REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-06-26 07:17 | Rynek | SEQUENCE | Huawei | rynek | finanse
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Nowa umowa dystrybucyjna HUAWEI i SEQUENCE

Zarząd SEQUENC informuje, iż w dniu 24 czerwca br. została przedłużona i rozszerzona umowa dystrybucyjna ze spółką Huawei Polska.


Ou Yiwei , dyrektor generalny Huawei Polska, Remigiusz Czernej, prezes SEQUENCE, Paweł Kamiński, wiceprezes SEQUENCE
ż pełnego portfolio produktowego HUAWEI Enterprise do organizacji i firm z różnych sektorów – administracja publiczna, sektor finansowy, transportowy, energetyczny, przedsiębiorstwa prywatne i ISP.

Dotychczas SEQUENCE prowadził dystrybucję szeroko rozumianych rozwiązań sieciowych, głównie switchy ethernetowych, routerów, Wi-Fi, NG-SDH, DWDM, produktów dostępowych i bezpieczeństwa oraz rozwiązań dostępowych FTTH GPON i LTE. Umowa została rozszerzona o rozwiązania UC&C (rozwiązania dla call center, unified communication dla firm, rozwiązania widekonferencyjne i telepresence) oraz Cloud Computing & Data Center (serwery, przechowywanie danych, UPS, centra danych, systemy zarządzania oraz rozwiązania dla bezpieczeństwa sieci i danych).


"Podpisanie kolejnej umowy dystrybucyjnej po 8 latach dotychczasowej współpracy jest tylko potwierdzeniem naszej ciężkiej i owocnej pracy” - mówi Remigiusz Czernej, prezes SEQUENCE - "Staranny dobór naszych partnerów, wsparcie inżynierskie jakie im zapewniamy, a także kompleksowość naszej oferty stanowią o naszym rynkowym sukcesie.”

SEQUENCE, jako dystrybutor z wartością dodaną działać będzie w zakresie sprzedaży, serwisu i promocji dystrybuowanego asortymentu oferując partnerom pełne wsparcie eksperckie, szkolenia w laboratorium szkoleniowym HUAWEI oraz obsługę serwisową dla klientów i partnerów przez cały cykl życia rozwiązań.

Fakt, że wspieramy partnera od przygotowania projektu, poprzez wdrożenie, aż po serwis zdecydowanie wyróżnia nas od innych dystrybutorów” dodał Remigiusz Czerniej.

SEQUENCE od 2006 roku zajmuje się sprzedażą i dystrybucją produktów klasy enterprise. Swoim zasięgiem biura handlowe obejmują Warszawę, Poznań, Kraków, Wrocław, Szczecin, Lublin i Łodź, a w Jaworznie mieści się centralny magazyn.

źródło: SEQUENCE

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | SEQUENCE | Huawei | rynek | finanse Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimRed
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.26 15:53 Odpowiedz
Cywilizowane kraje gonią chińczyka. Oby i u nas w końcu doszło do tego bo jedynie co im dobrze idzie to psucie rynku i kopiowanie cudzych rozwiązań.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 52

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)