REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-12 09:36 | PDA & Navi | gadgety | akcesoria | ekologia
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Nelro Data walczy ze smogiem

Jakość powietrza w polskich miastach pozostawia wiele do życzenia. Zanieczyszczone przez przemysł, spaliny oraz szkodliwe substancje uwalniające się podczas ogrzewania mieszkań zabronionymi materiałami, niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Z pomocą przychodzi marka Go4Fresh, której logo sygnuje gamę nowoczesnych, wydajnych oczyszczaczy powietrza, bazujących na wielowarstwowych filtrach.


- W wielu wymiarach potrafimy sami zadbać o nasze zdrowie. Kupujemy różne kremy czy suplementy diety, jednak na jakość powietrza, którym oddychamy nie mamy absolutnie żadnego wpływu, narażając się na choroby płuc, np. astmę czy alergie. Tak było do tej pory. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez klientów i oddać do ich użytku trzy modele oczyszczaczy powietrza, które spełnią swoją rolę zarówno w sypialniach, salonach, pokojach dziecięcych, ale także w biurach, obiektach użyteczności publicznej czy pomieszczeniach takich jak laboratoria i pracownie komputerowe – wyjaśnia Dariusz Rylski, Business Development Manager w Nelro Data.

Go4Fresh Modern
Go4Fresh Modern

Jak to właściwie działa?

Prześledźmy funkcję oczyszczania powietrza na przykładzie modelu Go4Fresh Modern, który oferuje aż sześć etapów oczyszczania. Wymienne filtry „aktywny węgiel” oraz HEPA zatrzymują drobne pyłki i cząsteczki sadzy, a także absorbują uciążliwe zapachy tytoniu i dymu. W kolejnym etapie generator plazmowy redukuje zarodki pleśni, mikroby, bakterie i wirusy. Następnie z tymi zarazkami rozprawia się filtr TiO2 oraz lampa UV, unicestwiając je. Ostatnie dwa etapy pracy odświeżacza polegają na generowaniu przyjemnego zapachu - jony naładowane ujemnie wiążą molekuły naładowane dodatnio znajdujące się w pomieszczeniu (cząsteczki pyłu i dymu). Powietrze jest już czyste i bezpieczne dla naszego zdrowia. Dodatkową zaletą modelu Modern jest niestandardowy, designerski wygląd. Urządzenie zaprojektowano na kształt lampy, co sprawia że może ono stanowić ciekawy element dekoracyjny mieszkania.

Go4Fresh Comfort
Go4Fresh Comfort

Z kolei model Go4Fresh Comfort posiada czytelny, kolorowy wyświetlacz LED wkomponowany we frontowy, zdejmowany panel urządzenia. Prezentowane są na nim najważniejsze parametry, takie jak precyzyjny wskaźnik jakości powietrza PM2.5, temperatura, wilgotność oraz stężenie jonów ujemnych. Koronną zaletą urządzenia jest fakt, iż wyfiltruje z pomieszczenia aż 99,97% mikro cząstek stałych (kurz, pyłki).

 Go4Fresh Standard
Go4Fresh Standard

Ostatni z oczyszczaczy, model Go4Fresh Standard, bazuje na technologii elektrofiltra (ESP). Składa się on z wentylatorów chłodzących CPU i charakteryzuje się niskim zużyciem energii, cichą pracą, długą żywotnością, a także stabilnym przepływem powietrza. Jego struktura wykorzystuje najlepszą wydajność elektrofiltra, który jednocześnie jest rdzeniem oczyszczacza i może wychwytywać miliony mikrocząsteczek.

Oczyszczacze Go4Fresh pracują w zakresie temperatur od 0 do +40°C. Powierzchnia efektywna, w jakiej działają urządzenia, wynosi od 25 do 40m², a ich wydajność producent określa na 150-250m³/h. Urządzenia są też bardzo ciche, generują hałas nie większy niż 25dB. Oczyszczacze można samodzielnie czyścić oraz poddawać procesowi recyklingu przy zerowych kosztach wymiany.

Ceny: Go4Fresh Modern 599 zł, Go4Fresh Standard 699 zł, Go4Fresh Comfort 749 zł

źródło: Nelro Data

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | gadgety | akcesoria | ekologia Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 196

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)