REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-01-21 13:37 | Telefony | orange | pre-paid | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 36

Orange: Numer bez limitu w Orange na kartę

Zgodnie z piątkową obietnicą możecie już korzystać z darmowych połączeń z jednym wybranym numerem z dowolnej sieci komórkowej i stacjonarnej w Polsce. Usługa jest dla klientów: One, POP i Nowe GO. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a z numerem bliskiej osoby pod 100.

Regulamin usługi promocyjnej „Numer bez limitu”: Tutaj

Aktywacja usługi

    Usługę można aktywować wysyłając SMS z wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. W przypadku wybrania numeru stacjonarnego należy uwzględnić numer kierunkowy.

    Usługa jest aktywna przez cały czas posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące.

Zmiana numeru

    Aby zmienić numer telefonu, z którym połączenia mają być realizowane bezpłatnie w ramach Usługi należy wysłać SMS z nowym wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100.

    Zmiana numeru w ramach Usługi może być dokonana tylko raz na 12 miesięcy.

Wyłączenie usługi

    Aby wyłączyć Usługę należy wysłać SMS o treści STOP pod bezpłatny numer 100.

Usługa nie łączy się z następującymi usługami:

    a. Przelew SMS
    b. Orange Extra Numer

Usługa wymaga wyłączenia promocji Konto Ważne Rok. Użytkownik korzystający z Promocji po wysłaniu SMS aktywującego Usługę otrzyma instrukcję jak wyłączyć Promocję.

Usługa wyłącza Rok Ważności konta i ustawia ważność konta na 30 dni.

Usługa nie łączy się z promocją „Przenieś numer na kartę”. Zlecenie aktywacji Usługi jest równoznaczne z ustanowieniem 30- dniowego okresu ważności konta na połączenia wychodzące. Ponowna aktywacja tej promocji nie będzie już możliwa.

Okres ważności konta na połączenia wychodzące pozostaje bez zmian, jeśli wynika on z kwot doładowań dokonanych przed aktywacją Usługi, a nie z usług i promocji nie opisanych w niniejszym regulaminie.

Usługa jest przeznaczona dla Abonentów o stażu powyżej 33 dni.

Numer wskazany w procesie aktywacji nie może być numerem o podwyższonej taryfikacji.

Informacja prasowa:

Od dziś Orange uruchamia, dla klientów ofert na kartę, usługę umożliwiającą zupełnie darmowe połączenia z wybranym numerem dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w Polsce. Na zawsze.

Aktywacja usługi jest bardzo prosta, wystarczy wysłać darmowego SMS’a na numer 100 z telefonem wybranej osoby i od tej pory można korzystać z bezpłatnych rozmów, raz na 12 miesięcy możliwa jest zmiana wybranego numeru.

Usługa jest zupełnie bezpłatna i nie wiąże się z koniecznością doładowania konta, warunkiem jest posiadanie aktywnych połączeń wychodzących oraz wyłączenie promocji Rok Ważności Konta.

Oferta dotyczy wszystkich klientów korzystających z Planów Taryfowych Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Abonentów Zetafon i Minutofon z Planem Taryfowym Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go.

źródło: Orange

Kan

iPhone6

Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.33 (głosy: 12)
Tagi: | orange | pre-paid | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 36
Komentarze: 36 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.27 16:27 Odpowiedz
Co robić jeśli ma się właczoną usługę numer bez limitu.W pazdzierniku tego roku aktywowana przez 1 miesiąc nie pożerało kasy a teraz niestety kasa z konta ucieka. Co to może być?POMOCY
Anonimszarotka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.01 11:04 Odpowiedz
Ważne info, jeśli ładujecie kartą za 5 zł i 10zł, to kod doładowujący wysyłajcie sms'sem na nr 80400, wtedy konto odpowiednio przedłuży się o 5 dni (doadowanie za 5zł) i 10 dni (doładowanie za 10zł). Do tego jak będziecie wysyłać sms'em na ten numer, to dni będą Wam się sumować. Np. doładujecie za 5 zł (czyi 5 dni) i następnego dnia za 10zł, to macie już razem 15 dni, ale musicie ten kod doładowujący wysyłać sms'em na ten nr 80400 Doładowanie za 30zł też może być, ale już większe doładowania nie opłaca się tym sms'em, bo zawsze przedłuża Wam konto o wartość karty
Anonimzzzz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.11 21:18 Odpowiedz
niestety wyłączyli mi w orange kolejny numer ale ciekawe jest to żeby otrzymać dokładny powód wyłączenia trzeba wysłać listownie do nich zapytanie-reklamacje no i cała idea na kartę została zniweczona bo by otrzymać odpowiedź zmuszają nas do podania swoich danych osobowych
Anonimllllll xd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.04 15:55 Odpowiedz
Jak wyłaczyć usługe , że konto jest aktywne cały rok ??? Możecie mi pomóc???
Anonimsdd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.29 14:00 Odpowiedz
cytat:
Czyli po aktywacji tego aby móc rozmawiać muszę ładować konto co 30 dni ?
Sądzę, że nie. Konto się będzie przedłużać normalnie w zależności od nominału doładowania. Tylko przy aktywacji usługi termin zostanie ustawiony na 30 dni.
Anonimniuniek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.07 10:51 Odpowiedz
Hejka Wszystkim !!!!! Wszedzie pisze ze usługa juz nie jest mozliwa dla twojego nr telefonu, - GUZIK PRAWDA Chce Byc dla was pomocna i pokazac wam co napisalam na bok@orange.pl I Przyznali mi reklamacje i konto ponownie wrociło na 365 dni REKLAMACJA Zwracam się z prośbą, o przywrócenie możliwości korzystania z promocji przedłużenia ważności konta o rok na moim numerze telefonu, gdyż nieumyślnie włączyłam promocję numer bez limitu, po oglądnięciu reklamy w telewizji, w której nie było zawartej informacji ze podczas włączenia promocji numer bez limitu, automatycznie wyłączona zostaje promocja przedłużenia konta o rok wraz z brakiem możliwości ponownego skorzystania z tej promocji. Proszę o przywrócenie tej promocji i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Oraz : Witam Powołujac sie na nowy regulamin z dnia 4.03.2013 w waznosci konta o rok w punkcie 7 pisze ze abonent ma prawo do ponownego i wielokrotnego skorzystania z danej uslugi, numer bez limitu zostal wylaczony w bardzo szybkim czasie przez moj numer, prosze o ponowne przywrocenie tej promocji na moje konta poniewaz wszedl nowy regulamin i wczorajszego dnia ani poprzedniego pakiet numer bez limitu nie byl wlaczony. nr telefonu. I W taki oto sposób odpisali mi że : " Szanowna Pani. Dziękuje za nadesłaną korespondencje . W odpowiedzi informuję , że włączyłam na Pani koncie usługe Dwa razy lepiej w Orange czyli przedłużenie konta o 1 rok. Mam nadzieję że uzyskane informacje okażą sie pomocne . " WAM TEŻ SIĘ UDA : POZDRAWIAM !!!! P.S DAJCIE ZNAC CZY SIE UDAŁO
AnonimHajdi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.28 21:08
a mozna wiedziec gdzie dokladnie trzeba "to" napisać ? : )
Anonimwafel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.26 20:02 Odpowiedz
w heyah jest podobna promocja która likwiduje rok ważności konta. wszyscy pewnie będą szli w tym kierunku by eliminować drobniaków i wymusić abonament miesięczny na kartę.
AnonimZA DROGI
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.24 10:48 Odpowiedz
DLA MNIE SIEĆ ORANGE,T MOBILE,PLUS JEST ZA DROGA W OFERCIE NA PREPAID !!!!
AnonimTomekk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.20 08:12 Odpowiedz
Czy ktoś chociaż się pofatygował żeby przeczytać regulamin ?? pkt 10 "Okres ważności konta na połączenia wychodzące pozostaje bez zmian, jeśli wynika on z kwot doładowań dokonanych przed aktywacją Usługi, a nie z usług i promocji nie opisanych w niniejszym regulaminie." Także jak ktoś doładowuje konto kartą za 50 zł to aktywacja konta na połączenia wychodzące wyniesie 3 miesiące i rok czasu przychodzące
Anonimszelesst
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.03 08:12
Tomku - ten punkt regulaminu to tak zwana g*wno prawda i kruczek, dzięki któremu firma robi nas w balona. Ponieważ jeżeli doładowałeś konto nawet nominałem 100 zł, to wystarczy,że wcześniej przy którymś doładowaniu wpisałeś kod przedłużający ważność konta na rok - i już nic z Twoch "przepisowych" 5miesięcy ważności konta przy tym nowym doładowaniu- zwyczajnie przysługujących za doładowanie100zł. Nawet dzień po doładowaniu 100zł firma skraca Ci czas ważnośći połączeń wychodzących do 30 dni.
AnonimBurzanka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.18 19:00 Odpowiedz
Mam takie pytanko ; ) Jeżeli osoba do której mam te rozmowy, nie posiada aktywnego konta , to czy zżera pieniądze mi z konta ?
Anonim3366
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.14 17:56 Odpowiedz
zmieniłam na chwilę na numer kolerzenki a potem chciałam na nr mamy i niemoge
Anonimjhm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.28 23:30
Boże ile błędów ortograficznych i stylistycznych w tym jednym zdaniu, zgroza
Anonimillen
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.30 22:44 Odpowiedz
Totalne nieporozumienie. Wolę heyah z pakietem 60 minut do wszystkich za 1 zł.
Anonimmijo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.30 11:36 Odpowiedz
Czy "chwilowa" zmiana operatora pozwoli na to, że system tym razem przyjmie smsa START na 8002 ?
AnonimORANGOWA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.30 10:17 Odpowiedz
JEŚLI WYŁACZE USŁUGE NUMER BEZ LIMITU TO BĘDE MOGŁA JĄ PONOWNIE WŁĄCZYĆ Z NOWYM NUMEREM???
Anonimadigryfino
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.26 00:10 Odpowiedz
Ok a nie jest tu haczyk że podładuje się za 50zł a będę miał dalej na 30 dni wychodzące ? Bo jak ja mam ładować konto co 30 dni to sorry ale to idiotyczne. 8. Wyłączenie Promocji jest równoznaczne z ustanowieniem 30-dniowego okresu ważności na połączenia wychodzące i brakiem możliwości ponownego włączenia tej Promocji, nawet po wyłączeniu Usługi. 9. Usługa nie łączy się z promocją „Przenieś numer na kartę”. Zlecenie aktywacji Usługi jest równoznaczne z ustanowieniem 30- dniowego okresu ważności konta na połączenia wychodzące. 10.Okres ważności konta na połączenia wychodzące pozostaje bez zmian, jeśli wynika on z kwot doładowań dokonanych przed aktywacją Usługi, a nie z usług i promocji nie opisanych w niniejszym regulaminie. ------------------------------------------------------------------------------------------------- Czyli po aktywacji tego aby móc rozmawiać muszę ładować konto co 30 dni ?
Anonimadigryfino
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.25 23:54 Odpowiedz
Ok a nie jest tu haczyk że podładuje się za 50zł a będę miał dalej na 30 dni wychodzące ? Bo jak ja mam ładować konto co 30 dni to sorry ale to idiotyczne.
AnonimLe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.24 17:35 Odpowiedz
Jak wylaczyc waznosc konta na rok >>
AnonimTeleZero
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.24 03:19 Odpowiedz
przyda się - będę produkował darmowe minuty
Anonimpina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.23 18:00 Odpowiedz
a jak to dziala w zetafonie?
Anonimgrrfg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.23 16:30 Odpowiedz
Dlaczego nie każdemu to działa? Hm, czy usługa aktywuje się od razu ?
Anonimuel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.22 09:38 Odpowiedz
Za Wojtek Jabczyński: usługa może za kilka miesięcy zostać wyłączona (nie będzie już możliwości aktywowania darmowego numeru) i tego dotyczy zapis "Na Zawsze", natomiast wybrany wcześniej numer pozostaje na zawsze. Jednym zdaniem chociaż usługa nie będzie świadczona, to dalej będzie można korzystać z darmowego numeru, na zasadzie praw nabytych a co jeżeli osoba zmieni numer i zostaniemy z numerem, który kupi inna osoba?
AnonimMiami
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.22 10:15
No jak to co? Nic. Przecież nie zmuszają cię byś dzwonił do osoby, która po roku przejmie ten numer.
Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.22 01:14 Odpowiedz
Promocja zrobiona przede wszystkim po to, aby jak najwięcej osób zrezygnowało z "Rok ważności konta". A regulamin ustanowiony po przejrzeniu internetu i pomysłach ludzi na maksymalne wydojenie tej promocji. Dlatego dali hasło 3 dni wczesniej.
Anonimnowak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.22 00:07 Odpowiedz
to chyba pseudopromocja - Orange w każdej chwili może ja odwołać a do rocznej ważności konta już wrócić się nie da :-( Parę osób które nie doczyta regulaminu się na nią złapie a potem obudzi się z ręka w nocniku. Jak ktoś zechce sobie z jedna osoba pogadać to lepiej jak sobie 2 karty w Playu wezmąa
AnonimBonusomaniak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 16:13 Odpowiedz
Czyli co?Kupuję starter za 5zł.Podładowuję za 5zł.Przedłużam na rok.Przelewam kasę na drugą komórkę.Po 33 dniach aktywuję usługę. Nabijam minuty w bonusie przez 30dni aż zawieszą numer?
AnonimRem
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 16:31
Dobrze myślisz, ale 5 zł nie daje Ci ważności konta na wychodzace 2 miesiace, bo tyle musi być abyś mial 33 dni.
Anonimdar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 17:12
Albo coś przegapiłem, albo... Po co doładowywać 5 zł? Kupuję starter. Przedłużam na rok.Przelewam kasę. A po 33 dniach właczam usługę na 30 dni. wersja ulepszona: kupuję już odpalone startery na allegro. Koszt ok 1 zł. Przedłuzam na rok. Gdy są już po 33 dniach od aktywacji, właczam usługę. Reszta j/w. Tyle, że koszt dostawy sprawia,że nie warto kupować 1 szt.
AnonimJontek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 18:15
Wykluczyli przelewy sms. Tak to jest jak się za wcześnie odkrywa karty. Twój sposób możesz sobie teraz wsadzić ... głęboko.
Anonimdar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 18:27
Gdzie ma sobie wsadzić? Bo nie bardzo wiem. Tak trudno odpowiedzieć po ludzku? Nigdzie nie jest napisane, ze jak skorzystam z przelewu to za 2 dni nie będę włączyć usługi.
Anonimkobo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 15:36 Odpowiedz
Obowiązuje od 21 stycznia 2013 do 26 kwietnia 2013 po tym okresie zlikwidują usługę i zostaniemy bez darmowego numeru i usługi Rok Ważności konta
AnonimKazik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 15:18 Odpowiedz
Czy można skorzystać z darmo numeru w zetafonie? Proszę o pomoc bo nie mogę widzieć regulaminu bo czytam przez telefon. Dzięki.
AnonimTom
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 15:30
Według wypowiedzi Rzecznika Orange tak.
Anonimlenka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.21 14:55 Odpowiedz
Ważności konta i ustawia ważność konta na 30 dni, a miało byc inaczej niż w Plusie. tutaj to wygląda jeszcze gorzej. Jak zwykle trzeba czekać na regulamin