REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-06-25 06:37 | PDA & Navi | nawigacja | gps
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 20

Od 199 zł: nawigacja MediaTek z mapą Polski i Europy

Od 199 zł: nawigacja MediaTek z 4 GB pamięci, odtwarzaczem plików audio i wideo, transmiterem FM, mapą Polski i Europy i przesyłką – 3 modele do wyboru (do -50%).

Oferta obejmuje nawigację MediaTek GPS w 1 z 3 opcji do wyboru:

    1) 199 zł zamiast 399 zł za nawigację GPS z ekranem 4,3”
    2) 239 zł zamiast 479 zł za nawigację GPS z ekranem 5”
    3) 299 zł zamiast 599 zł za nawigację GPS z ekranem 7”

nawigacja MediaTek
nawigacja MediaTek

Specyfikacja:

  • CPU: MediaTek MT3351 533MHz
  • RAM: 128MB
  • rozmiar ekranu: 4,3”, 5”, 7”
  • typ ekranu: dotykowy oporowy
  • rozdzielczość: 800x480
  • slot kart SD: microSD
  • nadajnik FM transmiter FM (76-108Mhz)
  • Pojemność dysku wewnętrznego 4GB
  • USB: USB klient 2.0/gniazdo miniUSB\
  • moduł GPS SIRF STAR IV GPS Receiver
  • Wymiary urządzenia: 186x115x13 mm
  • W zestawie: nawigacja GPS – kabel USB – ładowarka domowa – ładowarka samochodowa – uchwyt do szyb
  • uchwyt do urządzenia – słuchawki – opakowanie
  • zainstalowany system operacyjny Windows CE 5.0
  • odtwarzane pliki ASF, AVI, MP4, WMV, MPEG, 3GP, WMA9, MP3
  • WAV, JPG, GIF, BMP, PNG

Kup groupon ważny od 25.06.2012 do 15.07.2012.

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 5)
Tagi: | nawigacja | gps Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 20
Komentarze: 20 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimtiti
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.14 19:00 Odpowiedz
Prosze o pomoc mam te nawigacje ale chce zaktualizowac mapę ale nie wiem jak to zrobic a ponoc miała byc automatyczna aktualizacja mapy.
Anonimantek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.18 14:25 Odpowiedz
Koło GC ten badziew nie leżał. Cytat z największego w Polsce forum dotyczącego nawigacji Witajcie Ostatnio jeden sprzedawca, oferuje w Polsce nawigacje marki Mediatek. Na allegro i na gruponie. Chciałbym przed nimi przestrzec chętnych, ja wziąłem tylko dlatego, że miałem środki na gruponie. Tak to bym wybrał larka. Produkt, w ogóle nie jest zgodny ze specyfikacją techniczną. Rozdzielczość ekranu to 480 a nie 8XX jak podane w opisie, procesor nie ma 500MHz tylko 468MHz i zamiast windowsa CE 5.0 jest CE 6.0. Na dodatek, nie wiem czy jest tak tylko u mnie, czy w innych nawigacjach też. Wyświetlacz jest przesunięty względem ramki (widać około 1-3mm od boku czarne pole, na którym nie jest nic wyświetlane). Nie dość, że czekałem 1.5 tygodnia to na dodatek otrzymałem szajs.
Anonimjaro371
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.12 17:09 Odpowiedz
mialem juz wczesniejsze wersje , 4,3" smigala bez zarzutu , teraz testuje7", wczesniej mapa IG8 ,teraz IG may way w pakiecie, dzialaja szybko i bez zacięć. filmy i muzyke z pomoca transmitera FM latwo mozna wyslac na radio( wiec polexcam ) fajna zabawka za niewielkie pieniadze. Ps. testowaqlem to z innymi mapami ,dziala podobnie ale automapa dluzej sie wgrywa.
AnonimAlibaba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.11 21:18 Odpowiedz
Chińczyk przy zakupie 10 za sztuke 7" płacisz 40 dolarów
Anonimmirollo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.25 21:44 Odpowiedz
Witam chcę taką nawigację kupić Mam pytanie czy ona przypomina o przekroczeniu prędkości, gdzie sa fotoradary. Czy przy skręcie powtarza kilka razy czy tylko raz. Może ktoś ma informację na ten temat. Dzięki.
Anonimmirollo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.25 21:43 Odpowiedz
Witam chcę taką nawigację kupić Mam pytanie czy ona przypomina o przekroczeniu prędkości, gdzie sa fotoradary. Czy przy skręcie powtarza kilka razy czy tylko raz. Może ktoś ma informację na ten temat. Dzięki.
Anonimkawon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.25 05:49 Odpowiedz
Proszę o pomoc. W Mediatek 7 wskutek mojego błędu nastąpił powrót tylko do ustawień bez możliwości korzystania z GPS, jak to naprawić.
Anonimaber
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.26 16:43 Odpowiedz
kupiłem na gruponie i jestem w trakcie rozpracowywania....ale na forach, rankingach ta nawigacja NIE ISTNIEJE.....kto jest producentem? wpisuję mediatek uzyskuje hasła z procesorem media tek....na obudowie brak jakichkolwiek znaków firmowych....dziwne brutalnie mówiąc wygląda to chińska podróbkę....co wy na to
Anonimmatracy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.20 17:40 Odpowiedz
Kupiłem GPS MediaTek 5 " na groupon. Czekałem na przesyłkę przepisowe 14 dni. Nawigacja chodzi bez zarzutu. Jestem usatysfakcjonowany zakupem. Cena tego GPS jest adekwatna do jego jakości.
patryk123patryk123
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 831
Zarejestrowany:
2012-06-08 15:36:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.20 17:45
trochę długi czas oczekiawnia miałeś bo aż pół miesiąca.
AnonimDominik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.13 11:33 Odpowiedz
Ja już ją mam. Testowałem, jest OK. Filmy chodzą, wgrałem Auto mapę i też lata. Polecam
Anonimefeska
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.03 10:07
Hej Dominik Możesz podać procedurę wgrania Auto mapy i korzystania z niej? Mam ten produkt od bardzo niedawna i nie natrafiłem jeszcze na informacje dotyczące nawigacji. Pozdrawiam efeska@interia.pl
Anonimbrawo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.04 21:13 Odpowiedz
Oszustwo, zmówiłem tą nawigację i czekam dwa tygodnie na przesyłkę i nic.Pisałem do grupona i cisza, nie odpowiedzieli. Zdecydowanie odradzam zakupu
Anonimkarolka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.07 15:28
Nawigacja powinna jeszcze dojść. Ja czekałam kiedyś na rzecz zakupioną na gruperze ponad 3 tygodnie. Gdy ktoś sprzedaje tak dużą ilość przedmiotów może się to wszystko przesunąć w czasie. Może chcą nadać zbiorową przesyłkę?
Anonimkarolka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.27 10:02 Odpowiedz
Nigdzie nie mogę znaleźć dodatkowych informacji na temat tego urządzenia. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytania: - czy aktualizacje są dostępne dość często i jaki to koszt? - czy ta nawigacja obsługuje Automapę? - o którą część Europy chodzi?
Anoniminka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.25 17:46 Odpowiedz
To prawdopodobnie jest nawigacja Goclever 5065 BT PL z procesorem Mediatek
patryk123patryk123
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 831
Zarejestrowany:
2012-06-08 15:36:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.25 17:50
i jak się sprawuje się tego typu nawigacja? Szybko szuka ? I jak z crakowaniem go , ewentualnie mapy. Jaka cena map? I czy da się odtworzyć mp4 na tym 4,3 cala? Czy będzie krzaczyło (cieło) ?
patryk123patryk123
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 831
Zarejestrowany:
2012-06-08 15:36:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.25 17:51
albo odrazu jakbym brał 7 cali
patryk123patryk123
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 831
Zarejestrowany:
2012-06-08 15:36:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.25 17:37 Odpowiedz
KORZYSTAŁ KTOŚ??
AnonimJurek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.25 06:53 Odpowiedz
Bardzo interesująca propozycja