REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: rafaik2009-11-05 11:37 | Rynek | orange | doładowanie | zdrapka | pre-paid
rafaik
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 15

Nowy nominał doładowań Orange za 40 zł

Rzecznik Orange Wojciech Jabczyński na swoim blogu poinformował o planach operatora do końca tego roku.

W połowie listopada pojawi się nowe doładowanie za 40 zł. Nowy nominał będzie ważny 40 dni na połączenia wychodzące i 12 miesięcy na połączenia przychodzące. Celem nowej "zdrapki" jest zwiększenie portfolio doładowań.

Jednocześnie Jabczyński zdementował zmiany mające nastąpić w nominale 50 zł. tzn. nie będzie żadanych zmian. Nadal kwota 50 zł przedłuża połączenia wychodzące o 3 miesiące i i połączenia przychodzące o 12 miesięcy.

W niedługim czasie Orange zamierza zaprezentować nowe promocje doładowań, przygotowane specjalnie na święta.

(ź) Blog rzecznika Orange

rafaik


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 2.375 (głosy: 4)
Tagi: | orange | doładowanie | zdrapka | pre-paid Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 15
Komentarze: 15 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimwnerw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.19 16:33 Odpowiedz
oczywiście najlepsze jest to że doładowanie za 50 zł przedłuża mi ważność konta o 50 dni a nie o 3 miesiące ;// dosyć to poj*bane...
Anonimkurkuma
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.12.08 11:16 Odpowiedz
dlaczego w orange nie ma kumulacji wasności konta na polączenia po doładowaniu konta przed okresem jego zakończenia? tak jak to ma miejsce w innych sieciach. Przecież doladowując konto za okreslona kwote place za mozliwosc polaczen przez okreslony czas, np 50 zł na 3 m-ce. a doładowując konto kiedy nagle konczą mi sie środki przed uplywem tych 3 m-cy, trace pozostałe dni. Tak nie powinno byc!!! Zróbcie cos z tym, bo stracicie klientow
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.10 18:22 Odpowiedz
alonso, różnica w 10zł za doładowanie i aż 30 dni w zakresie ważności konta sprawia, że to rozwiązanie jest niepotrzebne/niekorzystne. Naprawdę, jeśli Orange chce wyjść naprzeciw klientowi, powinni wprowadzić choć tę zasadę kumulacji ważności konta do 12 miesięcy, jak w TT. Sam dzięki temu w TT zawsze mam konto ważne na kolejne pół roku, zazwyczaj na rok. Kiedy byłem w Orange- po prostu bezpowrotnie kasowało mi środki z konta. W TT dzięki kumulacji mam spokój. Gdyby to doładowanie było kwotą 35 zł- to już byłby jakiś sens, ale 40zł? To się po prostu nie opłaca.
Anonimalonso
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.06 17:32 Odpowiedz
samo wprowadzenie tego nominału złe nie jest bo zawsze się przyda alternatywa dla 25-50. Mi akurat odpowiada bo odpalam 3po3 przez populacje i mam ważne przez 60dni a reszta na zwykłe połączenia.
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.05 17:45 Odpowiedz
Z tym brakiem zmian w nominale 50zł- chyba Orange przestraszyło się odpływu użytwkoników. Dobrze by było, gdyby Orange zmieniło na korzystniejsze dla klienta zasady naliczania ważności konta, np. mogliby wprowadzić jak Tak Tak kumulacje ważności kont.
AnonimAnty-Model
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.05 15:46 Odpowiedz
Z tego co wiem przez internet można doładować dowolna kwota z zakresu od - do z dokładnością do jednej złotówki więc to chyba nie chodzi o to jakie nominały tylko na jak długi okres przedłużają konto.
Anonimsolus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.05 15:43 Odpowiedz
"W niedługim czasie Oragne zamierza" a co ta za siec Oragne ??
Anonimlee
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.05 14:32 Odpowiedz
Simplusowiec widzisz ja osobiście sensu niewidzę chyba że było by 50 /60 heh dziwacznie strasznie i jako dawny fanboy IDEI/ORANGE to dla mnie conajmniej dziwne Jak obecnego użytkownika PLAY PF/ONLINE również
Anonimkappo