REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-09-28 15:41 | Telefony | orange | pre-paid | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 40

Orange Yes: plan taryfowy, telefonów na kartę w ofercie Orange: regulaminy (aktualizacja)

Orange Yes - to plan taryfowy, telefonów na kartę w ofercie Orange. Dzięki ofercie Orange Yes może Pan dzwonić i SMS-ować a także korzystać z usług transmisji danych. Oferta dostępna jest od 27.09.2013 r.

Korzyści:

Ten plan taryfowy posiada pięć unikalnych usług, które nie sa dostępne w innych planach taryfowych na kartę w Orange:

  • Rozmowy bez limitu w sieci
  • SMS-y bez limitu w sieci
  • SMS-y bez limitu do wszystkich sieci
  • 0zł minuta w Orange
  • 0zł SMS w Orange

W Orange Yes obowiązują inne okresy X  niż w poprzednich ofertach. Ważność konta na połączenia wychodzące dla poszczególnych doładowań jest zgodna z poniższą tabelą.

Kwota doładowania

5 zł

10 zł *

25 zł

35 zł

40 zł *

50 zł

100 zł

200 zł *

Wartość środków na koncie

5 zł

10 zł

25 zł

35 zł + 60 minut do Orange

40 zł

50 zł

100 zł + 10 zł

200 zł + 30 zł

czas na wykonywanie połączeń

5 dni

10 dni

25 dni

31 dni

40 dni

50 dni

100 dni

200 dni

czas na odbieranie połączeń

7 dni

10 dni

6 m-cy

9 m-cy

12 m-cy

12 m-cy

12 m-cy

12 m-cy

* dostępne tylko w formie doładowań elektronicznych (terminale, Internet, bankomaty) Koszt połączeń przedstawia się następująco:

Rodzaj połączenia

Opłata za połączenie

połączenie głosowe w sieci i poza sieć

0,29

SMS w sieci i poza sieć

0,15

MMSw sieci i poza sieć

0,20

transmisja danych GPRS (za 100 kb)

0,12 zł / 100 kb

Klient Prepaid ma możliwość zmiany oferty na Orange Yes, poprzez:

  • wysłanie SMS-a o treści YES pod numer 1010 (SMS płatny wg cennika aktualnie posiadanej oferty),
  • wybranie na klawiaturze krótkiego kodu *101*90# i zatwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna),

W przypadku migracji:

  • środki z konta głównego (Stan konta Prepaid/General Cash) - przechodzą do nowej oferty,
  • środki z konta promocyjnego (Doładowania Promocyjne Prepaid / Promotional Cash) - przechodzą, jednak tylko w przypadku migracji do ofert Prepaid, dodatkowe pakiety minut / SMS-ów/ ustawienia wynikające z oferty (Masz Gadane, SMS za Grosz, pakiety Dzwoń i Mów, bonusy SMS-y Na Okrągło) przepadają.
  • bonus Na Okrągło (5 zł przy każdym doładowaniu) - przechodzi do nowej oferty.

Po migracji z Nowe Orange Go lub Orange POP do Orange Yes Klient traci wszystkie promocje/pakiety/ustawienia niedostępne w wcześniejszej ofercie - czyli po migracji na Orange Yes przepadną np. SMS za 1 grosz, środki w Pakietach Dzwoń i Mów, Masz Gadane oraz np. bonusy SMS-y Na Okrągło.

Cennik usług Orange Yes: Tutaj

Ogólne warunki taryfy Orange Yes: Tutaj

Regulamin Zmiana taryfy na Orange Yes: Tutaj

Regulamin 0zł SMS w Orange Yes: Tutaj

Regulamin Premia na kartę Orange Yes: Tutaj

Regulamin Rozmowy bez limitu w sieci: Tutaj

Regulamin SMSy bez limitu do wszystkich sieci: Tutaj

Regulamin SMSy bez limitu w sieci: Tutaj

Dla Klienta Orange Yes dostępne są usługi i promocje:

  • 0zł minuta w Orange
  • 0zł SMS w Orange
  • Rozmowy bez limitu w sieci
  • SMS-y bez limitu w sieci
  • SMS-y bez limitu do wszystkich sieci
  • Premia na kartę
  • Rozmowy bez limitu w sieci
  • Masz za staż
  • Skarbonka
  • Konto ważne rok     
  • Gotowy do Rozmowy
  • Wizytówka
  • Blokada powiadomień o kosztach połączeń  
  • SMS SOS
  • Doładowanie z telefonu z rachunkiem 
  • Rozmowa na koszt odbiorcy
  • Halo Granie      
  • Zadzwoń Teraz
  • Ktoś Dzwonił 
  • Ekstra Numer
  • Rozkład Jazdy
  • Wideo Rozmowa
  • Blokada połączeń 0-700 i 0-800
  • Gdzie jesteście?
  • Nowa Gwarancja Zwrotu

źródło: wł.

Kan

- Jeśli chodzi o Orange YES, o którym pisaliście dużo pod ostatnią notką, mogę powiedzieć, że pracujemy jeszcze nad ofertą i proszę o chwilę cierpliwości - skomentował informację portali, (także Telix) o nowej taryfie pre-paid Orange, Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.565 (głosy: 16)
Tagi: | orange | pre-paid | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 40
Komentarze: 40 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimkiki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.13 13:55 Odpowiedz
jak wylaczyc usługe sms bez limitu nie moge sie doczytac tu dziekuje za porade
AnonimPatrycja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.17 13:58 Odpowiedz
witaj w Orange Yes, wejdz na www.orange.pl i sprawdz jak rozmawiać lub SMSować za 0 zł . stawfki podstawowe w taryfie te 29gr/min , 15gr/SMS , 12gr/ 100 kB,
Anonimanecia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.23 17:29 Odpowiedz
ludzie tylko niu mobile.... nie ma lepszej oferty
Anonimgo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.10 18:04 Odpowiedz
da radę to dezaktywować?
Anonimbazooka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.06 10:01 Odpowiedz
Żeby nie obrażać Pana Jabczyńskiego napiszę, że każdy rzecznik korporacji ma przerąbane jeśli musi odpowiadać na pytania niezadowolonych klientów, ale proszę przeczytać choćby wpis @Cezarego Grota na poniższym blogu: http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/entry/orange-yes-czyli-rozmowy-lub-sms-y-za-0-zl/ ...oraz faktu braku odniesienia się do moich uwag (@bazooka)... jak to nazwać: niekompetencja, zniewaga, robienie z internautów idiotów? Przy okazji przytaczam odpowiedź BOK Orange na moje zapytanie o taryfę YES: "Do kogo kierowana jest nowa taryfa YES na kartę ? Czy będą w niej pakiety internetowe ?" Szanowny Panie. W odpowiedzi na zadane pytanie informuję, iż Plan taryfowy Orange YES, w którym klienta ma: - Rozmowy bez limitu w sieci - SMS-y bez limitu w sieci - SMS-y bez limitu do wszystkich sieci - 0zł minuta w Orange - 0zł SMS w Orange. Plan ten dedykowany jest dla klientów, którzy dużo rozmawiają. Jeżeli zainteresowany jest Pan planem taryfowym, w którym otrzymuje się pakiety internetowe to polecam Orange Smart na kartę lub Orange Free. Nie ma sieci/oferty/taryfy idealnej na kartę (Pre-Paid) w Polsce, gdyby taka była - wszyscy poszli by do niej. Wszyscy mają coś na sumieniu (w sensie chcą zarobić i jakoś nas ogłupić), więc należy chyba w internecie uświadamiać ludzi korzystających z pre-paidów czyli chcących oszczędzać na korzystaniu z telefonii komórkowej. Przytoczę swoje przemyślenia jeśli ktoś zechce... Są po części na blogu OrangeEksperta - link powyżej i pozostają bez komentarza, a pytam się dlaczego, ja chciałbym się mylić, chciałbym usłyszec/przeczytać, że tak nie jest! ...że operatorzy nie ogłupiają i że każdy z nas niezależnie którą ofertę wybierze może nie czuc się oszukiwanym!
Anonimskalar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.01 11:47 Odpowiedz
Tabela doładowań poszczególnymi nominałami jest niedopracowana i są w niej błędy,a sprawdziłem to zasilając konto kwotą za 10zł, przy zablokowanych rozmowach wychodzących. Czas na wykonywanie połączeń wychodzących to tylko 6dni a nie jak w tabeli podano 10dni,ciekawe jak jest z większymi nominałami.
AnonimMarr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.30 14:05 Odpowiedz
Orange Yes jest już na stronie jak coś ;-) http://www.orange.pl/taryfy_orange_na_karte_nowy.phtml#sprawdz
AnonimPomaraczka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.30 15:33
I są tam aktualne regulaminy łącznie z " profilem " minutowym Jest RWK jak ktoś pytał
AKAK
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 52
Zarejestrowany:
2013-01-18 20:59:20
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.30 11:35 Odpowiedz
Zapomniałem co do Virgin, 50% za doładowanie, co nam daje 12 gr za minutę i gratis 100MB za doładowanie 10zł
AKAK
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 52
Zarejestrowany:
2013-01-18 20:59:20
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.30 11:30 Odpowiedz
Trzeba mieć nieźle nagrzane pod sufitem żeby pakować się w taki szajs, Virgin Mobile nie do pobicia 19 gr do wszystkich, rok ważności, lejek DARMOWY, działa na BTS-ach Orange, Play, Plus
Anonimasf
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 23:28 Odpowiedz
Ale Play to porazka JAKOŚCIOWA! Niskie ceny=niska jakość usług play.
TomekOTomekO
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 297
Zarejestrowany:
2011-09-01 18:57:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 20:32 Odpowiedz
Oferta beznadziejna. Prepaid Playa Formuła Mini Max przy bonusowym 60% doładowaniu daje nielimitowane połączenia w każdym kierunku nawet do Orange za 18 zł. miesięcznie. Czekamy na taką promocję, ładujemy za 100 zł. i mamy nielimitowane na 5 miesięcy. Dodatkowo można ustawić zasięg roamingowy Orange.
AnonimGabrek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 21:40
Temat jest o ofercie Orange więc po ch.. spamujesz o Play? I jeszcze bonusowe doladowania uwzględniasz, o których można tylko na portalach przeczytać, bo Play nie informuje smsem. Moze tobie sie nudzi i codziennie śledzisz, czy będzie promocja doładowań czy nie ale większość normalnych ludzi ma inne zajęcia. Płaca ci za to spamowanie o Play?
TomekOTomekO
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 297
Zarejestrowany:
2011-09-01 18:57:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.30 16:29
Skoro Orange szuka frajerów to trzeba im to utrudnić. Mam nadzieję że nie jesteś obrażonym naganiaczem Orange ? Trzeba się pogodzić z faktem że może być coś o niebo lepsze od oferty Orange. Dzisiaj jest bonus w Play +90% więc wychodzi z 15 zł. miesięcznie za nielimitowane połączenia. Poza tym ustaw sobie jakiś kanał RSS z informacjami telekomunikacyjnymi i tobie będą przychodzić "SMSy" np. telix http://www.telix.pl/rss.php
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3714
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 12:10 Odpowiedz
"Dzięki Orange Yes może Pan dzwonić i SMS-ować a także korzystać z transmisji danych" - ach co za łaska! pOręcz nadstaw łapki do całowania po nich.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3714
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 12:07 Odpowiedz
Mnóstwo ****-ów oferty. 1/ tylko kilka dni odbierania rozmów przy małym ładunku. Potem co? Dezaktywują numer??? To byłoby draństwo. Dalszy ciąg ****ów nastąpi...
jareczekszjareczeksz
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 39
Zarejestrowany:
2008-02-24 16:32:57
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 10:19 Odpowiedz
Coś tu chyba nie tak albo brakuje jednego regulaminu. W regulaminie "0zł SMS w Orange Yes" jest wspomniane że wyklucza się z usługą "0zł minuta w Orange Yes" - więc gdzie jest ta usługa ? Bo w załaczonych dokumentach takowej nie widzę.
AnonimKsiezniczka Ranowalona
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 09:41 Odpowiedz
Zaprawde, nie mam pojecia jaki jest sens wprowadzania nowej taryfy ktora juz w momencie wprowadzenia jest GORSZA niz juz dostepne taryfy konkurencji. No wiec, jak na razie: Viva Virgin Mobile klub Viva!!!
sztyvnysztyvny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 89
Zarejestrowany:
2012-01-16 20:31:46
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 00:01 Odpowiedz
w sumie niezła oferta dla osoby która rozmawia jedynie z Orange i nie posiada smartfona. Jak dla mnie - przyszła, najlepsza oferta dla rodzicielki no chociaż będę się musiał zastanowić czy nie lepiej wyjdzie abo za 15zl/ms z 200minutami i nielimitowanymi do orange..
AnonimLisu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 23:42 Odpowiedz
Cena za internet 12gr/100kB to kpina. Całkowicie dyskwalifikuje to ofertę, bo każdy kto by tej taryfy użył w smartfonie, poszedłby z torbami po kilku godzinach.
AnonimPomaraczka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 21:30 Odpowiedz
A jest już regulamin 0 zł min w Orange Yes ? Dzieki wielkie już za te bo na Orange nic nie ma nawet wzmianki o tej taryfie . Obsługa tylko mówi jedno : Proszę obserwować naszą stronę i nasz Wall na FB , wszystko ogłosimy
Anonimsree
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 20:56 Odpowiedz
15gr za 1 sms-a to ZA DROGO !!!, 29 gr za połączenie wewnątrz sieci i do innych sieci to też ZA DROGO !!! ,ja mam smsy do wszystkich do końca tego roku za free ,a za 1 minutę do wszystkich płacę 19gr (prepaid )
AnonimArturoo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 20:48 Odpowiedz
Włączyłem tą taryfę, i nie działa mi pakiet smsów i minuut -,- co jest ?
AnonimOrange Ekspert
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.01 12:38
@jareczeksz, informacje na temat nowego planu znajdują się tutaj http://www.orange.pl/kid,4003481013,id,4003481025,article.html Odnośnie 0 zł/ min w Orange informacje znajdziesz pod linkiem http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003479450,article.html @sunwoj, plan jest dostępny również dla Zetafona. @skalar, jest tak, jak pisze potter28. Ważność konta nie ma wpływu na ważność pakietów. @Arturoo, jeśli problem nadal występuje, napisz do nas poprzez zakładkę Pomoc Orange na Facebooku http://www.facebook.com/orangepolska...06395626162243 W treści zgłoszenia podaj kod PUK dla numeru oraz szczegóły sprawy. Sprawdzimy co się dzieje na Twoim numerze. @Ty, promocja Konto ważne rok nie łączy się z usługami 0zł/minuta w Orange oraz 0zł/SMS w Orange. Po wyłączeniu usług, można skorzystać z Konto ważne rok.
AnonimTy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 20:08 Odpowiedz
Podobno można włączyć rok ważności konta ale trzeba kupić pakiet rozmów w sieci za kasę.
potter28potter28
Administrator


Posty: 195
Zarejestrowany:
2010-09-18 21:46:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 20:34
Jest dokładnie tak jak mówisz
AnonimNika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 19:40 Odpowiedz
A Play coś cicho ostatnio
Anonimskalar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 18:59 Odpowiedz
Może ktoś się orientuje,czy przy doładowaniu konta za 10zł przy wcześniejszym zablokowanym koncie na rozmowy wychodzące,wezmę darmowe rozmowy w sieci orange za 9zł,to czy po 10 dniach jak mi możliwosc rozmów wychodzących zostanie zablokowana,zablokowany zostanie pakiet który wykupiłem na 31dni,czy darmowe rozmowy będą do sieci orange mimo blokady na rozmowy wychodzące przez całe 31 dni?? Bo jeżeli pakiety są aktywne przy zerowym koncie i blokadzie na rozmowy wychodzące to nie jest źle,bo można doładować się kwotą do pobrania pakietów a raz na rok za 50zl zeby odnowic waznosc karty. Jednak chciałbym mieć pewność jak jest naprawdę.
potter28potter28
Administrator


Posty: 195
Zarejestrowany:
2010-09-18 21:46:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 19:15
Ważność konta nie wpływa na używanie pakietów
Anonimmaxi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 18:20 Odpowiedz
tylko na stronie Orange ciężko cokolwiek znaleść
Anonimsuchy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 17:56 Odpowiedz
Ej, a w tej ofercie jest internet?????????
potter28potter28
Administrator


Posty: 195
Zarejestrowany:
2010-09-18 21:46:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 18:37
Tak. 12gr za każde 100kilobitów. Brak pakietów internetowych
Anonimwiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 17:55 Odpowiedz
kiedyś w play było za 50 zł na 50 dni free w play (rozmowy i sms).. TO BYŁO KIEDYŚ... dziś jest za 50 zł - 100dni free w play, więc orange jest jak kiedyś w play, oj z kilkuletnim opóźnieniem wprowadzają ofertę, są nieźli
PROZAKPROZAK
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1918
Zarejestrowany:
2007-04-02 18:05:42
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 15:43
100 +10 zł na 100 dni, szkoda słów na takie rozwiązanie. Prosty abonament za 19 zł miesięcznie w Play bije taka ofertę od Orange. Wielu twierdzi ze konkurencja już dawno przegoniła oferty od Play, a moim zdaniem ten operator dalej ma najlepsze i nie widać operatora który by podskoczył Play-owi w ofertach.
potter28potter28
Administrator


Posty: 195
Zarejestrowany:
2010-09-18 21:46:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 16:47 Odpowiedz
Jest RWK. RWK nie ma gdy skorzystamy z NRO za 0 zł i NSO za 0zł , w przypadku gdy pakiety płatne jest RWK
AnonimPrepaidowiec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 16:52
Dzięki Jak ja czytałem Faktycznie albo mamy profil miniut-owy lub sms-owy ( 0 ZŁ po doładowaniu za min i sms w sieci ) bez RWK . Albo kupujemy pakiety na 31 dni i mamy RWK . Dzięki jeszcze raz za oświecenie . Pozdrawiam .
Anoniminternety
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 16:46 Odpowiedz
Oferta niczym się nie wyróżnia na tle innych sieci , chyba chcieli wyciszyć sprawę przegranej konfrontacji z plusem...
BlasterMBlasterM
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 626
Zarejestrowany:
2012-10-24 14:20:45
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 16:44 Odpowiedz
Utrzymanie aktywnego konta to koszt nieco powyżej 30 zł miesięcznie. W ramach tej kwoty dostajemy co najwyżej sto kilka minut na rozmowy poza sieć. Limit znacznie się kurczy po wykupieniu nielimitowanych rozmów w sieci, nielimitowanych SMS, czy pakietu danych. To zdecydowanie słaby punkt tej oferty.
Anonimsunwoj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.28 16:19 Odpowiedz
dziala to to w zetafonie? w cenniku cos wspominaja ale na orange online nie mozna zmienic...