REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-30 14:52 | KnowHow | myphone | smartfon | android | dual-sim | software | aktuali
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 19

myPhone GO! otrzymał aktualizację do Android 7.0 Nougat

Firma myPhone udostępniła wszystkim użytkownikom popularnego modelu myPhone GO! aktualizację oprogramowania. Teraz każdy posiadacz tego smartfona może zainstalować Androida 7.0 Nougat. Jak to zrobić i co to oznacza dla użytkowników?


- W trosce o klientów, którzy zdecydowali się na zakup myPhone GO!, firma myPhone postanowiła zagwarantować aktualizację systemu operacyjnego Android do nowszej wersji - czytamy w komunikacie prasowym.

Aktualizacja dostępna jest w trybie OTA (Over-The-Air), bez konieczności podłączania smartfona do komputera. Oznacza to, że powiadomienie o nowym systemie powinno pojawić się każdemu posiadaczowi GO! automatycznie. W innym wypadku, nowego Androida można zainstalować ręcznie, po przejściu do ustawień i wymuszeniu wyszukania aktualizacji, która z pewnością już tam czeka. Rozmiar paczki z Androidem 7.0 Nougat wynosi 1.36 GB, więc aby pomyślnie przejść przez proces aktualizacji należy mieć miejsce na karcie i naładowaną baterię telefonu do przynajmniej 35% (przy niższym stanie nie będzie to możliwe).

myPhone GO!
myPhone GO!

Android 7.0 Nougat zadowoli użytkowników myPhone GO! dzięki temu, że zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo danych, lepsze zarządzanie energią oraz funkcje takie jak: Multi-Window, nowe centrum powiadomień i ustawień.

myPhone GO! - smartfon z kolorowymi obudowami za 289 zł

źródło: myPhone

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | myphone | smartfon | android | dual-sim | software | aktuali Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 19
Komentarze: 19 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmartynamaria
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.04 19:30 Odpowiedz
Witajcie! Czy ktoś z Was zna hasła telefonu do aktualizacji nougat? Gdzie mogłabym je znaleźć? Moja mama przypadkowo ją zaakceptowała i nie ma haseł... Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam
AnonimWowa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.05 02:15
Hasła do aktualizacji telefonu? O co pytasz dokładnie
Anonimxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.04 21:29 Odpowiedz
jedna jaskółka wiosny nie czyni
AnonimLen
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.04 11:19 Odpowiedz
Podobno znika teraz ze sklepów w ekspresowym tempie
Anonimliam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.03 16:07 Odpowiedz
zaplusowali sobie trochę tą aktualizacją
AnonimMono
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.03 13:44 Odpowiedz
i brawo dla myPhone, oby tak dalej
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 506
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.02 11:41 Odpowiedz
Z aukcji oficjalnego konta myPhone na allegro: 'Z powodu bardzo dużego zainteresowania produktem i brakiem modelu GO! w naszym magazynie wysyłka nastąpi po 17.07.2017r.'. Powinni wyciagnac lekcje z tego zdarzenia, czyli cos o czym juz daaaawno temu pisalem tutaj. Zapewnienie wsparcia == wzrost sprzedazy. Cytujac Maxa Kolonko 'To jest proste jak to!'.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 21:50 Odpowiedz
Ciekawe jak na takim słabym budżetowym telefonie będzie działała 7?
AnonimBrak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 21:41 Odpowiedz
Chyba się opłacało bo teraz tego telefonu nie da się kupić, brak w magazynie:/
AnonimElix
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.30 23:36 Odpowiedz
Największe jaja to szajsung. Mam Xcovera2 i jak kupowałem to na strone szajsuna wisiało że do 4.3 zaktualizują - nie wiem czy dalej wisi ale na 4.1 aktualizacje się skończyły D Ogólnie pożegnałem się z tą firmą bo niby płacisz za markę ale co z tego jak poza flagowcami to do reszty nie wypuszczą nawet poprawki na skopane działanie.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 21:49
Bzdury, Samsung aktualizuje tylko z opóźnieniem, sam aktualizowałem starego J5 do 6.0.1, teraz zapowiedzieli aktualizację do 7 dla A3 i A5, w Rosji i gdzieś jeszcze już dostały.
AnonimOgi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.30 22:25 Odpowiedz
myPhone stara się być przynajmniej europejską firmą
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 506
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 13:09
Kilka ladnych lat im to zajelo, by w ogole zaczac. Tak czy inaczej, fajnie, ze dali jakas aktualizacje OTA do wyzszej wersji. Niestety brak gwarancji takich aktualizacji skresla ich na starcie - wciaz ruletka bo maja kilkanascie modeli i chyba dwa do tej pory dostaly cos takiego? Nie wspomne ju o Security Patch'ach, ktore Booble wystawia kazdego miesiaca ...
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3225
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.30 21:51 Odpowiedz
piekło zamarzło, myphone wypuścił aktualizację, i to nie jest jakaś nic nie wnosząca paczka. Cuda na tym świecie.
Anonimty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.30 18:59 Odpowiedz
Telefon nawet fajny ale trochę za mała bateria. Gdyby producent dał chociaż 2500 to bym był w stanie dopłacić i wybrać jego. A tak to się zastanawiam.
Anonimty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.30 18:57 Odpowiedz
Ciekawe jak będzie chodził system na 1 GB ramu.
AnonimUzytkownik moto
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.30 18:04 Odpowiedz
Ale jaj Motorola X PLAY do dziś nie ma aktualizacji Androida 7 a mało znana marka ma już wstyd dla Lenovo i Motoroli
AnonimGliwice
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.30 19:53
Jaja to są z Lenovo Motorola Moto 3gen i 2gen, oba zatrzymane na Androidzie 6.0, gdzie ta pierwsza jest o rok młodsza:-( no i wiele innych tej i innych marek jest porzuconych i tak już zostanie
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 506
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 13:06
@Gliwice: czlowieku, masz G2 lub G3? To zapraszam na lineageos.org i tam dostaniesz LineageOS dla G3 czyli Android 7.1.2 + cotygodniowe aktualizacje, w tym comiesieczne Security Patch'e. Dziala slicznie, polecam.