REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-10-17 15:56 | Telefony | t-mobile | heyah | pre-paid | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 17

No limit do wszystkich sieci w T-Mobile na kartę i Heyah

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Od 19 października br. z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać klienci Heyah. W przyszłym tygodniu oferta będzie również dostępna dla klientów T-Mobile na kartę.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania, zgodnie z poniższą tabelą

Wartość doładowania

Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów

20 zł – 49 zł

5 dni

50 zł – 99 zł

10 dni

100 zł i więcej

20 dni

Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. Dzięki temu połączenia w Heyah i T Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne, a klienci zyskają więcej.

W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 1 (głosy: 1)
Tagi: | t-mobile | heyah | pre-paid | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 17
Komentarze: 17 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimryszak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.23 21:18 Odpowiedz
Wydaje się ok, choć ja tam wolę pakiet smsowy Heyah - na 30 dni, za atrakcyjną cenę.
AnonimHugo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.18 12:36 Odpowiedz
Heyah i tak ładuje miesięcznie po 30 zł i tak, więc ten bonus na darmowe połączenia będzie bardzo miłym dodatkiem. Jak dla mnie oferta na +.
Anonimreddd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.18 09:56 Odpowiedz
pewnie wyklucza się to z roczną ważnością konta! Tak jak ostatnie podwójne doładowanie na zaproszenie kasowało rok ważności konta.
AnonimRado
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.24 09:00
Z tego co czytałem to można wrócić do rocznej ważności, także nie jest źle tym bardziej, że bonusów za regularne doładowania jednak przybywa.
UnidaUnida
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 47
Zarejestrowany:
2012-09-28 08:35:45
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.18 08:22 Odpowiedz
@PyTom, masz racje, że sama oferta jest kalkomanią tak samo zresztą jak to zrobił Play(co nawet przyznał ich rzecznik). Natomiast wcześniej T-Mobile wprowadził Europakiet na który tak wiele osób psioczyły, ze to marna odpowiedź na nielimitki Plusa. Jeszcze wcześniej ofertę podwajania konta i jeśli te wszystkie opcje ze sobą połączymy to już wyjdzie nam naprawdę fajna oferta. Wydaje mi się, że najbardziej kompleksowa ze wszystkich pre-paidów.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3435
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.18 08:45
"najbardziej kompleksowa ze wszystkich pre-paidów" - trafnie ujęte. Jeśli zagra no-limit, europakiety, podwajanie itp. to jest wszechstronna bomba korzyści, która może zachęcać do przechodzenia z abonamentów na prepaidy nawet przedsiębiorców. Ale nie ma obawy, bo jeśli w abonamentach zrobią dobre ceny promocyjne smart/fonów, to warto będzie w nich pozostać, związanym niczym 'pani Pelagia', bohaterka dawnego kabaretu TEY ze swoim zakładem pracy, a mianowicie 'kasą zapomogowo-pożyczkową'
UnidaUnida
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 47
Zarejestrowany:
2012-09-28 08:35:45
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.18 09:04
Pelagia rządzi
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3435
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 20:13 Odpowiedz
'No-Limit' w prepaid T-M.pl? Brawo! Każdy ładunek podwajany, można kupić pakiety na zagran./roaming (30 minut/smsów/MMS-ów za 9 zł na 2 tygodnie) albo internetowe pakiety roamingowe (500 MB na 2 tygodnie), internet mobilny krajowy lub zużyć kapitał ładunku na wideorozmowy czy inne extrasy. Świetne!
AnonimQtzu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.18 06:56
Pod warunkiem, że kiedy zobaczymy regulamin nie będzie on tryskal informacjami typu: Oferta dla osób które..... i tu się posypią punkty z czym nie można jej łączyć typu roczna ważność konta, T-Mobile jednostki... już ja ich znam skubanców jednych ))
AnonimNihilista
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 20:00 Odpowiedz
Szkoda że nie w mixach. Nie podali też jak włączyć promocję i czy w ogóle coś trzeba zrobić.
AnonimKM222222
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 19:50 Odpowiedz
CO TO ZA GIE JEST :*. kTO normalny w systemie na kartę będzie bulił takie duże kwoty, żeby gadać kilka dni bez limitu? Po to są systemy na kartę, żeby oszczędzać kasę.
AnonimLika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 17:55 Odpowiedz
dobre wzorce się powiela. Ale ja nadal twierdzę, że z no limit w takiej postaci mało kto skorzysta. Oczywiście mam na myśli specjalnie. Bo po doładowaniu po prostu przez daną ilość dni będzie to dostepne. Ale sama promocja nic nie wnosi do pre-paid. W post-paid tak.
Anonimprzemo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 17:09 Odpowiedz
jak play wprowadził taką oferte to wszyscy wpadli w szał i euforie... ja t-mobile wprowadził taką ofertę to już ksero... mnie cieszy ze wreszcie cos sie ruszyło w tym taktaku
AnonimPyTom
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 17:00 Odpowiedz
KALKOMANIA! Na nic wiecej ich nie stać? Myślałem, ze przejdę z Plusa a tu to samo. Żadnej konkurencji na rynku teraz nie ma, jak ktos się wychyli to reszta robi to samo - o co chodzi, gdzie marketingowcy?
TomekOTomekO
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 297
Zarejestrowany:
2011-09-01 18:57:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 16:59 Odpowiedz
Gdyby to połączyć z promocją 2x więcej na konto może być ciekawe. Ładujemy co 5 dni za 20 zł. czyli 120 zł. na miesiąc. Na koncie PLN 120 zł. i "Złotówki do wszystkich" kolejne 120 zł. z których w pierwszej kolejności można kupić np. 1,2 GB danych. Tylko na co wydać pozostałe 90,10 zł. z konta "Złotówki do wszystkich" ? Połączenia video będą lecieć z konta PLN jak dobrze rozumiem regulamin. Chyba tylko MMSy pozostają tak żeby konta PLN nie ruszać ?
Anonimfixer
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.17 16:51 Odpowiedz
Po co takie oferty. Lepszy byłby pakiet 1 grosz za sms do wszystkich i np za 10 zeta pakiet kilku godzin do wszystkich sieci + dobre pakiety internetowe.
sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1430
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie