REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-01-31 18:17 | PDA & Navi | telix
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 7

Nowa redaktorka Telix.pl - Paulina

Pewnie już zauważyliście, że na naszym portalu ukazują się artykuły podpisane Paulina. Jest to młoda ambitna kobieta, która przyłączyła sie do redakcji Telix i będzie pisać dla was wiadomości widziane oczami płci pięknej.

Paulina, jak nam mówiła od wielu lat pasjonuje się technologią oraz nowoczesnymi smartfonami. Mamy nadzieję, że swoimi tekstami zachęci nasze Czytelniczki do odważniejszej wypowiedzi na tematy technologiczne.

Paulino, serdecznie witamy!


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 5)
Tagi: | telix Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 7
Komentarze: 7 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Jaro070Jaro070
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 152
Zarejestrowany:
2011-04-05 18:17:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 19:08 Odpowiedz
cytat:
Studiuję filologię węgierską i jestem bardzo zadowolona. Ciekawy język, kultura i perspektywy pracy.
Dzięki za odpowiedź.
AnonimDex
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.01 18:23 Odpowiedz
Wypadaloby by sama Pani redaktor się tu przedstawiła wraz że zdjęciem.
Anonimmac
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.01 12:53 Odpowiedz
Witam i zycze powodzenia w pracy czyli: obiektywizmu, punktu widzenia klienta, a nie producenta i dziennikarskiej technicznej dociekliwosci (zwlaszcza w temacie wsparcia produktow bo w tym niesamowicie waznym temacie jest wieeeelka nisza, dziura i zaniedbanie!).
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3224
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.31 23:21 Odpowiedz
Witamy na pokładzie! Niech ci pióro lekkim będzie
AnonimJurek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.31 22:31 Odpowiedz
Witaj Paulino, i nie oszczędzaj się! Gaz do dechy!
Jaro070Jaro070
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 152
Zarejestrowany:
2011-04-05 18:17:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.31 20:04 Odpowiedz
Cześć Paulina! Mogę zapytać jakie studia skończyłaś i czy było warto?
greengoosegreengoose
Administrator


Posty: 10
Zarejestrowany:
2016-01-26 16:46:16
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 17:46
Studiuję filologię węgierską i jestem bardzo zadowolona. Ciekawy język, kultura i perspektywy pracy.