkim WiFi najnowszej generacji (standard WiFi AC z czterema antenami działającymi w trybie MU-MIMO), które umożliwia bezprzewodowy transfer danych z szybkością osiągalną dotąd jedynie przy połączeniu przewodowym. FunBox 3.0 posiada zintegrowany terminal optyczny (ONT) i modem z WiFi, co w praktyce oznacza mniej urządzeń i kabli w domu. FunBox 3.0 zapewnia też najlepszą jakość dźwięku dla telefonii internetowej, na której bazuje telefon domowy w Orange Love. A dzięki aplikacji Mój FunBox na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, można wygodnie zarządzać usługami dostępnymi poprzez modem.


Nowoczesne smartfony i telewizory 4K w korzystnych ratach Ofertę Orange Love uzupełniają nowoczesne urządzenia, które pozwalają w pełni korzystać z zalet superszybkiego internetu światłowodowego, mobilnego internetu 4G oraz telewizji 4K Ultra HD.

Do wszystkich pakietów Orange Love można kupić nowoczesne smartfony już od 49 zł na start, w atrakcyjnych miesięcznych ratach, np. HTC Desire 626 (49 zł na start, rata 20 zł), LG X Power (149 zł na start, rata 20 zł), Samsung Galaxy J5 (199 zł na start, rata 25 zł), Huawei P9 lite (299 na start, rata 25 zł), Samsung Galaxy S7 edge (999 na start, rata 75 zł).

Kan

Orange poleca także zestawy składające się z telewizora 4K oraz smartfona. Do wyboru jest m.in. 49” Samsung UHD (4K) SmartTV za 349 zł na start oraz miesięczną ratą w wysokości 90 zł. W zestawie z telewizorem dostępne są smartfony: Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy J5 dual SIM lub Samsung Galaxy J3 dual SIM.

Ceny wybranych pakietów Orange Love

Rodzaj pakietu

Opcja internetu

Orange Love

Internet / Telefon komórkowy

Orange Love

Internet/TV/Telefon domowy/Telefon komórkowy

Neostrada

10/20/80 Mb/s

69 zł
(59 zł jeśli klient ma linię stacjonarną w Orange)

89 zł
(79 zł jeśli klient ma linię stacjonarną w Orange)

Orange Światłowód

100 Mb/s

69 zł

cena średnia 84,45 zł
(1-12 miesiąc: 69,00 zł,

13-24 miesiąc: 99,90 zł)

Orange Światłowód

300 Mb/s

79 zł

cena średnia 99,45 zł
(1-12 miesiąc: 79,00 zł,

13-24 miesiąc: 119,90 zł)

Orange Światłowód

600 Mb/s

109 zł

cena średnia 124,45 zł
(1-12 miesiąc: 109,00 ,

13-24 miesiąc: 139,90 zł)

Wszystkie powyższe ceny zawierają podatek VAT i dotyczą umowy trwającej 24 miesiące.

Szczegółowe informacje na www.orange.pl od 10 lutego 2017.

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 7)
Tagi: | orange | promocja | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 27
Komentarze: 27 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKubas
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.04 09:53 Odpowiedz
dla opcji 100 mb/s (i innych) Cena 69/99.99 to nie jest cena podstawowa. To cena jeśli zgodzisz sie na e-faktury oraz otrzymywanie informacji marketingowych od Orange. Tak samo w artykule ze mozna kolejne karty sim za 19.99 - nie prawda, kolejne maja obnizona cene o te 19.99 od abonamentu. Tylko uwazajcie, bo juz na stronach uwzglednili ten rabat.
AnonimDoradca Mobilny
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.06 15:55 Odpowiedz
Witam, osoby zainteresowne usługą orange Love zapraszam do kontaktu 571401928 Doradca Mobilny Orange. Pozdrawiam!
AnonimBojko
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.21 05:57 Odpowiedz
Kończy mi się umowa. Zastanawiam się nad tą ofertą. Jak działa telewizja w Orange, może ktoś powie
AnonimTom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.16 07:39 Odpowiedz
Ja tam wolę prepaida i mieć spokój z zasjakującymi rachunjami, które nie wiedzieć skąd nagle naliczają
AnonimBija
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.11 21:31 Odpowiedz
Oferta ok.
Anonimbaku
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.11 10:53 Odpowiedz
No jeśli chodzi o wifi calling to A2 bryluje w tej kwesti. Jak skończy mi się umowa to ich wypróbuję, bo u nich można na miesiąc
Anonimtold
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.10 16:10 Odpowiedz
Wszystko fajne ale pewnie dochodzi cena do wynajmu urządzeń (dekoderów lub modemów) lub rata za ich kupno
AnonimUki
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.10 11:01 Odpowiedz
Ok. Oferta ciekawa, ale dla kogoś kto ma telefon stacjonarny. Tylkokto oprócz firm jeszcze z niego korzysta
AnonimVera
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.10 00:35 Odpowiedz
Jak to jest, Orange ma ofertę stacjonarną, a tutaj tego nie ma
Anonimdankan
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 23:56 Odpowiedz
Ale wifi calling coś nie widzę i właśnie dlatego wziąłem sobie testowo w A2mobile. Mniejsza, nowa i bardziej zależy im na kliencie.
Anonimtn
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.25 05:48
mniejsza? nowa? przecież a2 to Midas, złoto Solorza xD
Anonimhyppo
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 19:53 Odpowiedz
no tak tu niby nowa oferta z mnostwem rzeczy, a odswiezyc abonamentu dla starych uzytkownikow to juz nie łaska?
AnonimDea
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 19:46 Odpowiedz
Trochę brakuje mi możliwości podłączenia drugiej karty SIM że stacjonarnymi. I byłoby super
AnonimNeta
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 15:51 Odpowiedz
Uważam że dla tych którzy mają dostęp do światłowodu oferta całkiem fajna. Dla korzystających z kablowej do zastanowienia
Anonimjuter
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 14:56 Odpowiedz
7. Opłatę abonamentową powiększymy o opłatę za utrzymanie łącza, jeżeli na łączu z Usługą nie będą Państwo korzystali z usługi telefonicznej, świadczonej w oparciu o dostęp analogowy. http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2017-02/orange-love-vdsl.pdf
Anonimuuuuu
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 15:02
przy FTTH nie ma opłaty za utrzymanie łącza, więc nie pitol
AnonimTomek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 13:04 Odpowiedz
Bravo Orange. Szacunek.
spirospiro
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 185
Zarejestrowany:
2005-05-06 19:49:40
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 12:29 Odpowiedz
czy nowy dekoder obsługuje astrę? co z dotychczasowymi rabatami orange open?
AnonimszlwekYolkusya
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 12:23 Odpowiedz
obecny abonent chyba może wyzerować swoje promocje i przejść do LOVE
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 12:35
ale sobie nick wymyśliłem, ma być sylwekZolkusza
AnonimNika
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 12:19 Odpowiedz
Nie wiem ale Orange tym razem zaskoczył pożytku
AnonimSzalony Tadeusz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 11:58 Odpowiedz
Ta opcja internet + telefon za 59 zł (jeśli już jest linia stacjonarna) oznacza, że nie płacę dodatkowo opłaty za utrzymanie łącza ?. Nie chce mi się w to wierzyć, że to jest możliwe . W tej chwili płacę 69,24 zł za sam internet, a w ofercie Orange Love zapłacę 59 zł i jeszcze dostanę "nielimitowany" abonament komórkowy w tej cenie ? . CUD.
Anonimtlc
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 11:46 Odpowiedz
Oferta tylko dla indywidualnych klientów?
AnonimPiotr
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 11:16 Odpowiedz
Dajcie lepiej jakieś info o nowym Funboxie i dekoderze 4K.
AnonimTes
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 14:23
Dekoder telewizyjny Samsung, umożliwiający oglądanie telewizji i filmów w najwyższej jakości 4K Ultra HD. Dekoder umożliwia równoczesne nagrywanie 3 kanałów podczas oglądania innego programu. Dzięki funkcji TimeShifting można zatrzymać lub przewinąć oglądany program czy film. Już wkrótce dostępna będzie nowa funkcjonalność pozwalająca na bezprzewodowe podłączenie dekodera z modemem. Najnowszy modem FunBox 3.0 to kolejne urządzenie, dzięki któremu można maksymalnie wykorzystać zalety światłowodu. Dzięki niemu wszyscy domownicy mogą się cieszyć superszybkim WiFi najnowszej generacji (standard WiFi AC z czterema antenami działającymi w trybie MU-MIMO), które umożliwia bezprzewodowy transfer danych z szybkością osiągalną dotąd jedynie przy połączeniu przewodowym. FunBox 3.0 posiada zintegrowany terminal optyczny (ONT) i modem z WiFi, co w praktyce oznacza mniej urządzeń i kabli w domu. FunBox 3.0 zapewnia też najlepszą jakość dźwięku dla telefonii internetowej, na której bazuje telefon domowy w Orange Love. A dzięki aplikacji Mój FunBox na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, można wygodnie zarządza usługami dostępnymi poprzez modem.
Anonimthx
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 11:15 Odpowiedz
Wydaje mi się, że 89 zł za pakiet 4 usług to chyba dobra cena? Widać w końcu Orange poszedł po rozum do głowy widząc, jak Cyfrowy Polsat z Plusem wojują rynek swoim SmartDOM.
Anonimplusminus
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.09 11:09 Odpowiedz
i co z tym dalej???

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 475

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)