REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-15 11:25 | Telefony | netia | youtube | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Netia Ethernet (klasy operatorskiej) w nowym, prostszym wydaniu (wideo)

Netia udoskonaliła i uprościła gamę usług typu Carrier Ethernet. W efekcie od grudnia usługa Netia Ethernet jest dostępna w dwóch spełniających oczekiwania Klientów wersjach: Basic i Advanced. O jakości i niezawodności tej usługi świadczy fakt, iż posiada najważniejszy branżowy certyfikat MEF 2.0.

Netia Ethernet z certyfikatem MEF CE 2.0

Netia Ethernet, to najszybsza i najbardziej transparentna, z punktu widzenia sieci korporacyjnych, usługa transmisji danych w warstwie drugiej modelu OSI (L2), Zapewnia połączenia pomiędzy lokalizacjami Klienta (w architekturze punkt-punkt lub punkt-wielopunkt) w ramach jednej, jednolitej sieci Ethernet, w obrębie jednego lub kilku węzłów Carrier Ethernet.

Główną zaletą usługi Netia Ethernet jest fakt, iż jest ona w pełni zarządzana przez Netię. Rola administratorów sieci po stronie Klienta ogranicza się do wskazania (spośród wielu dostępnych opcji) oczekiwanej funkcjonalności oraz wyboru, które lokalizacje mają być połączone. Większość zadań związanych z administracją urządzeń sieciowych i samej sieci WAN pozostaje po stronie Netii.


Dowolne pakiety, każdy typu ruchu

W wariancie Basic usługa pozwala na przenoszenie nietagowanych ramek broadcast i unicast o standardowej wartości MTU 1518. W wyższym wariancie (Advanced), usługa Netia Ethernet zapewnia przenoszenie ramek o wartości MTU 1522 i nieograniczonej ilości VLAN-ów o dowolnej numeracji (QinQ), i obsługuje każdy typ ruchu (broadcast, unicast jak i multicast). W opcji pozwala też na przesyłanie MTU aż do rozmiarów jumbo frame z przenoszeniem protokołów warstwy drugiej (np. STP, LACP, MACsec).

Ethernet o światowym standardzie

O jakości i niezawodności usługi Netia Ethernet świadczy fakt, iż posiada najważniejszy branżowy certyfikat stowarzyszenia Metro Ethernet Forum 2.0.

- Do Metro Ethernet Forum Netia przystąpiła blisko 2 lata temu a od połowy 2016 roku posiada certyfikat MEF 2.0, Członkostwo w stowarzyszeniu zacieśniło nasze relacje ze światowymi partnerami co poskutkowało, zarówno rozbudową naszej infrastruktury, jak również gamą usług, które są zbieżne z usługami innych globalnych dostawców – mówi Tomasz Tlak, Kierownik Produktu w Netii.

- Certyfikat MEF daje naszym Klientom i partnerom pewność, że usługi Netii posiadają takie same parametry jakościowe i techniczne, jak usługi innych operatorów należących do organizacji – dodaje Tomasz Tlak.

Członkami stowarzyszenia Metro Ethernet Forum (MEF) jest ponad 210 operatorów TIER (1, 2 i 3), czyli firm dostarczających usługi, sprzęt oraz aplikacje, dzięki którym możliwe się staje stworzenie globalnej spójnej sieci oraz dostarczanie usług na żądanie dla różnych podmiotów z całego świata. Misją MEF jest przyśpieszenie procesu wdrażania sieci Carrier Ethernet i usług z nimi związanych na całym świecie przy zachowaniu jednolitej struktury oraz parametrów technicznych.

źródło: Netia

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | netia | youtube | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 191

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)