REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-03-09 11:09 | Telefony | misplus | mix | promocje
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 117

Nowa odsłona Promocji 500 SMS za 1 grosz w mixPlus

Od dnia 09.03.2009 r. do odwołania Pakiet „500 SMS za 1 grosz” mixPlus do wykorzystania w sieci Plus, można aktywować 10 razy na 30 dni. Koszt Pakietu to 5 zł z VAT (na 30dni).

By aktywować Pakiet należy wysłać kod: *121*11*09#. Aktywacja Pakietu jest możliwa pod warunkiem posiadania na swoim koncie minimum 5 zł z VAT oraz znajdowania się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących.

By sprawdzić liczbę pozostałych minut w ramach Pakietu oraz termin ważności Pakietu należy wysłać kod: *121#

SMS w Pakiecie kosztuje tylko 1 grosz.

Ważne: Pakiet dostępny dla osób posiadających taryfę mixIV.

Regulamin promocji „500 SMS za 1 grosz”: Tutaj

(ź)Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.055 (głosy: 538)
Tagi: | misplus | mix | promocje Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 117
Komentarze: 117 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimnata
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.03 15:25 Odpowiedz
jesli ktoś właczył te smsy kodem *121*11*o3# bo kiedys był taki koed i dalej mu się samoistnie włacza co miesiac pakiet to należy dezaktywowac kodem *121*00*03#
Anonimmarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.17 22:17 Odpowiedz
Jak wyłaczć kod *121*11*09# oraz *121*11*50#?
Anonimmloda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.06 13:09 Odpowiedz
hej pomocy nie moge aktywowac nowego pakietu chociaz mam kase na koncie, co robic?
AnonimPATKA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.27 15:41 Odpowiedz
cytat:
Co jest ??? kiedy chce wziąć sms to wyskakuje mi usługa chwilowo niedostepna skontaktuj sie z BOK .... niemoge brac zadnych pakietów .. POMOCY z góry dzieki

Anonimduchu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.09 14:51 Odpowiedz
czemu jak chce po prostu sobie zamówić pakiet 500sms to pisze że jest produkt nie aktywny??
Anonimlph98
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.10 17:41 Odpowiedz
ja się z tym ciągle męczyłem...tylko mi się teraz udaje przez :*110#
AnonimJOLKA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.11 21:08
NARESZCIE MI KTOŚ POMÓGŁ!!!!!! DZIĘKI TAK WŁĄCZYŁAM PAKIET 500SMS. P O L E C A M TEN S P O S Ó B !!!!!!!!!!
Anonimproblem
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.04 21:58 Odpowiedz
co mam zrobic?! juz od 5 dni nie moge wykupic pakietu 500 sms chociaz juz go dezaktywowalam... teraz nie moge ani go wlaczyc ani wylaczyc co jest ? pieniadze na koncie !
Anonimmonia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.27 13:47 Odpowiedz
Jezu ludzie !! pomyślcie troche jak wypisaliscie smsmy i chcecie w tym samym miesiacu wlaczyc jeszcze jeden pakiet musicie wpisac ten kod *121*00*01# zeby smsy sie wyłaczyły a potem wpisujecie sobie kod na smsy ja wpisuje *121*11*09# ale mozecie wpisac *121*11*013 gdzie smsy co miesiac beda wlanczaly wam sie same ;d
AnonimKASIA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.14 23:12
a jak sprawdzić potem ile mam sms??
Anonimanimin93
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.20 13:54 Odpowiedz
Wpiszcie kod *110# i rubcie wszystko według instrukcji a kod się włączy bez problemu.
AnonimAnarchista77
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.16 17:42 Odpowiedz
cytat:
Co jest ??? kiedy chce wziąć sms to wyskakuje mi usługa chwilowo niedostepna skontaktuj sie z BOK wchodze na bok #110* no i tam chce kupić pakiet tez nic co robić ??
Anonimkura
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.08 11:27 Odpowiedz
vitek podał dobry kod na 500smsow *121*11*01# działa w mixplusie
Anonimola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.04 09:17 Odpowiedz
proszę pomóżcie mi.jak dezaktywować kod damrowych rozmów w mixie, który uruchomiłam kodem *121*11*09#
Anonimkajtek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.07 10:33 Odpowiedz
jesli skoncza wam sie sms a macie jeszcze ich waznosc poprosty wpiszcie kod *121*00*01# i automatycznie sms sie wylacza i mozna od razu znow wpisac kod na 500 sms ;D
Anonimblondynka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.31 20:28 Odpowiedz
posłuchajcie! Spójrzcie na mój nick a teraz zobaczcie, że jestem mądrzejsza od was!!!Drogi ,,smutasny" musiałeś coś źle wpisać, ponieważ ja tego korzystam i normalnie teraz wchodzę tu po dwóch misiącach wpisuje i niema problemu. Jeżeli wam pisze że musicie się skontaktować z biurem to znaczy że macie zbyt mało pieniedzy na koncie. Weście nie krytykujcie tak tego plusa tylko zobaczcie na kody np. do play i tam ludzie mają takie same proble,y. Myślcie trochę.
Anonimss
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.27 13:41 Odpowiedz
Jeśli chcecie bezlik smsów za 8 zł na miesiąc wystarczy że wpiszecie *110# a tam już będą informacje i to będzie w pakietach te smsy... Polecam ponieważ można go uaktywnić zaraz jak się skończy a nie jak w przypadku 500 smsów że dopiero w przyszłym miesiącu....
Anonimvitek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.24 20:38 Odpowiedz
*121*11*01# zobaczcie ten kod na 500 mi zadzialal
Anonimajdkl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.24 06:26 Odpowiedz
cytat:
w mixie kod na smski to *121*11*09#
jak ty to zrobilas? mi dalej nie dziala? ;/
Anonimja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.23 22:08 Odpowiedz
zaraz mnie***** strzeli znow nie mozna zadnego pakietu uaktualnic
Anonimkinia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.11 23:13 Odpowiedz
zaraz mnie cos trafi... zawsze wykupuje sobie pakiet na 500 esów i wszystko bylo ok jak mi sie konczyły esy wyłączali mi pakiet, a teraz skończyły mi sie esy i muszę czekać aż minię ten miesiąc żeby jakikolwiek inny pakiet sobie wykupić. weszłam na strone plusa , bo mówie to nie możliwe... pewnie można go jakoś wyłączyć... i kod na dezaktywacje jest tylko ku*wa nie działa.... ja się pytam więc po co on ku*wa tam jest....?!! jeżeli ktoś zna jakiś sposób żeby go wyłączyć to prosiła bym o pomoc
Anonimiskra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.08 20:38 Odpowiedz
to jsst nawieksza bujda jaka plus może robić znam tom sieć bo byłem i wiem jak mogom kłamac żeby zdobyc klijenta Pozdrawiam
Anonimjacky
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.06 20:58 Odpowiedz
mi nie chce działać ten kod: *121*11*09# zawsze jak go wbijam pisze usługa chwilowo nie dostepna
AnonimJohn
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.15 11:51 Odpowiedz
siemka mam problem wlaczylem taryfe mixplus 500sms i chce dalej wysylac smsy ale zeby za miecha nie pobralo mi kasy jesi tak mozna prosze o odp
AnonimTragiczna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.13 12:51 Odpowiedz
witam ;3 pakiet aktywuje się kodem :*121*11*09# działa naprawdę tylko niestety muszę dowiedzieć się jak go dezaktywować ale zawsze przecież można przejść się do sklepu sieci Plus i zapytać chyba właśnie tak zrobię . Jak dowiem się czegoś więcej to z pewnością napiszę ;3 Pozdrawiam Angelika (14l.)
Anonimwkurzony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.30 21:51 Odpowiedz
Na oficjalnej stronie plusa pisze ze kod na aktywację tego pakietu to *121*11*01#. Aktywując go zamiast sms-ów przyszedł mi pakiet MAXI MINUTY za 10zł! Oglądając dalej na tej samej stronie okazało się, że ten pakiet ma ten sam kod ale od 2010r. jest juz nieaktywny! Wkurzyłem się i zadzwoniłem do biura obsługi plusa tracąc kolejne 2zł. Oni mi powiedzieli, że wpisałem zły kod bo ten prawdziwy to *121*11*03#. Wchodząc dalej na neta zobaczyłem, że ten kod jest już nieaktywny od 19 października 2011r. A na tej stronie piszecie, że ten kod to *121*11*09#. Oni w tym plusie są nienormalni. Tylko naciągać na kase.. Od kumpli dowiedziałem się, że to zależy jaką taryfę masz, ale to niech napiszą na tej stronie do jakiej to jest taryfy! To jest jakies pośmiewisko! Przechodzę do play! Bo tam nie mają takiego "burdelu"!
AnonimPawcio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.19 16:41 Odpowiedz
Ja uruchomiłem pakiet 500 sms kodem *121*11*09# a jaki jest kod deaktywacji tego pakietu. Ktoś wie?
AnonimXtera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.26 17:51
żeby dezaktywować kod sms 500 musisz wpisać *121*00*01# i zielona słuchawka Działa sama przed chwilą dezaktywowałam
Anonimaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.15 20:48 Odpowiedz
Też mam ten głupi przypadek 500 sms raz w miesiącu ... masakra
Anonimja pier
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.14 20:37 Odpowiedz
dezaktywowalam i potem chcialam aktywowac i pisze mi ze nie moge bo cos tam cos tam mam sprawdzic czy moge i czy mam siano na koncie. Jaaak ja mam 2 dychy na koncie a pakiet kosztuje 5 zl. Żal -.- od 3 dni proboje to gowno aktywowac. 30zl stracilam na bezsensowne pisanie do plusa gdzie moglabym za to pisac caly miesiac!;/
AnonimGGG
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.12 14:41 Odpowiedz
*121*00*01# a później *121*11*01# dla mixplusa i śmiga tak mi w pluisie powiedzieli i działa
AnonimDiablica
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.04 13:51 Odpowiedz
ta siec jest nie normalna ;x odkad stracilam stary telefon chcialam zostac przy tym nr co mialam poszlam do plusa ale mi pwiedzieli ze z 36i6 musze zamienic na mix plusa ; // przez kilka dni bylo ok sciagnelam pakiet 500 sms'ów .. kiedy wypisalam te sms od jakiegos czasu nie dziala mi nic zadnen kod . nie moge z nimi zerwac umowy bo bede placila kare ; / co mam zrobic z tym fantem ?! pomocy DIABLICA ;D
AnonimOLA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.24 16:18 Odpowiedz
Czy wie ktoś jak się deaktywuje pakiet 500 sms w mix plusie, który przpadkiem aktywowałam kodem *121*11*01# a teraz niestety mi pobiera co miesiąc pieniądze:/ co robic? POMÓŻCIE!!