REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-30 06:45 | Rynek | rynek | finanse | microsoft | software
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Onex Group liderem w sprzedaży rozwiązań chmurowych Microsoft dla MŚP w Polsce

W I kwartale 2017 roku Onex Group sprzedał najwięcej licencji Office 365 w segmencie MŚP w Polsce. Tym samym firma już dziewiąty kwartał z rzędu zajmuje pozycję lidera w zestawieniu Microsoft „Partner Roku MŚP”.

Onex Group zajął pierwsze miejsce także w rankingu za okres październik-grudzień 2016 roku. Pozycję lidera firma utrzymuje dzięki wysokiej dynamice sprzedaży usług cloudowych Microsoft. Onex Group w ciągu ostatnich 6 miesięcy podwoił sprzedaż i obecnie dostarcza Office 365 już do 10 tys. firm i 8 tys. użytkowników domowych.

- To, że z roku na rok sprzedajemy coraz więcej licencji na takie narzędzia jak Office 365 czy Microsoft Azure wynika z kilku powodów. Po pierwsze, z przyjętej przez nas strategii indywidualnego podejścia do każdego zgłaszającego się do nas przedsiębiorcy. Po drugie, zarządzający polskimi firmami są coraz bardziej świadomi korzyści, jakie niosą ze sobą rozwiązania chmurowe. Z tegorocznej edycji naszego badania „Chmura w MŚP. Zaufanie czy ostrożność przedsiębiorców?” wynika, że 67 proc. małych i średnich firm w Polsce korzysta z chmury. To aż o 16 pp. więcej niż rok temu. Spodziewamy się, że trend wzrostowy będzie kontynuowany w kolejnych miesiącach i latach, a naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż, ale i edukacja rynku w zakresie zalet i bezpieczeństwa chmury – powiedział Jakub Hryciuk, dyrektor zarządzający w Onex Group.

MAKRO oferta dla MIKRO firm

Uzyskanie bardzo dobrego wyniku w rankingu Microsoft to również efekt akcji Onex Group i mBanku skierowanej do przedsiębiorców. Spółka zdaje sobie sprawę, jak bardzo zajęci są właściciele najmniejszych firm, dlatego wspólnie z mBankiem przygotowała specjalny pakiet firmowy. Dzięki współpracy, przedsiębiorcy w pakiecie z kontem firmowym mBanku mogą bezpłatnie otrzymać roczną licencję Office 365. To kolejny krok Onex Group w stronę rozpowszechniania i adaptacji nowoczesnych rozwiązań chmurowych w polskim sektorze MŚP. Akcja potrwa do końca czerwca br. lub do wyczerpania zapasów. Onex Group podwójnym Partnerem Roku Microsoft

Kwartalne zestawienie wyników sprzedaży Partnerów Microsoft to część rocznego zestawienia, mającego wyłonić Partnera Roku MŚP. Tytuł ten uzyska firma, która w ciągu roku (ostatni kwartał 2016 i trzy kwartały 2017) zdobędzie największą ilość punktów, z których część przypada za wyniki sprzedaży z czterech kolejnych kwartałów. Onex Group już dwa razy otrzymał tytuł Partnera Roku Microsoft w sektorze MŚP (2015 i 2016). Na przyznanie wyróżnienia wpłynęła najwyższa sprzedaż produktów cloudowych wśród wszystkich partnerów Microsoft w Polsce działających na rynku MŚP, doskonałe referencje klientów, profesjonalna oferta oraz przygotowanie techniczne firmy.

źródło: Onex Group

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek | finanse | microsoft | software Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)