REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-19 17:51 | Telefony | orange | pre-paid | promocja | mnp
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11

Orange: prezent dla Dwojga - 100 GB i no limit na rozmowy

Orange przygotował promocję - prezent dla Dwojga – 100 GB i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w tym również na stacjonarne, z których będziecie mogli korzystać przez 3 miesiące zupełnie za darmo, w ofercie na kartę.


Wystarczy, że zaprosicie swojego znajomego do przejścia do Orange na kartę. Jak to wygląda? Najpierw trzeba wysłać numer telefonu znajomego SMS-em pod numer 80156. Jeżeli w ciągu 30 dni przeniesie on/ona swój numer do Orange na kartę to Ty i Twój znajomy lub znajoma otrzymacie bonus.


Osoba, która przeniosła numer otrzymuje go automatycznie. Natomiast osoba polecająca otrzymuje SMS z informacją co zrobić by dostać 100 GB i nielimitowane rozmowy – w wiadomości znajdzie wszystkie niezbędne informacje. Promocja jest ważna do 14 listopada.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej zajrzyjcie na stronę: www.bezlimitunakarte.pl.

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | orange | pre-paid | promocja | mnp Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11
Komentarze: 11 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimFelix
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 18:58 Odpowiedz
Lucca@Czytasz,ale nie rozumiesz co czytasz.Blokują numer jak ktoś ma włączoną darmową promocję.Na przykład bonus za rejestrację lub darmowy numer.To chyba jasne,że jak ktoś płaci abonament to Mu nie zablokują.Po za tym gołym okiem widać,że fantazjujesz,bo normalny człowiek nie wysyła 233 SMS dziennie.Chyba ,że to cała Twoja robota i nic poza tym nie robisz.
AnonimLukaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 19:47
Doskonale rozumiem.Z tego co korzystam to jest oferta na kartę a że mi nie wierzysz nie musisz...masz do tego pełne prawo.Ale mówię tak jak jest...Poza tym każda promocja ma haczyk a że Orange tak robi to normalne...
AnonimLukaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 17:28 Odpowiedz
Ciekawe to o czym piszecie korzystam z no limit i pełny mam dostęp przekraczam ponad 7000 tys smsów i mnóstwo godzin połączeń oraz przekroczyłem ponad 100 GB internetu miesięcznie oferta za 35 zł i nic nie zablokowali wiec zastanawiam się nad tym co wy piszecie czy to piszecie bo nie lubicie Orange czy piszecie bo lubicie pieprzyć głupoty aby tylko podtrzymać temat...
AnonimDoris
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 09:43 Odpowiedz
@Sonia Prawdę mówię do końca,a system blokuje numery chyba po Peselu,bo już nie wiem dlaczego blokuje się numer z którego w ogóle się nie dzwoni lub sporadycznie.,a powiem Ci ,że jak napisałam reklamacje to numer z którego w ogóle nie było połączeń odblokowali po tygodniu i przeprosili za pomyłkę.Ja już nie zaryzykuje w każdym razie włączyć tego typu promocje,a ty mało jeszcze wiesz bo pewnie masz jeden numer całe życie.Jak byś miała tych numerów więcej to byś trochę więcej wiedziała. Pozdrawiam.
AnonimSonia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.20 08:43 Odpowiedz
A ja gadam, prawie bez przerwy i nic nie blokują. Chyba coś nie do końca mówicie prawdę
AnonimDoris
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.19 20:30 Odpowiedz
Mnie też zablokowali nr za generowanie sztucznych połączeń jak włączyli bonus za rejestrację numeru.Co ciekawe połączeń było mało,a dokładniej kilka połączeń w ciągu miesiąca i to na numer sieci macierzystej Orange na dodatek był to numer abonamentowy mojej siostry.Jakie to sztuczne generowanie ruchu tego nie wie nikt.Na szczęście siostrze nie zablokowali,a najciekawsze jest to,że mojemu znajomemu zablokowali numer na którym był bonus za rejestrację,a numer leżał w szufladzie i nie było wykonane ani jedno połączenie.Operator zaś twierdzi,że było generowanie sztucznego ruchu.Miłego korzystania z promocji.
AnonimFred
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.19 19:40 Odpowiedz
Mnie też tak zablokowali 2 karty pierwszą jak pociągłem 70 Giga w 1 dzień, a kolejną jak doładowałem Play zbieraj minuty dzwoniąc 3 godziny.
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.19 19:19 Odpowiedz
Ciekawsza i zdecydoowanie lepsza promoocja, przenieś numer za 28 zł, dstajemy co miesiąc , rozmowy i smsy bez imit oraz 50 GB.
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.19 19:55
AnonimFran
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.19 19:18 Odpowiedz
Największy to jest problem,że jak będziecie za dużo dzwonić to wam Orange zablokuje numery pod pretekstem generowania sztucznego ruchu.Ja skorzystałem z bonusa za rejestrację i zostały zablokowane wszystkie numery jak leci nawet żony numery z których prawie wcale nie korzystała.Nigdy więcej nie skorzystam z takich promocji.Nie chcę mieć znowu zablokowanych numerów.Nie polecam nikomu tego operatora i jego promocji.
AnonimLika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.19 18:21 Odpowiedz
Tylko jeszcze znaleźć tego który chce trafić do Orange i tu jest problem