REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-09-24 08:29 | PDA & Navi | nec | gadgety | akcesoria
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

NEC MultiPresenter - bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne (wideo)

NEC Display Solutions wprowadził na rynek bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne MultiPresenter Stick MP10RX do projektorów i monitorów NEC, które nie posiadają funkcji prezentacji bezprzewodowej. Niewielkie urządzenie, zbliżone wielkością do długopisu, podłącza się bezpośrednio do portu HDMI monitora bądź projektora i jest ono kompatybilne także z produktami innych marek.

NEC MultiPresenter Stick MP10RX
NEC MultiPresenter Stick MP10RX

Podłączony przykładowo do projektora MultiPresenter może wspópracować z różnymi rozwiązaniami mobilnymi, pozwalając użytkownikom na pracę z własnych urządzeń i jednoczesne wyświetlanie jej efektów przez projektor. Rozwiązanie umożliwia pracę grupową przy jednoczesnej bezprzewodowej prezentacji, bez konieczności stosowania okablowania.

W biurach i salach lekcyjnych użytkownicy mogą połączyć bezprzewodowo z MultiPresenterem® własne urządzenie z systemem operacyjnym Windows, OSX, Android lub iOS przy wykorzystaniu dedykowanej aplikacji, która jest dostępna bezpłatnie w App Store i Google Play Store. Dla bezpieczeństwa połączenie odbywa się przy pomocy kodu PIN wpisywanego w aplikacji, co pozwala na natychmiastowe prezentowanie i udostępnianie treści innym użytkownikom.

"Problemy wynikające ze złego połączenia lub problemów sieciowych, a także ze zbyt dużego okablowania w salach konferencyjnych są obecnie bardzo częste.” – powiedział Ulf Greiner, Senior Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe – „Nasz bezprzewodowy MultiPresenter Stick zapewnia prostą i skuteczną współpracę, co czyni go idealnym rozwiązaniem do bezprzewodowej prezentacji i udostępniania materiałów.”

Wszystkie połączone z MultiPresenterem urządzenia mogą powielać obraz z pozostałych i udostępniać treści, przesyłać pliki, zwiększając wydajność pracy zespołowej. Ponadto MultiPresenter może być zasilany z portu USB i nie wymaga osobnego zasilacza.

MultiPresenter Stick MP10RX jest już dostępny na polskim rynku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosząca 1860 zł netto czyni inwestycję opłacalną również pod kątem kosztów.

źródło NEC

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | nec | gadgety | akcesoria Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)