REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-12-09 18:02 | Telefony | orange | pre-paid | internet | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 38

Orange: 3 GB za 3 zł na 30 dni

Orange przygotował Pakiet internetowy 3 GB ważne 30 dni na Święta, który pozwoli Wam swobodnie korzystać z internetu w telefonie. Ppromocja obowiązuje do 5 stycznia 2014.


„Pakiet internetowy 3GB na Święta” to usługa promocyjna dostępna dla Abonentów taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go w ofercie Orange na kartę oraz Abonentów ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach umożliwiająca zakup pakietu danych, w ramach którego Abonent może korzystać z mobilnego dostępu do Internetu i WAP na terenie Polski.

Aktywujecie wysyłając SMS o treści INT3 pod numer 260 (koszt zgodny z waszą taryfą), przez orange online po zalogowaniu lub telefonicznie w BOK.Abonent może włączyć w danym momencie dowolną liczbę Pakietów. Po zakończeniu okresu ważności Pakiet nie odnowi się automatycznie.

Regulamin usługi pakiet internetowy 3GB na Święta: Tutaj

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.63 (głosy: 16)
Tagi: | orange | pre-paid | internet | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 38
Komentarze: 38 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 265
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.21 18:57 Odpowiedz
cytat:
Potwierdzam poniższe komentarze na temat zrywania łącza, więc pewnie to nie kwestia zasięgu, tylko jakiegoś ograniczenia. W pierwszych tygodniach dało się coś ściągnąć, bo połączenie było stabilne, natomiast teraz w momencie ściągania jakiego pliku, połączenie automatycznie się zrywa. W poprzedniej wakacyjnej wersji "6GB" czegoś takiego nie było. Usługa do samego końca działa płynnie.
Czekam do konca miesiaca aby ten syf wykorzystac i karta do smieci,dzieki za taki net .to nie wazne czy w tel.jest karta czy w wannie rwie tak samo,wiadomo oferta sterowana z punktu orange.
Bita-poBita-po
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1057
Zarejestrowany:
2009-06-28 20:28:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.21 18:21 Odpowiedz
Potwierdzam poniższe komentarze na temat zrywania łącza, więc pewnie to nie kwestia zasięgu, tylko jakiegoś ograniczenia. W pierwszych tygodniach dało się coś ściągnąć, bo połączenie było stabilne, natomiast teraz w momencie ściągania jakiego pliku, połączenie automatycznie się zrywa. W poprzedniej wakacyjnej wersji "6GB" czegoś takiego nie było. Usługa do samego końca działa płynnie.
swenswen
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 219
Zarejestrowany:
2014-01-14 11:33:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.17 15:38 Odpowiedz
Aktywowałem 4 stycznia i przedłużyło o kolejne 30 dni i dodało do transferu 3GB. Ale żeby coś ściągnąć to jest męczarnia, ciągle rozłącza i przerywa połączenie. Pewnie to jest przez zabezpieczenie przeciw ściąganiu dużych ilości danych bo gdy się tylko przegląda strony to wszystko działa normalnie. Chyba że jest kiepska jakość łącza.
Anonimvbbking
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.11 22:14 Odpowiedz
Niby oferta fajna ale działa strasznie kiepsko bez przerwy transfer się zatrzymuje
Anonimkuper
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.02 13:08 Odpowiedz
Dyiala maxzmalnie do 5 lutego jeyeli yaaktzwowac do 5 stzcynia. Potem pryejsc na orange free i na 3 miesiace masy okolo 3 GB. W Plusie nawet daje ya ta sume 7 gb
AnonimM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.23 18:39 Odpowiedz
A co mi po tym pakiecie jak są problemy z łącznoscią
lesiobelesiobe
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 112
Zarejestrowany:
2012-06-02 05:53:38
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.21 11:32 Odpowiedz
Co to za internet co co chwila zatrzymuje się transfer? Osobiście nie polecam ! Cena taka jak i jakość .
AnonimAnka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.19 17:45 Odpowiedz
zrobiłam tak jak było tzreba, czyli wysłałam smsa o treści INT3 pod nr 260, ale dostałam smsa, że to błędna komenda... o co chodzi ? jak mam aktywować ten pakiet ?
AnonimMIchal34
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.16 11:53 Odpowiedz
TO jaki starter musze kupic zeby aktywowac te 3gb i wlozyc do modemu z Playa zeby dzialalo ?
Bita-poBita-po
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1057
Zarejestrowany:
2009-06-28 20:28:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.16 12:28
Zwykły starter z taryfą : Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go
AnonimMIchal34
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.16 10:55 Odpowiedz
Panowie a jak mam modem 3g z playa to moge kupic karte i mi ruszy to ?
BlasterMBlasterM
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 621
Zarejestrowany:
2012-10-24 14:20:45
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.16 11:25
Miałem dwa modemy z Play. Oba bez SIM-locka.
Bita-poBita-po
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1057
Zarejestrowany:
2009-06-28 20:28:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.16 11:44
Ja właśnie tak hulam
Anonimlola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.12 20:23 Odpowiedz
mam pytanie . Jeżeli kupię na raz 2 pakiety to czy ważność pakietu mi się przedłuży ? czy nadal będzie 30 dni ?
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.12 22:16
Nie nie zwielokrotnisz ważności równoczesną aktywacją kilku pakietów. 30 dni ważności startują od chwili aktywacji kolejnego pakietu. Hurtem ich nie zwiększysz. Lepiej doaktywować kolejny pakiet przed wyczerpaniem obecnego, wówczas masz od nowa pełne 30 dni, jednakże nie dłużej, niż trwa cała 'prom ojca', czyli chyba do końca stycznia 2014...
Anonimlola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.12 20:22 Odpowiedz
mam pytanie . Jeżeli kupię na raz 2 pakiety to czy ważność pakietu mi się przedłuży ? czy nadal będzie 30 dni ?
FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 265
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 22:45 Odpowiedz
dzieki za odpowiedzi
AnonimDigitalAngel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 22:23 Odpowiedz
Witam serdecznie Jako internauta od 1997 moje stanowisko co do oferty Orange jest jednoznaczne Zapotrzebowanie na tani i wszedzie dostepny Internet jest potezne. I tak trzymac !
AnonimDigitalAngel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 22:26
Moja reakcja na ten news: odlozylem Aero2 na bok i na dzien dobry wykupilem 3 takie pakiety. Pan Kan robi dobra robote! Dlatego czesto odwiedzam ten serwis dla takich newsow.
AnonimZygmunt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 18:34 Odpowiedz
W grudniu karta Aero2 ląduje do szuflady z dual sim`a. Mam pytanie czy kartę z Play można oddać do recyklingu czy po prostu wyrzucić do kosza?
AnonimDigitalAngel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 22:28
Oddaj do recyklingu lepiej bo jeszcze dostaniesz kare za zasmiecanie :-D
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 299
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 11:40 Odpowiedz
super pakiet niech w play taki zrobią
AnonimCalm7
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 00:12 Odpowiedz
Fankom. Poszukaj lepiej, bo w pleju to chyba też jest 1GB za 10zł.
Anonimdarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 14:28
Nawet jak poszuka to może nie znaleźć. Chyba jedyna informacja jest w zakładce "For Visitors". I rzeczywiście jest 1 GB z 1 zł.
Anonimkill649
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 23:47 Odpowiedz
Wszystko pięknie i ladnie, ale podstawowe pytanie czy będą takie klopoty z rozliczaniem pakietów jak z wakacyjnymi. A co za tym idzie co chwile zamrozona sesja. Oczywiscie problemy wypadku Internetu nie wystepowaly w pistpaid w tym samym czasie i miejscu. ale prawda taka, ze ofertę Internetu bardzo dobra Orange ma. Cena do ilości transferu rewelacja.
FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 265
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 23:40 Odpowiedz
w Play płace 25 zl za 1gb, jesli play nic nie zmieni po nowym roku sie pozegnamy
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 299
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 11:42
zmień taryfę, ja płacę 10 zł za 1 GB, co wg mnie jest ceną bardzo dobrą jak na dzisiejsze czasy. Tym bardziej że jest lejek po zakończeniu transferu, do końca wżności pakietu
FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 265
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 23:35 Odpowiedz
Jaki starter kupic aby to wlaczyc ?
Bita-poBita-po
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1057
Zarejestrowany:
2009-06-28 20:28:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 00:59
Tu masz taryfy: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go w ofercie Orange na kartę. Zwykły starter w kiosku ja wziąłem "One" bo ma dobre stawki. A ta promocja jest tylko do stycznia, potem już standard 1GB za 12 zł
Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 22:39 Odpowiedz
Polecam ponad 800 nadajnikow LTE właczonych w orange : warszawa i okolice, cale trojmiasto + połwysep helski, Gop czyli Katowice i okolice, Poznan, Wrocław, zielona gora, zakopane, łomźa, wyszkow itd. Karte Usim trzeba mieć i modem Lte. Będzie okazja aby wypróbować za 3 zety
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 299
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 11:41
a działa to jakoś? Ja widziałem że HSDPA w Wawie działa gorzej niż GPRS w play
Bita-poBita-po
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1057
Zarejestrowany:
2009-06-28 20:28:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 22:17 Odpowiedz
Podziekował Orange Czekałem... i się doczekałem. Też kilka aktywuję, podobnie jak zrobiłem to w wakacje. Oczywiście należy pamiętać, że 30 dni na wykorzystanie tego co się aktywuje. Przy takiej promocji, naprawdę warto się udać po starter, mimo iż jest to połowa tego co była, to i tak korzystnie, patrząc na średnio 12 zł za 1 GB
AnonimJan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 21:52 Odpowiedz
No super szkoda ze nie jest wazne to caly rok. By wykosili inne sieci,ale dobre i na swieta.
brysiu73brysiu73
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 12
Zarejestrowany:
2013-01-28 19:51:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 20:38 Odpowiedz
to prawda orange w tym roku super śieć
AnonimKriss
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 20:33 Odpowiedz
A co lepsze można sobie kupic do wolną ilośc,kupiłem 5 poszło 15.75 pln w orange yes,mam 15GB, 5 Stycznia kupię kolejne 5 pakietów i bedzie na nastepny miesiąc, dotego promocja swiateczna za doladowania 55 zl i mam rozmowy i sms bez oplat do 15.01.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 19:43 Odpowiedz
Super oferta Orange! Przypomina 'Pakiet 6GB wakacje' za 6zł na 2 miesiące w Orange prepaid, też świetny cenowo i objętościowo.
itm365itm365
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 299
Zarejestrowany:
2013-11-28 17:36:31
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 11:41
no fajne, tylko szkoda ze promocja na święta, a później znowu drogo
AnonimHEM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.09 19:35 Odpowiedz
NO TO orange ZASZALAŁO NA ŚWIĘTA W prepaidzie !!!. ŻADNA INNA SIEĆ W PL NIE MA TAKIEJ OFERTY NA PREPAIDA !!!.