REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-04-07 15:54 | Rynek | orange | technologia | 5g
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

Orange - 5G w Polsce w 2020 lub 2021 roku

"Innovation Gardens Summit” to kolejna odsłona konferencji poświęconej najnowszym trendom w dziedzinie telekomunikacji i nowych technologii. Mała Barcelona w Warszawie, czyli po co komu 5G.


Orange we współpracy z partnerami: Ericsson, Huawei, Nokia, Oracle i Samsung zaprezentuje rozwiązania z obszaru 5G, Internet of Things, Cloud, Broadband Network, które premierę miały podczas tegorocznego mobile World Congress w Barcelonie.


Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska wskazał datę uruchomienia sieci 5G w Polsce – będzie to 2020 lub 2021 rok.


O tym, jak będzie wyglądało funkcjonowanie nowej sieci i czym jest „network slicing” dowiecie się z relacji.

Sztuczna inteligencja i globalny system nerwowy

Podczas IGS prelekcje wygłosili także przedstawiciele pozostałych partnerów : Nokii, Samsunga i Oracle. Federico Guillén, prezes sieci stacjonarnej w Nokia opowiadał, jak będzie wyglądała budowa globalnego „systemu nerwowego” dla sieci 5G. Dan Bantukul, dyrektor ds. technologii, Oracle mówił, jakie nowe funkcje przejmie „hybrydowa’ chmura w erze 5G . Natomiast przedstawiciel Samsunga, wskazywał na istotne aspekty naszego życia zawodowego, które zrewolucjonizuje nadejście 5G.

Do 2020 r. sztuczna inteligencja i technologia uczenia maszynowego staną się nieodłącznym elementem naszej pracy, 40 proc. pracowników będzie samozatrudnionych, a ich wartość wyniesie 10 mld $. Tylko 14 proc. wybierze ośmiogodzinną pracę etatową, 60 proc. zdecyduje się na nielimitowany czas pracy – takie wnioski płynęły z wystąpienia Maxime Guirauton, dyrektora marketingu B2B w Europie, Samsung.

Konferencji towarzyszyła także wystawa rozwiązań, które przyjechały z MWC. Podczas IGS mieliśmy także polską premierę Galaxy S8 i akcesorium Dex. W sumie podczas IGS można było zobaczyć 30 nowych rozwiązań, wykorzystujących 5G.

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | orange | technologia | 5g Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimTomi
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.07 20:54 Odpowiedz
I znów się zacznie... mamy kolejne stacje bts. A u mnie problem z LTE, nie mówiąc o szlakach kolejowych. Do tego zacznie się: musicie kupić nowy smartfon, bo wasz już jest zbyt stary itd.
AnonimRudolf
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.07 17:15 Odpowiedz
Wyścigu szczurów ciąg dalszy a w moim prywatnym gabinecie przybywa ofiar tego wyścigu, dzięki czemu mogłem zrezygnować z etatu w szpitalu bez klamek i mam swój prywatny biznes z pełną POczekalnią nieboraków, którym marzył się globalistyczny kapitalizm

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 783

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)