| REKOMENDUJ | ULUBIONE | RSS | NEWSLETTER | Zaloguj |
| Zarejestruj |
![]() |
Wersja mobilna m.Telix.pl |
Nokia N97 trafiła do sprzedaży w Polsce | 2009-06-30 13:11 | 8
| |
| | Archiwum wiadomości |
Do sprzedaży trafia Nokia N97 - najbardziej zaawansowany komputer mobilny na świecie, który zrewolucjonizuje sposób komunikowania się z innymi oraz zmieni dotychczasowy sposób korzystania z Internetu, czytamy w komunikacie fińskiego producenta. Cena detaliczna urządzenia to 2999 PLN.

Nokia N97 to wielofunkcyjny mobilny komputer stworzony do korzystania z Internetu. Zapewnia on nie tylko możliwość robienia zdjęć czy słuchania muzyki, ale również możliwość zamieszczania zdjęć na serwisach takich Ovi Share, Flickr czy Vox oraz dostęp do otwartego właśnie w Polsce Nokia Music Store czy nawigacji z Nokia Maps. Urządzenie łączy w sobie duży dotykowy ekran o przekątnej 3.5" i pełną klawiaturę QWERTY. Dzięki temu użytkownik może w każdej chwili mieć wygodny dostęp do swoich ulubionych serwisów społecznościowych lub witryn internetowych, ale także najważniejszych kontaktów w postaci zdjęć czy widgetów. To flagowe urządzenie serii N umożliwia korzystanie z prawdziwie osobistego Internetu oraz nieustanny dostęp do ulubionych serwisów.
Test Nokia N97:Tutaj
(ź)Nokia
Kan
Skanując fotokod telefonem połączysz się z serwisem mobilnym m.telix.pl bez potrzeby ręcznego wpisywania adresu |
| Tagi: | nokia | smartphone | hsdpa | wi-fi | gps | Google Gwar Spis |
| Liczba komentarzy do tego artykułu: 8 | Napisz komentarz |
![]()
fritz [Odpowiedz] 2009-06-30 15:44:05 ciekawe czy znajdą się frajerzy, którzy zapłacą 3 tys. za telefon. polityka cenowa niektórych firm jest szokująca |
|
Fawu [Odpowiedz] 2009-06-30 17:17:41 Zgadzam się z przedmówcą, "ZA DROGO!!!" Toż to dwa notebooki nienajgorszej klasy. |
![]()
qlima1 [Odpowiedz] 2009-06-30 18:13:40 Myślę, że to będzie telefon-wizytówka bandziorów-intelektualistów (czyli niewielu łysych w dresach adidasa). Szkoda bo oni będą tylko z niego dzwonić - posiadanie będzie świadczyło o statusie w lokalnym "stadzie". Oni nie skorzystają z jego funkcjonalności tak, jak biedny student... |
![]()
pisul [Odpowiedz] 2009-06-30 19:07:50 Za 700/800 zlotych jest netbook Acer One.9 calowy ekran klawiatura i wbudowany modem.Tylko mowa o tymz mala pamiecia wewnetrzna(chyba 5 giga)bo ten z 120albo 160 gogami pamieci juz po zwyklej cenie. |
![]()
mika [Odpowiedz] 2009-07-13 09:12:41 swietny |
![]()
Mari [Odpowiedz] 2009-07-13 09:17:05 WIECIE CO NAJWIEKSZY CIEMNOGROD TO POLSKA I POLACY NA TEN TELEFON CZEKALA PRAWIE CALA AMERYKA I ANGLIA JEST CO TU DUZO MOWIC GENIALNY JA MAM GO OD TYGODNIA BIALY MODEL KUPILAM NA KONTRAKT W WODAFONIE I JSTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JEGO POSIADANIA LEPSZY OD IPHONA BO TEZ UZYWLAM GO AZ ROK ALE Z NOKIA N97 SIE NIEROZSTAJE . |
![]()
ja [Odpowiedz] 2009-08-04 09:45:49 nic nie pisze ale za 3tysiaki to mozna kupic wypasiony PC. gdzie kazda gra na full detalach pojdzie. |
![]()
ja [Odpowiedz] 2009-08-04 09:47:50 w ameryce w przelozeniu z dolarow na zloty to kosztuje taniej o polowe |
Zdecydowana większość badanych (86,7 %) nie zamierza w najbliższym czasie zmieniać sieci telefonii ruchomej. Zdecydowana większość respondentów (88,3 %), którzy mają telefon komórkowy nie skorzystało z możliwości przeniesienia numeru. Z takiej możliwości skorzystało 8,8 % respondentów.
Więcej tagów
HTC Tattoo łączy zalety z systemu Google Android i przystępnej ceny. HTC Tattoo zbliżony jest funkcjonalnie do prezentowanego już na naszych stronach urządzenia HTC Hero.
Coraz częściej kupujemy telefony komórkowe naszym dzieciom. W trosce o bezpieczeństwo, z uwagi na potrzebę kontaktu i sprawdzenia co się dzieje. Kupowanie zaawansowanych i drogich telefonów dla małych dzieci może być jednak ryzykowne. Dlatego powstał telefon specjalnie dla maluchów - Fonek.
Test transmisji danych dla nawigacji działających w trybie online na telefonie komórkowym. W założeniu test pokazuje ile na krótkich, prostych i porównywalnych trasach poszczególne nawigacje potrzebują danych.
Osoby starsze, niedowidzące lub niedosłyszące, czasem natrafiają na problemy przy korzystaniu z nowoczesnych urządzeń telekomunikacyjnych. Obsługa małych klawiszy jest utrudniona a głos rozmówcy, w przypadku częściowej utraty słuchu, jest słabo słyszalny. Dlatego postanowiliśmy przetestować telefon skierowany właśnie do użytkowników, którzy borykają się z takim problemami.
Od dawna jestem maniakiem mobilnych technologii. Nokia gości w mojej kieszeni od kultowego modelu 2110 po dziś dzień. iPhone'a testowałem tylko pod kątem kilku aplikacji, ale postanowiłem sprawdzić czy aby nie robę błędu wierząc w technologię Nokii i może posiadacze gadżetu Apple mają rację!
Redakcja Telix.pl obecna na MWC 2009 przedstawia przegląd zdjęć wykonanych na targach Mobile World Congress w Barcelonie przy użyciu telefonów komórkowych z kamerą 8Mpix: Samsung S8300 (Ultra Touch), Samsung I8910 OMNIA HD, SonyEricsson W995, Nokia N86 8MP i LG KC910.
Nokia 8800 Carbon Arte to telefon komórkowy kategorii Premium. Urządzenie zostało wyprodukowane z włókna węglowego, tytanu, polerowanego szkła i stali nierdzewnej.
Test programu, który magazynuje imieniny i urodziny osób w książce adresowej telefonu komórkowego, a potem w czytelny sposób nas o nich powiadamia.
Testy Nokia Maps można samemu rozpocząć gdyż aplikacja na Nokii jest darmowa. Jednak aby nawigować trzeba już wykupić usługę i to całkiem drogą bo 8 EURO za 30 dni przy czym otrzymujemy mapy Europy Wschodniej i możliwość nawigowania po tym terenie.
Nav4All - nawigacja za pomocą telefonu komórkowego. Program jest rozdawany prawie za darmo. Prawie gratis, gdy nie wliczymy kosztów transmisji danych, która w systemie Nav4All jest niezbędna do pracy gdyż jest to system z centralnym serwerem i mapami transmitowanymi do telefonu tylko w celu nawigacji na konkretnej trasie.