REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-12-19 18:33 | Rozrywka | netflix | wideo | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Netflix - zapowiedzi wideo. Czym one są? (wideo)

Zapowiedzi wideo, to nowy sposób na przeglądanie serwisu Netflix, dzięki któremu można szybciej wybierać kolejne tytuły. Netflix wprowadził nowy interfejs użytkownika, w ramach którego prezentuje jeszcze więcej materiałów wideo w czasie rzeczywistym i pomaga użytkownikom w podjęciu decyzji o naciśnięciu przycisku odtwarzania. Czym one są?

Zapowiedzi wideo nie są ani teaserami, ani tradycyjnymi zwiastunami. To specjalne streszczenia wideo prezentujące w zwięzłej formie fabułę, bohaterów i charakter konkretnego tytułu, dzięki którym można szybciej podejmować bardziej przemyślane decyzje.

W ciągu kolejnych kilku tygodni usługa będzie udostępniana na wybranych urządzeniach z obsługą serwisu Netflix, w tym na większości konsoli do gier i urządzeń Roku. W najbliższych miesiącach nastąpi natomiast aktualizacja interfejsu telewizorów Smart TV i pozostałych urządzeń.

Netflix w Polsce na smartfonie w trybie offlineNetflix Jest to nasza najnowsza propozycja utrzymana w duchu ciągłej ewolucji internetowych serwisów telewizyjnych w kierunku rozwiązania zapewniającego większy wybór, bogatszą ofertę i większy kontekst oraz umożliwiającego łatwiejszą obsługę. Gdy w roku 2007 uruchamialiśmy przesyłanie strumieniowe, zastanawialiśmy się, czym może się stać ta technologia i w jaki sposób najlepiej ją wykorzystać. Poczynione w ciągu ostatniej dekady inwestycje w zakresie metod globalnego dostarczania treści i optymalizacji strumieni w warunkach ograniczonej przepustowości, a także zmieniające się gusta klientów, pozwoliły nam eksperymentować z nowymi rozwiązaniami poprawiającymi wrażenia użytkowników.

Materiały wideo stają się coraz ważniejszą częścią naszego życia i odgrywają coraz istotniejszą rolę w realizowanych przez Netflix działaniach zmierzających do zapewnienia odbiorcom na całym świecie lepszych wrażeń związanych z internetowymi serwisami telewizyjnymi. Mamy nadzieję, że zapowiedzi wideo spodobają się użytkownikom, którzy dzięki nim odkryją jeszcze więcej ciekawych historii. - mówi Stephen Garcia, dyrektor działu ds. innowacyjności produktów telewizyjnych i Chris Jaffe, wicedyrektor działu ds. innowacyjności produktów.

źródło:

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | netflix | wideo | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 773

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)