REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-30 16:59 | Rynek | myphone | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 5

myPhone - bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów

Ruszyła kampania społeczna marki myPhone „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów.”, której głównym przesłaniem jest zwrócenie uwagi na niezwykle ważną kwestię podtrzymywania i pielęgnowania relacji z bliskimi, a także wsparcie Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, który w tym roku świętuje 90-lecie swojego istnienia. Ambasadorem kampanii został aktor Jan Nowicki.


„Można telefonem włączyć i wyłączyć telewizor… można słuchać muzyki. Albo zamienić go w latarkę, gdy ciemno. Ale to nieważne, bo bez rozmawiania, nie byłby telefonem. Bo najważniejszy jest głos...” – tymi słowami Jan Nowicki rozpoczyna film inaugurujący akcję, który swoją premierę miał 30 października. W filmie, u boku Jana Nowickiego, wystąpili artyści mieszkający w Skolimowie – aktorzy: Eugenia Herman, Andrzej Szopa, Romana Kamińska, śpiewak Zdzisław Zaczyk oraz tancerka Ryszarda Gozdowska.


Z inicjatywy marki myPhone, lidera na rynku telefonów komórkowych dla seniorów, powstała idea mająca na celu przypomnienie, jak ważna w życiu każdego człowieka jest bliska relacja i stały kontakt z rodziną. To właśnie głos i rozmowa sprawiają, że mamy szansę być codziennie obok tych, którzy są dla nas ważni. Zainicjowana 30 października kampania ma również na celu realne wsparcie finansowe dla Domu Artystów w Skolimowie. Marka MyPhone zdecydowała się zadbać o komfort życia mieszkańców tej wyjątkowej placówki przekazując co miesiąc środki finansowe na jej cele statutowe i bieżącą działalność.


Rozmowa telefoniczna to dla wielu seniorów często jedyna forma kontaktu z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi. Stąd też już na początku działalności podjęliśmy decyzję o stworzeniu specjalnej linii telefonów komórkowych dedykowanych dla osób starszych, które charakteryzuje prosta obsługa oraz dodatkowe funkcjonalności” – mówi Radosław Trzeba, członek zarządu myPhone. „Kontynuując tę ideę, postanowiliśmy wesprzeć tych, którzy kiedyś bawili i wzruszali nas swoim głosem, a dzisiaj my możemy się im za to odwdzięczyć” – dodaje Mirosława Bartmańska Brand Manager myPhone.

Kolejnym etapem kampanii będzie produkcja wyjątkowego audiobooka z bajkami dla dzieci. Ponownie swojego głosu użyczą artyści seniorzy ze Skolimowa oraz Jan Nowicki, ambasador akcji. Już od grudnia, każdy kto zechce dołożyć swoją „cegiełkę” i wesprzeć Dom Artystów w Skolimowie, będzie mógł zakupić audiobook na platformie Publio.pl, która jest partnerem kampanii. Cały dochód ze sprzedaży audiobooka, zostanie przekazany na rzecz placówki w Skolimowie. Dodatkowo, w ramach prezentu świątecznego, audiobook ten będzie dodawany do każdego zakupionego telefonu klasycznego myPhone.

Kampania jest bardzo ważna dla naszych podopiecznych, nie tylko ze względów finansowych. To dla nich przede wszystkim komunikat, że mimo, iż z różnych powodów często musieli przerwać lub zakończyć swoją aktywność zawodową, nadal świat pamięta o nich i ich twórczości.” – podsumowuje Anna Solnicka-Heller, dyrektor Domu Artystów w Skolimowie. „To piękne, że ponownie mogą pokazać swój talent szerszej publiczności” – dodaje.

Film promujący kampanię:

źródło: myPhone

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | myphone | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 5
Komentarze: 5 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimGaramond
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.02 16:35 Odpowiedz
Akcja brzmi bardzo fajnie
AnonimTaka prawda
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.01 01:27 Odpowiedz
Płatne pachołki dystrybutora elektrośmieci myphone już w akcji.
AnonimBija
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.31 22:30 Odpowiedz
Świetna akcja
AnonimHamil
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.31 10:49 Odpowiedz
Potrzebne są takie kampanie, wiem jak trudno było namówić mojego dziadka na telefon komórkowy, a te myPhone'y są bardzo proste w obsłudze
AnonimSoi
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.30 20:45 Odpowiedz
Nie powiem ciekawa inicjatywa.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)