REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-02-25 10:40 | Telefony | orange | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

Orange: Premia na kartę za regularne doładowywanie konta

W Orange na kartę nie musicie podpisywać umowy, aby dostać rabat na telefon. Możecie otrzymać nawet 300 zł rabatu na nowy telefon dzięki usłudze Premia na kartę. Wystarczy aktywować usługę i regularnie doładowywać konto. Po zakończeniu usługi otrzymacie kupon rabatowy do wykorzystania na zakup telefonu lub innego urządzenia w Sklepie Orange.

Z usługi może skorzystać każdy klient Orange na kartę (z wyjątkiem użytkowników oferty Zetafon, Minutofon oraz użytkowników usługi Gotowy do Rozmowy)

Jak to działa?

Aktywujecie za darmo usługę Premię na kartę

Co miesiąc doładowujecie konto na sumę minimum 25 zł, aby dostawać środki na rabat

Po wyłączeniu usługi otrzymacie SMS-em kod kuponu rabatowego do wykorzystania na www.orange.pl/kupon na zakup dowolnego telefonu lub produktu w ofercie Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, Orange Free, Smart Plan MIX, Zetafon lub w ofercie na kartę

Usługa wyłączy się automatycznie po 24 miesiącach, lub możecie wyłączy usługę wcześniej aby skorzystać z zebranych środków (kupon rabatowy można otrzymać po 6 miesiącach korzystania z usługi).

Jak aktywować:

  • wyślij SMS-a o treści PREMIA pod numer 699 (koszt SMS wg taryfy), lub
  • wpisz krótki kod *101*67# na klawiaturze swojego telefonu i potwierdź przyciskiem „zadzwoń”, lub
  • zaloguj się na Orange On-line i aktywuj usługę

Im dłużej jesteś w Premii na kartę, tym większy jest Twój rabat:

    W pierwszym roku – co miesiąc powiększacie swój rabat o 5 zł
    W drugim roku – co miesiąc dostajecie 20 zł na kupon rabatowy
    Po 24 miesiącach korzystania z usługi możecie otrzymać aż 300 zł rabatu

Aby sprawdzić jak długo jesteście w usłudze, o ile powiększacie rabat co miesiąc i jaki rabat już możecie otrzymać: wyślij SMS-a o treści ILE pod numer 699 (koszt SMS wg taryfy).

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.8 (głosy: 10)
Tagi: | orange | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimwiola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.22 16:09 Odpowiedz
no dobra ja mam juz zebrane 10 zł i co dalej ,jak mam to wymienic to jest do 2016 roku to na jednym numerze a na drugim 30 gdzie i jak to wymienic
Anonimnikola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.27 13:31 Odpowiedz
Zas ten facet w tej samej chwili próbowal poláczyc sié z kims innym! Wszyscy moi znajomi natomiast narzekájá, ze nie mogá sié ze mná poláczyc. Coraz powazniej zastanawiam sie nad zmianá sieci..
Anonimnikola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.27 13:27 Odpowiedz
Jestem w Orange od kilku juz dobrych lat, jeszcze za czasów Ideii. Od jakiegoś czasu wszystko się chrzani... Sieć ciagle mi przeskakuję na inne nadajniki bez zmiany miejsca położenia telefonu. Bywają takie dni, że mimo, iż mam dostępne środki na koncie i to bardzo dużo wyświetla mi, że nie mogę wykonać połaczenia, wysłać żadnego sms-a ani nawet połączyć się z internetem, bo brak środków na koncie! Mało tego to połączenia są źle przekierowywane,np. Zadzwoniłam do Mojej Bratowej, a pod jej numerem odebrał jakiś facet, zupełnie obcY!
Anonimlamistrajk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.16 16:37
moze tak mialo być u bratowej !!!
AnonimSzarooka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.18 15:58 Odpowiedz
Orange jest spoko dużo osób z mojego otoczenia ma telefony z tej firmy.
Anonimjedyny taki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.25 15:14 Odpowiedz
po włączeniu tej niby promocji otrzymałem informacje sms że premia będzie się liczyć od następnego miesiąca czyli od drugiego doładowania za 25 zł licząc od dnia włączenia co za chamy w tym orange a tutaj nie ma żadnej informacji na ten temat zresztą orange spadło strasznie na psy bo kupiłem nowy starter i włączając jakąkolwiek usługę dostaję informację że usługa będzie włączona po 33 dniach korzystania z orange jakoś na starym numerze tego nie było ani w reklamach też o tym nie mówią co za badziewie masakra czas uciekać do play żegnaj orangutanie
AnonimPalu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.25 13:34 Odpowiedz
lepiej niech zrównać stawki do Play bo inaczej to nic to nie pomoże
pleisikpleisik
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 64
Zarejestrowany:
2010-12-12 14:52:09
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.25 12:45 Odpowiedz
Podobna promocja jest w heyah na kartę. Też doladowywujac konto co miesiąc tylko tu za minimum 30 zł można już po roku kupić taniej telefon. Nawet i za złotówkę. Już nawet z tego skorzystałem przed zmianą na innego operatora ;-)
AnonimDNO TO ORANGE
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.25 12:08 Odpowiedz
Orange schodzi na dno !!!w pre paid !!!!bez umowy :-) chyba stracili ZA DUŻO KLIENTÓW :-) -PO ZA TYM ORANGE NA pre paid JEST DROGI !!!DLA NICH SIĘ LICZĄ TYLKO TE OSOBY KTÓRE PŁACĄ ABONAMENT LUB MAJĄ MIXA NA KARTĘ!!!!!!:-0 W verginmobile do każdego doładowania dają 50procent extra i 2013smsów za free do końca roku ,konto po każdym doładowaniu jest ważne rok ;-) .Orange zawsze miało w du.ie klientów z prepaid !!!!!TERAZ CI KLIENCI ODESZLI DO INNYCH SIECI :-)
Anonimczytelnik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.25 11:59 Odpowiedz
Oj tracą klientów na potęgę. Sam byłem w Orange lecz odszedłem nie ze względu na ceny lecz jakość połączeń. 3 lata czekałem na polepszenie gdyż za czasów Idei wszystko działało prawidłowo. Po rebradingu zaczęły się problemy. Problem w tym, że sieć jest tak ustawiona, że telefon cały czas skacze z przekaźnika na przekaźnik. Jak oszalały i przez to ciągle rwie aż w końcu urwie. Dziwna sprawa, bo jakoś Plus T-mobile i Play ma w tych samych miejscach nadajniki a telefon trzyma się jednego i nie skacze. Tylko Orange. Pisałem, dzwoniłem aż w końcu straciłem cierpliwość i pożegnałem się po prawie 10 latach z Orange. po 3 latach na próbę kupiłem nr na kartę i nic się nie poprawiło. Nie wiem jak oni tą sieć ustawiają lecz to co jest teraz to jedno wielkie nieporozumienie. już cała moja rodzina i znajomi odeszli z Orange. Jest tylko jeden firmowy tylko dla tego, bo firma dała.