REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-04 10:19 | Rozrywka | netia | rozrywka | telewizja | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Netia - okno otwarte na powrót do szkoły

Od 1 września aż do końca listopada potrwa nowe okno otwarte kanałów Viasat w Telewizji Osobistej Netii. Z tej propozycji ucieszą się wszyscy widzowie, którzy – bez względu na wiek – wciąż są głodni wiedzy m.in. o historii, przyrodzie czy podróżach.

W nowym oknie otwartym, które startuje 1 września i zakończy się dopiero 31 listopada, pojawią się trzy kanały należące do Viasat. Są to Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat Nature.

Polsat Viasat History HD (kanał 54) jest kanałem o tematyce historycznej dostępnym na rynku polskim od 2004 roku. Wśród całodobowej emisji nadawane są programy, które przedstawiają sylwetki historycznych postaci oraz historię wojskowości, wynalazków, gospodarki, a także popkultury. Rzetelne informacje i ciekawostki historyczne można znaleźć w kilku programach, m.in. na „Zakazanej historii”, „Muzeum pełnym tajemnic” i „Odlotowych wynalazkach”.

Polsat Viasat Explore HD (kanał 76) w swojej ramówce posiada programy dokumentalne i rozrywkowe o tematyce przyrodniczo-podróżniczej, łowiecko-wędkarskie, przygodowe, kryminalistyczne, oraz motoryzacyjne. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy nowych technologii oraz e-sportu. Kanał oferuje m.in. takie programy jak: „Wędkarskie pojedynki”, „Mistrzowie drewna” i „Nacja innowacji”.

Polsat Viasat Nature (kanał 38) jest całodobowym kanałem o tematyce przyrodniczej, dostępnym na polskim rynku od 2010 roku. Kierowany jest do całej rodziny. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy przyrodnicze, przygotowane i prowadzone przez prawdziwych pasjonatów. Można na nim oglądać m.in. „Weterynarzy z afrykańskiego buszu”, „Miasto niedźwiedzi polarnych”, „Nadchodzi tornado” oraz „Najdziksze miasto Alaski”.

Telewizja Osobista Netii to obecnie aż 209 kanałów w tym 117 w HD. Klienci mogą wybierać spośród 19 pakietów tematycznych. Przy zakupie oferty na warunkach aktualnych promocji można otrzymać wyjątkową usługę o nazwie Giganagrywarka (umożliwia m.in. oglądanie przesunięte w czasie, czyli tzw. timeshift) oraz HBO HD bez zobowiązań i dodatkowych opłat do 3 miesięcy.

źródło: Netia

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | netia | rozrywka | telewizja | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 197

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)