REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-02 06:50 | PDA & Navi | panasonic | kamera | monitoring
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Nowa linia kamer PTZ Panasonic z wbudowaną funkcją NDI

Panasonic zapowiedział wprowadzenie pełnej oferty kamer profesjonalnych PTZ obsługujących interfejs sieciowy NDI (Network Device Interface). Dzięki niemu użytkownicy kamer będą mieli możliwość przesyłania obrazu wideo bezpośrednio do innych urządzeń kompatybilnych z siecią NDI z dowolnego miejsca i bez konieczności przeprowadzenia skomplikowanej konfiguracji.

Zintegrowanie urządzeń firmy Panasonic z funkcją NDI 3.0 pozwoli na podłączenie profesjonalnych kamer PTZ bezpośrednio do sieci NDI i korzystanie z najnowszych ulepszeń wersji 3.0, w tym trybu wysokiej efektywności. W połączeniu z mikserem NewTek TriCaster i przełącznikami IP firmy NewTek, kamery będzie można bez problemu zintegrować z setkami innych produktów kompatybilnych z NDI. Kamera zostanie automatycznie wykryta i bez konieczności dodatkowej konfiguracji możliwe będzie przesyłanie materiałów wideo pomiędzy urządzeniami podłączonymi do sieci.

Panasonic AW-HN40
Panasonic AW-HN40

Nowe kamery AW-HN38, AW-HN40, AW-UN70 i AW-HN130 uzupełnią dotychczasową ofertę modeli PTZ Panasonic i będą dostępne w kolorze czarnym oraz białym. Wśród produktów klasy premium znajdzie się m.in. kamera AW-HN38 wyposażona w podobny zestaw funkcji co modele AW-HN/HE40. Nowa kamera oferuje 22-krotny zoom optyczny, wejście HDMI i natywną łączność IP.

Wszystkie nowe kamery HN/UN będą wyposażone w tryb NDI - dostępny w menu kamery. Jego wybór spowoduje automatyczną rekonfigurację ustawień kamery, tak by zapewnić najlepszą wydajność urządzenia i pełną kompatybilność z siecią NDI. Dla użytkownika oznacza to prostą konfigurację, możliwość przesyłania sygnałów audio i wideo oraz sterowania kamerami PTZ i ich zasilania za pomocą pojedynczego kabla.

- Przez lata ściśle współpracowaliśmy z Panasonic, tworząc dla milionów użytkowników korzystających z produktów NDI nowy standard sterowania kamerami zdalnymi PTZ - mówi Andrew Cross, prezes NewTek i dyrektor ds. technologii. – Nowe kamery Panasonic z wbudowaną funkcją NDI są realizacją naszych oczekiwań o efektywniejszej i lepszej produkcji wideo.

Wśród setek urządzeń kompatybilnych z siecią NDI znajduje się przełącznik Panasonic AV-HLC100, zaprezentowany podczas ostatnich targów NAB 2017, który dostępny będzie pod koniec jesieni. Połączenie nowych kamer Panasonic PTZ wraz z przełącznikiem AV-HLC100 zapewnia zupełnie nowy standard produkcji wideo, umożliwiając pełną łączność IP od momentu rejestracji materiału, poprzez produkcję na żywo, aż po jego wysłanie i streaming.

- Innowacyjność towarzyszy systemom kamer zdalnych Panasonic od samego początku – mówi Nela Pertl, Panasonic Broadcast & ProAV Marketing Manager EMEA. – Funkcja NDI w urządzeniach Panasonic to wielki krok naprzód umożliwiający prawdziwie zdalną produkcję wideo z praktycznie każdego miejsca. ,/i>

Klienci, którzy korzystają ze standardowych wersji kamer AW-HE40, AW-UE70 i AW-HE130 lub planują ich zakup będą mogli wprowadzić do nich aktualizację i uruchomić funkcję NDI już jesienią. Aby to zrobić, należy odwiedzić stronę NewTek: new.tk/ndi_panasonic.

Nowe modele Panasonic z funkcją NDI: AW-NH40 i AW-UN70 będą dostępne na rynku już jesienią, zaś AW-HN130 – na początku zimy.

źródło: Panasonic

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | panasonic | kamera | monitoring Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 20

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)