REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-15 09:41 | Telefony | nju | roaming | taryfy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

Nju.mobile - roaming jak w domu

W nju mobile już niedługo, od 15 czerwca 2017 r., w sam raz na wakacje korzystanie z telefonu w roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska) stanie się tak korzystne jak w kraju. Nju.mobile opublikowało cenniki usług roamingu, które będą Was obowiązywać od 15 czerwca.

W przypadku nju z rachunkiem w dalszym ciągu obowiązuje zasada, że płacicie tylko za te usługi, z których skorzystacie. Oznacza to, że osiągnięciu limitu wydatków opłaty nie będą pobierane. Z kolei klienci, którzy korzystają z planów abonamentowych, w których dostają określony pakiet minut i SMS (na przykład Smart Plan LTE za 29,99) to najpierw korzystają z niego, a następnie płacą za minutę tyle samo w kraju i w roamingu w UE.

Klienci prepaid zapłacą za połączenia, SMS, transfer danych i MMS zgodnie z cennikiem podstawowym, który obowiązuje w Polsce. Jeśli chodzi o transmisję danych, będą korzystać w roamingu z jednej, niskiej stawki – 10 gr za 1 MB. Oznacza to dużo niższe opłaty niż dotychczas. Jeżeli korzystacie z oferty nju z rachunkiem za połączenia, SMSy, MMSy i Internet podczas pobytu za granicą w jednym z krajów Strefy 1 zapłacicie tak samo, jak byś był w Polsce, czyli w ramach usługi obniżającej koszty, którą masz włączoną na swoim numerze. w każdym okresie rozliczeniowym otrzymacie Limit GB do wykorzystania podczas wakacji zagranicznych, a połączenia odbierane będą bezpłatne.

Zmiana w zakresie cenników usług w roamingu w ofercie nju z rachunkiem i nju na kartę wynika ze zmiany przepisów prawa i obejmuje również zasady dotyczące Polityki Uczciwego Korzystania, którą to politykę dostawcy usług roamingu mogą stosować od 15 czerwca 2017 r.

Korzystanie z usług w roamingu w Strefie 1, tj. z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów i transmisji danych będzie odbywać się na takich samych zasadach jak w kraju, tj.:

  1) w ofercie nju z rachunkiem

  Opłaty za połączenia głosowe, SMS-y lub MMS-y wykonane w ramach Strefy 1 oraz do Polski będą traktowane jak połączenia wykonane z numeru Abonenta na terenie Polski na numer komórkowy krajowych operatorów sieci komórkowych, z uwzględnieniem tych samych warunków, które obowiązują Abonenta na tym numerze na terenie Polski.

  Za połączenia głosowe odebrane na numerze Abonenta w Strefie 1 opłaty nie są naliczane. Transmisja danych będzie rozliczana tak jak w kraju, z uwzględnieniem bezpłatnych Limitów GB przyznanych w ramach Polityki Uczciwego Korzystania, polegającej na tym, że każdy Abonent nju z rachunkiem otrzyma Limit GB na transmisję danych do wykorzystania w roamingu w Strefie 1, odpowiedni do planu taryfowego, z którego korzysta, a w przypadku planu taryfowego nju buzz, odpowiedni do promocji/usługi obniżającej koszty aktywnej na numerze Abonenta. Po wykorzystaniu Limitu GB opłata za 1 MB będzie wynosiła 0,04 zł.

  2) w ofercie nju na kartę opłaty za połączenia wykonane, odebrane, SMS-y, MMS-y i transmisję danych w roamingu w Strefie 1 zostają zrównane z cenami krajowymi.

  Od dnia 15 czerwca br. w ramach Promocji „Taniej za transmisję danych w roamingu w Strefie 1 w ofercie nju na kartę” opłaty za transmisję danych w roamingu w Strefie 1 dla Abonentów nju na kartę zostają obniżone z 0,19 zł do 0,10 zł za 1 MB.

W związku z powyższymi zmianami opłaty w roamingu w Strefie 1 będą wynosiły:

  1. cena za minutę wykonanego połączenia głosowego: 0,19 zł,

  2. cena za minutę odebranego połączenia głosowego: 0,00 zł,

  3. cena za wysłanie wiadomości SMS: 0,09 zł,

  4. cena za wysłanie wiadomości MMS: 0,19 zł,

  5. cena za 1 MB: 0,10 zł.

W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku, Abonentowi oferty nju z rachunkiem i oferty nju na kartę przysługuje prawo do rozwiązania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w trybie i na warunkach określonych w Regulaminie świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów nju z rachunkiem i nju na kartę. Wypowiedzenia umowy można dokonać do dnia wejścia w życie zmian, tj. do 15 czerwca 2017 r.

źródło nju mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | nju | roaming | taryfy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimPOmyleniec
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.16 12:58 Odpowiedz
SZACH-MAT
AnonimBlom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.15 14:00 Odpowiedz
Super zachowanie Orange i Nju, a reszta opów niech się wstydzi.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)