REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-09-24 08:29 | PDA & Navi | nec | gadgety | akcesoria
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

NEC MultiPresenter - bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne (wideo)

NEC Display Solutions wprowadził na rynek bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne MultiPresenter Stick MP10RX do projektorów i monitorów NEC, które nie posiadają funkcji prezentacji bezprzewodowej. Niewielkie urządzenie, zbliżone wielkością do długopisu, podłącza się bezpośrednio do portu HDMI monitora bądź projektora i jest ono kompatybilne także z produktami innych marek.

NEC MultiPresenter Stick MP10RX
NEC MultiPresenter Stick MP10RX

Podłączony przykładowo do projektora MultiPresenter może wspópracować z różnymi rozwiązaniami mobilnymi, pozwalając użytkownikom na pracę z własnych urządzeń i jednoczesne wyświetlanie jej efektów przez projektor. Rozwiązanie umożliwia pracę grupową przy jednoczesnej bezprzewodowej prezentacji, bez konieczności stosowania okablowania.

W biurach i salach lekcyjnych użytkownicy mogą połączyć bezprzewodowo z MultiPresenterem® własne urządzenie z systemem operacyjnym Windows, OSX, Android lub iOS przy wykorzystaniu dedykowanej aplikacji, która jest dostępna bezpłatnie w App Store i Google Play Store. Dla bezpieczeństwa połączenie odbywa się przy pomocy kodu PIN wpisywanego w aplikacji, co pozwala na natychmiastowe prezentowanie i udostępnianie treści innym użytkownikom.

"Problemy wynikające ze złego połączenia lub problemów sieciowych, a także ze zbyt dużego okablowania w salach konferencyjnych są obecnie bardzo częste.” – powiedział Ulf Greiner, Senior Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe – „Nasz bezprzewodowy MultiPresenter Stick zapewnia prostą i skuteczną współpracę, co czyni go idealnym rozwiązaniem do bezprzewodowej prezentacji i udostępniania materiałów.”

Wszystkie połączone z MultiPresenterem urządzenia mogą powielać obraz z pozostałych i udostępniać treści, przesyłać pliki, zwiększając wydajność pracy zespołowej. Ponadto MultiPresenter może być zasilany z portu USB i nie wymaga osobnego zasilacza.

MultiPresenter Stick MP10RX jest już dostępny na polskim rynku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosząca 1860 zł netto czyni inwestycję opłacalną również pod kątem kosztów.

źródło NEC

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | nec | gadgety | akcesoria Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 785

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)