REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-18 17:32 | Telefony | orange | pre-paid | internet | promocja | zasilenia
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 24

Orange Free na kartę - Internet za darmo z lejkiem

W ramach dostępnej od dziś, nowej odsłony Promocji „Internet za darmo” i ”Bonus za doładowanie 200 zł”, dla wszystkich Abonentów taryfy Orange Free na kartę w ofertach Orange na kartę, Zetafon i Minutofon, po wykorzystaniu środków dostępnych w ramach Bonusu zostanie automatycznie włączona usługa "Lejek". .

Promocja nie wymaga aktywacji.

W ramach Promocji, do każdego doładowania konta Abonenta w taryfie Orange Free na kartę, zostanie automatycznie przyznany bonus („Bonus”) w postaci darmowych GB (gigabajtów) w ilości:

    a) 2.5 GB za doładowanie nominałem 5 zł ważne 2 dni
    b) 5 GB za doładowanie nominałem 10 zł ważne 5 dni
    c) 15 GB za doładowanie nominałem 25 zł ważne 31 dni
    d) 15 GB za doładowanie nominałem 30 zł ważne 31 dni
    e) 15 GB za doładowanie nominałem 35 zł ważne 31 dni
    f) 20 GB za doładowanie nominałem 40 zł ważne 40 dni
    g) 25 GB za doładowanie nominałem 50 zł ważne 93 dni
    h) 50 GB za doładowanie nominałem 100 zł ważne 155 dni
    i) 100 GB za doładowanie nominałem 200 zł ważne 155 dni

Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.

Regulamin promocji ”Internet za darmo”: Tutaj obowiązuje od dnia 18 lipca 2017 r. do odwołania.

W każdej chwili Abonent ma możliwość sprawdzenia ilości dostępnych środków oraz terminu ważności poprzez:

    a) wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 411. Opłata jak za standardowy SMS do Orange;
    b) wpisując kod *101*01# i potwierdzając przyciskiem połączenia. Użycie kodu jest bezpłatne;
    c) wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Mój Orange;
    d) wybór odpowiedniej opcji w Orange Automatycznym Biurze Obsługi Klienta pod numerem *500. Opłata za połączenie zgodna z obowiązującym Abonenta cennikiem

Z Bonusu nie można korzystać w ramach usługi roamingu.

Do końca wakacji za doładowanie Orange Free na kartę kwotą 200 zł dostaniecie 1410 GB transferu, ważne przez 5 miesięcy. Środki te możecie wykorzystać w dowolnym celu, choćby na wykupienie pakietów dodatkowych minut, czy SMS-ów.

Regulamin promocji ”Bonus za doładowanie 200 zł”: Tutaj obowiązuje od dnia 18 lipca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.

Regulamin Promocji „Konto ważne rok w Orange na Kartę”: Tutaj obowiązuje od 18 lipca 2017r. do odwołania.

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | orange | pre-paid | internet | promocja | zasilenia Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 24
Komentarze: 24 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimFree Micha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.23 23:28 Odpowiedz
@Niuniek sprawdziłem rzeczywistsze już nie działa masz racje ale ja dwa tygodnie temu tak zrobiłem i mam bonus ważny do 12.07.2018. Do tej pory to działało ja tak od dawna robiłem w ten sposób ,konto i bonus miałem zawsze tak samo ważne do tej samej daty. @Niuniek dziki za info ze już nie działa .
AnonimNiuniek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.22 18:34 Odpowiedz
@Free Micha Niestety nie masz racji.Od 18 lipca RWK przedłuża tylko ważność konta.Nie bonusu.Najpierw przeczytaj regulamin lub szybciej i prościej sprawdź czy Tobie się przedłuży ważność bonusu SMS-em.Ważność bonusu przedłużysz tylko doładowaniem kolego.
AnonimFree Micha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.22 11:49 Odpowiedz
Wystarczy włączyć sobie rok ważności konta a konto i bonus też się przedłużą na 366 dni od momentu włączenia .Rok ważności konta można sobie włączać bez limitu ile razy chcesz i nic za to nie płacząc i w ten sposób bonus nigdy nie przepadnie a ważność konta się nie skończy.( wyślij esemesa dużymi literami o treści START na numer 8002 ). (taryfa Orange free na kartę )
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 21:12 Odpowiedz
REGULAMIN grunwald 1310GB, punkt 7) Jeżeli Abonent posiadając ważny i niewykorzystany Bonus doładuje ponownie konto to dotychczasowe środki dostępne w ramach Bonusu zostaną powiększone o kolejny Bonus, a termin ważności dotychczasowego Bonusu zostanie ustawiony w najbardziej korzystny dla Abonenta sposób (przedłużony lub pozostawiony bez zmian w przypadku, gdy ważność wcześniej przyznanego Bonusu była dłuższa od ważności kolejnego).
AnonimNiuniek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 20:55 Odpowiedz
Orange strzeliło sobie w kolano tym posunięciem.Stracą dużo klientów których już nie odzyskają tak jak widać to na przykładzie t-mobile.
AnonimGenko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 16:46 Odpowiedz
I tak się traci dobrą opinię
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 507
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 10:56 Odpowiedz
RWK nie przedluza GB? No to wlasnie stracili dobrego klienta, bye bye Orznij.
AnonimAdam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 10:59
tak nie przedłuża...mam 123gb i za 319 dni mi się kończy , również mam zamiar zmienić chyba Plus będzie najlepszy.Orange likwiduje to co mnie przy nich trzymało...
Anonimsd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 10:01 Odpowiedz
janusze z allegro płaczą ...
AnonimGliwice
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 23:42 Odpowiedz
Orange głową poręcz XD Bitwa pod Orange :-D
AnonimMreaperS
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 23:11 Odpowiedz
O czym Wy piszecie? Jeśli masz na koncie niewykorzystane np. 20Gb internetu ważne jeszcze 2dni i doładujesz sobie konto np. kwotą 50zł, to otrzymujesz na konto 25Gb internetu (ważne 93dni), a pakiety się sumują, czyli ma się wtedy 45Gb internetu ważne 93dni.
AnonimNo Bonus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 22:44 Odpowiedz
Nie przedłużył ci się po doładowaniu bonus bo bonusów nie da się już w żaden sposób przedłużyć. Doładowanie przedłuża konto główne i tylko konto główne. Bonusu od dzisiaj mają termin ważności i zero możliwości przedłużenia, w żaden sposób.
Anonimhm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 09:47
Przeczytaj jeszcze raz regulamin pisze wyraźnie że posiadany bonus przełużasz kolejnym bonusem to pisze w regulaminie przeczytaj uważnie .RWK już nie przedłuża bonusów a tylko samo konto główne, ale doładowanie za np.50zł przedłuży posiadanie bonusy o 93 dni.Teraz po prostu jak się chce mieć na dłużej niż 31 dni posiadane bonusy trzeba regularnie doładowywać konto
Anonimczlowiek1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 22:06 Odpowiedz
Skorzystałem z nowego regulaminu i doladowalem konto za 5 zl na probe dostałem potwierdzenie i net tez i od razu wziolem sms rok waznosci co okazuje się ze stan glowny bez neta rok waznosci mam wyliczyl mi 366 to się zgodze ale stan neta w gb to już tego niemam tylko stary termin przed nowym regulaminem a powinien się przedluzyc wiec nieruzmiem . regulamin jest nowy czytalen z dnia 18.07.2017
AnonimWitja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 21:04 Odpowiedz
No to Orange pograł sobie z klientami
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 19:46 Odpowiedz
RWK już nie przedłuża danych. szczegóły w regulaminie.
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 19:48
AnonimLukaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 19:33 Odpowiedz
Skorzystałem z promocji przed wejściem nowego regulaminu i ważność bonusu mam do 2016 roku super sprawa
AnonimLukaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 19:36
nie do 2016 tylko do 2026 roku literówka pomyłka sorki
Anonimds
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 19:13 Odpowiedz
bedzie mozna przedluzyc nawet Grunwald ale tylko przez doladowanie(a),czyli podobnie jak w taryfie na karte u ZYGMUNTA.
AnonimNick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 18:37 Odpowiedz
Inni szeroko dyskutują: Orange nie przedłuża 1410 GB po wakacjach.
AnonimMcisaw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 18:37 Odpowiedz
Wygląda na to, że nie będzie można przedłużyć Grunwaldu do 22-óch miesięcy. No cóż, bitwa się skończyła, wojów pochowali, to i nowy regulamin dali. Szkoda. Ale kto się załapał ten spokój na 2 lata ma -)
Anonimwatchman
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 18:33 Odpowiedz
Andrzeju, wprowadzili lejek (64 kb/s) do oferty OFnK, takie powinno być info. Z nieoficjalnych informacji wraz z wprowadzeniem lejka, wyłączyli możliwość przedłużania o rok ważności bonusowych gigabyte'ów.
AnonimOki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 17:48 Odpowiedz
Przydatne